Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokazane rezultaty 41 do 44 z 44

Temat: [8P] +12V po stacyjce - jak?

  1. #41

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Cześć jest gdzieś miejsce w samochodzie żeby 12v pojawiało się po włożeniu kluczyka do stacyjki jednocześnie nie przekręcając jego ? Bo jak narazie popiołem się pod lampkę schowka na przekaźniku tylko jest to troszkę denerwujące bo radio mi rusza wraz z otwarciem samochodu. Spr skrzynkę bezpieczników są 12v ale po zapłonie

  2. #42

    Data dołączenia
    Oct 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BGU

    Domyślny

    Jestem od dwóch miesięcy szczęśliwym posiadaczem Audi A3 8P. Kupiłem do niego radio Sony i wszędzie szukam informacji co można zrobić, żeby radio wyłączało się po wyciągnięciu kluczyka. Sprawdzałem bezpieczniki przy kierownicy oraz przy silniku i jest tam tylko albo stałe 12V albo po zapłonie. Udało mi się znaleźć informację, że ze stacyjki nie wychodzi 12V po kluczyku, bo wszystko jest zarządzane przez CAN, więc nawet nie ma co szukać. Może ktoś by podrzucił link do jakiegoś adaptera, który by był odpowiedni? Mi się udało znaleźć tylko takie, które umożliwiają podłączenie radia z CAN do samochodu bez niego, a ja potrzebuję w drugą stronę. Chyba, ze ktoś ma pomysł jak to inaczej rozwiązać?

  3. #43

    Data dołączenia
    Mar 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3 8P 1.6 mpi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE

    Domyślny

    Też tego szukałem, mój elektryk rozkłada ręce. Z tego co widziałem na zagranicznych forach potrzebna jest chyba jakaś inna przejściówka niż te chińczyki na allegro, ale do końca nie jestem pewien. Udało Ci się to rozwiązać?

  4. #44
    adam92's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Pomógł
    72 razy
    Podziękował
    199 razy

    Domyślny

    Nie wiem jak w 8P, ale u mnie w 8L jak przekręcę na zapłon to radio się włącza, potem mogę wrócić do pozycji 0 i radio nadal gra, jak wyciągnę kluczyk radio się wyłącza.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •