Pokazane rezultaty 1 do 2 z 2

Temat: Naviheaven NA-7195GPS - wszystko w jednym, czy warto?

  1. #1

    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny Naviheaven NA-7195GPS - wszystko w jednym, czy warto?

    Witajcie!

    Jestem ciekaw, czy słyszeliście o tej firmie cokolwiek. Raczej mało znana, bo więcej ogłoszeń na allegro niż ciekawych tematów na forach w Google na temat produktów Naviheaven.

    Przede wszystkim nie lubie słuchać głośno muzyki w samochodzie, traktuje samochód jako środek, który komfortowo przewiezie mnie z jednego miejsca, w drugie, umilając podróż piosenkami, lub audycjami radiowymi. Nie potrzebuję wzmacniaczy, subwooferów, a sprzęt Bose wystarczy mi w domu.

    Jednak, bardzo irytuje mnie posiadanie oddzielnej nawigacji, podłączonej non stop do zapalniczki, gdzie cały czas muszę mieć otwartą szufladkę i dotego ten wijący się*kabel, chowanie, przed złodziejami i montowanie przy każdej potrzebie użycia, a tu nagle rozładowane itp... Wiadomo, sprzęt zawodzi czasami. Dlatego poszukuje rozwiązania wszystko w jednym, tj. i radio i płyty CD/MP3 i nawigacja.

    Aktualnie korzystam z radia Pioneer DEH-1100MP, a nawigacja - Lark Freebird, który przy każdym uruchomieniu musi zostać skalibrowany i mam już mam ochotę wyrzucić go przez okno...

    Dlatego rzucił mi się w oczy oto taki produkt:
    http://www.naviheaven.pl/index.php?p52,na-7195gps

    Czy którykolwiek z forumowiczów miał okazję to przetestować? Ew. poleci coś innego w rozsądnej cenie - tj. max 1400-1500zł.

    byłbym bardzo wdzięczny za rady
    Krzysiek
    Ostatnio edytowany przez James - 23-07-10 o 18:16

  2. #2
    karutkowski's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łomża
    Auto
    Honda
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    17 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Kolega z forum Strefa Car Audio ma za 1500 do sprzedania Clariona VRX888RBT. Używany, ale ze wszystkimi papierami i w dobrym stanie. Różnica między tym Clarionem, a tym szajstwem, które chcesz kupić to mniej więcej tak jak twoje Audi i maluch. Jak chcesz to daj jakiś namiar do siebie , a ja mu przekażę.
    JVC KD-SH1000 => ProconGold =>Audio Art 200.2 + Hfonics Son of Aphrodite + Audio System F2 -190 => Phase Evolution CFS 165.25 + IT MDS 12DVC

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •