Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 51 do 60 z 63

Temat: Oświetlenie wnętrza nie działa

  1. #51

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice / Chrzanów
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Czyli coś z instalacją. Sprawdzałeś bezpieczniki?
    Nie świeciło Ci od początku czy nagle przestało?
    Oryginalnie nie ma tego okrągłego kabelka jakiś "szpec" dorobił go u mnie z nie wiadomych mi powodów.

  2. #52

    Data dołączenia
    Dec 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kazimierów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    bezpieczniki ok. jak ją kupiłem to tak było tylko nie miałem czasu żeby patrzeć do tego.
    a może mieć coś wspólnego zamek w drzwiach?? bo nie chce się zamykać z kluczyka od strony kierowcy (włoże kluczyk i nawet przekręcić sie nie chce, dopiero też to zauważyłem bo zawsze z pilota otwieram) a od pasażera jest ok.
    i czytałem też o jakimś mikrostyku w zamku to może być to??

  3. #53

    Data dołączenia
    Sep 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pionki
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AXR
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam witam...
    Mam problem.. Zrobiliśmy z kumplem przez przydakes zawarcie na kablach w okolicy pędów pod zapalniczka (polift)... Wywalilo bezpieczniki na aku.. Po wymianie... Niświcieci sie... Panel od Klimy, ESP nie działa na liczniku (krótkich odległości) napisane jest SYCH i nie ma podświetlenia od regulacji świateł...
    Dodam ze na bwzpiecznikach nie mogę nic znaleźć a po wyjściu kluczyka resetuje mi zegary...
    Pomocy...

  4. #54

    Data dołączenia
    Oct 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Cześć. Jestem nowym posiadaczem a3 z 2001r i próbuję usunąć masę drobnych usterek. Teraz czas na oświetlenie wnetrza, które nie działa po zamknieciu drzwi.
    Jak otwieram auto to działa normalnie ale jak już w nim jestem i zgaśnie to nie mogę zapalić żadnej lampki co mnie irytuje. Czy ktoś miał podobny problem? Gdzie szukać?

  5. #55
    BoDeGas's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ełk
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Witam. Odświeżam temat gdyż dziś przejrzałem ten wątek ponieważ borykałem sie z problemem braku
    swiatła w podsufitce mimo tego że wszystkie bezpieczniki były ok. Padło tu sporo pytań ale chyba nie bardzo
    ktos potrafił stwierdzić jaka jest tego przyczyna. Moja przypadłośc była spowodowana brakiem styku w kostce
    choć nie była zaśniedziała. Rozłączyłem spryskałem czystym alkoholem złozylem spowrotem i światło wróciło.
    U osób ktore posiadają swiatło a mają problem jego zapalaniem lub gaśnieciem podczas zamykania otwierania drzwi polecam również
    zajrzeć w przełącznik ktory za to odpowiada. Warto i tam psiknąć jakiegoś czyścidła a problem powinien zniknąć

  6. #56

    Data dołączenia
    Nov 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    Audi A3 8L 1,8
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 APG
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    https://zapodaj.net/acce654047077.jpg.html czy panel nawiewu powinien się świecić ? Nie widzę go w nocy podczas jazdy nie wiem czy jest to spowodowane jakaś usterka czy fabrycznie nie ma podświetlenia

  7. #57

    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    U mnie tez nie ma oswietlenia kabiny, bagaznika oraz po otwarciu/zamknieciu centralnego awaryjne nie sygnalizują. Pali mi co jakis czas bezpiecznik nr 14. Gdzie szukac przyczyny, zwarcia?

  8. #58
    LeszekGw's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gorzów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Witam
    Również mam problem z oświetleniem kabiny, jakiś czas już nie działa. Przypuszczam że wina stoi po stronie modułu komfortu lub pompy centralnego ale zastanawiam się jak można zdiagnozować co uległo awarii, po podpięciu nie ma żadnych błędów bezpieczniki ok, przekaźników nie sprawdzałem powiem szczerze. Ogólnie wymiana ze sprawnym modułem/pompą nie wchodzi w grę bo nie znam nikogo kto ma taki (chyba że tu będzie jakaś dobra dusza z mojego miasta).

    Sprawa wygląda tak że diody od oświetlania przycisków i ikon lamp (czerwone) działają, oświetlenie drzwi działa (białe i czerwone), oświetlenie popielniczki także, jedynie nie działa przód i tył góra, nie dq się ukryć że o tej porze roku jest to męczące.

    Wcześniej po otworzeniu z pilota zapalało się i analogicznie po zamknięciu auta gasło.

  9. #59
    LeszekGw's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gorzów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez LeszekGw Pokaż post
    Witam
    Również mam problem z oświetleniem kabiny, jakiś czas już nie działa. Przypuszczam że wina stoi po stronie modułu komfortu lub pompy centralnego ale zastanawiam się jak można zdiagnozować co uległo awarii, po podpięciu nie ma żadnych błędów bezpieczniki ok, przekaźników nie sprawdzałem powiem szczerze. Ogólnie wymiana ze sprawnym modułem/pompą nie wchodzi w grę bo nie znam nikogo kto ma taki (chyba że tu będzie jakaś dobra dusza z mojego miasta).

    Sprawa wygląda tak że diody od oświetlania przycisków i ikon lamp (czerwone) działają, oświetlenie drzwi działa (białe i czerwone), oświetlenie popielniczki także, jedynie nie działa przód i tył góra, nie dq się ukryć że o tej porze roku jest to męczące.

    Wcześniej po otworzeniu z pilota zapalało się i analogicznie po zamknięciu auta gasło.
    Nie ma naprawdę żadnego sposobu żeby sprawdzić co może być winne?

  10. #60

    Data dołączenia
    Jan 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny Brak oświetlenia kabiny po otwarciu drzwi czy bagarznika

    Witam posiadam od niedawna audi a3 8l 1.6 apf 1999r borykam sie od samego poczatku z brakiem oswietlenia w kabinie czy na drzwiach po ich otwarciu sprawdzilem wszystko co mozliwe bezpieczniki sprawne jedyna wada to brak centralnego poprostu nie dziala nie slychac aby pompka wogule pracowała ale mniejsza o to chcial bym sie dowiedziec o przyczyny braku owego oswietlenia ?
    Pozdrawiam i prosze o odp.

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •