Pokazane rezultaty 1 do 5 z 5

Temat: [8L] A3 a standardowe radio

  1. #1

    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubuskie
    Auto
    A 3
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny [8L] A3 a standardowe radio

    Witam użytkowników A3 przeszukałem całe forum było mase tematów no ale nie znalazłem tego co mnie interesuje no nic mam nadzieje ze nie zostane zlinczowany
    no nic przedstawiam mój problem i dodam ze totalnie sie nie znam
    planuje zmianę radyjka z audi concert na przykładowo
    sony
    pioneer
    jvc
    i cały problem polega na tym bo nie wiem jak to będzie chodzić na standardowym naglośnieniu Audi i czy bede mógł połączyć orginalną tube audi no i czy kostka będzie pasowac bez przerabiania
    prosze o pomoc
    pozdrawiam

  2. #2

    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krynica
    Auto
    Scania
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    odpowiedz jest prosta... tylko sony!!! ma najlepsze brzmienie z tych kombajnow i poprostu ich miazdzy a z ta tuba to musiz uwazac dowiedz sie czy jest wyjscie ktore nie przechodzi przez wzmacniacz wbudowany w radio bo jak podlaczysz tube (sub aktywny) to spalisz i suba i wzmaka bo bd za duzo mocy sub aktywny to taki ktory ma wbudowany wzmacniacz a co do tych zlaczek to nie jestem pewien powinny byc normalne

  3. #3
    mieto3's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    10 razy

    Domyślny

    to se pogadaliscie...

    nie uwazam sie za najmadrzejszego ale jak piszecie takie bzdury to...

    nawet najstarsze radio mozna podlaczyc w miejsce orginała, i tuba bedzie dzialac, wystarczy ze bedzie mialo sterowanie anteny i jedna pare wyjsc, w tej chwili wszystkie radia sa juz podlaczane na kostki ISO (concert tez)

    a jezeli chodzi o radio to wszystkie sa porownywalne w danej klasie i wcale nie uwazam ze SONY jest najlepsze, wrecz przeciwnie
    auto-DIGITAL, elektronika samochodowa, naprawa kodowanie liczników, sterowników ABS ESP AIR-BAG SRS ECU DPF ... programowanie ochrona komponentu

  4. #4
    BartOwl's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Focus / XL600V
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    tylko trzeba zwrocic uwage na jedna sprawe - jesli radio mialo podlaczone linie do komputera (K/L) to niektore tradycyjne radia w tym miejscu w kostce ISO mialy dodatkowy plus zasilania i zwieraly go z tym podstawowym. Podawalo to +12V na linie diagnostyczna. Problemu nie ma zadnego dopoki nie probojemy podpiac kabelka VAG bez zabezpieczenia przed tym uszkodzeniem. Jesli takowy podepniemy, to sie po prostu spali (kabelek na szczescie)

    poza tym nie powinno byc zadnych problemow z podlaczeniem zasilania, zwyklych glosnikow (osobna zlaczka). Zeby podlaczyc wzmacniacz (jesli masz) bedziesz musial pewnie zrobic wyjscie na chinch ze zlaczki audi, bo nie podejda bezposrednio. Ogolnie sie da, jak prawie wszystko
    BartOwl @ kiedyś czerwona A3 ASZ-Q dziś Focus 2.0TDCi & Honda XL600V Transalp
    Na forum wybitnie rzadko
    [[[ dodawanie zdjęć do sygnaturek zepsute!!! ]]]

  5. #5

    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubuskie
    Auto
    A 3
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    no nic czekam az autko wruci domnie z przegladu ito sie pobawie i podlacze conieco mam nadzieje ze niespale czegos
    zastanawiam sie nad http://www.allegro.pl/item194274347_...a_gratis_.html

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •