Strona 85 z 161 PierwszyPierwszy ... 3575838485868795135 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 841 do 850 z 1607

Temat: [8L] Klimatyzacja w 8L - problemy, porady, serwis

  1. #841
    kosmo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    siedlce
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    107 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez drex87 Pokaż post
    Bo zamyka sie wtedy nawiew powietrza z zewnatrz
    zgadza sie, wiec wszystko jest ok

  2. #842

    Data dołączenia
    Dec 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jaworzno
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    Witam! Panowie mam problem z panelem od climatroniku nie wiem o co chodzi ale zauważyłem 2 niepokojące rzeczy po pierwsze przy załączeniu czy to nawiewu czy nawiewu z gwiazdką (tz. klimy) nawiew zaczyna żyć własnym życiem i stopniowo sama dodaje sobie na maxa obroty muszę przycisnąć guzik " - " wtedy się uspokoi ale stopniowo odejmuje sobie co parę sekund.. -powiedzmy zostawię na połowie kresek potencjometr "obroty wentylatora" i po przejechaniu przez pare minut spadają obroty do zera i nawiew samoczynnie się wyłączy pomóżcie -aha nie ma włączonej funkcji auto w tym momencie...

  3. #843
    Scythe's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sokółka
    Auto
    Audi Ałosiem
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez tomaso23 Pokaż post
    Witam! Panowie mam problem z panelem od climatroniku nie wiem o co chodzi ale zauważyłem 2 niepokojące rzeczy po pierwsze przy załączeniu czy to nawiewu czy nawiewu z gwiazdką (tz. klimy) nawiew zaczyna żyć własnym życiem i stopniowo sama dodaje sobie na maxa obroty muszę przycisnąć guzik " - " wtedy się uspokoi ale stopniowo odejmuje sobie co parę sekund.. -powiedzmy zostawię na połowie kresek potencjometr "obroty wentylatora" i po przejechaniu przez pare minut spadają obroty do zera i nawiew samoczynnie się wyłączy pomóżcie -aha nie ma włączonej funkcji auto w tym momencie...
    U mnie jest coś takiego, że jak mam zimny silnik (świeżo po odpaleniu) i wyjeżdżam gdzieś, to powoli rosną obroty wentylatora. Myślę, że to jest na takiej zasadzie, że jak auto się nagrzeje, to climatronic sam robi tak, żeby w samochodzie było przyjemnie . Jakby nie było to do tego powinien służyć przycisk 'AUTO' ale auto z tego co wiem działa tylko na załączonej klimie.

  4. #844
    edekxp's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zamość
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUQ
    Pomógł
    5 razy

    Domyślny

    Auto działa cały czas.Automatycznie zwieksza obroty oraz przełącza klapki aby temperatura była równa w różnych miejscach

  5. #845

    Data dołączenia
    Dec 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jaworzno
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Scythe Pokaż post
    U mnie jest coś takiego, że jak mam zimny silnik (świeżo po odpaleniu) i wyjeżdżam gdzieś, to powoli rosną obroty wentylatora. Myślę, że to jest na takiej zasadzie, że jak auto się nagrzeje, to climatronic sam robi tak, żeby w samochodzie było przyjemnie . Jakby nie było to do tego powinien służyć przycisk 'AUTO' ale auto z tego co wiem działa tylko na załączonej klimie.
    Auto działa u mnie na samym nawiewie jak i na klimie ok tak gdzieś już słyszałem ze mawiew sie sam podnosi przy pierwszym uruchomieniu silnika ale co z tym spadkiem na manualu i w końcu (po paru minutach) wyłączeniem nadmuchu?

  6. #846

    Data dołączenia
    Apr 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Jak chcę włączyć klimatyzację to kontrolka pojawia się tylko w momencie kliknięcia "śnieżynki" i od razu znika, ktoś ma pomysł jaki może być problem?

  7. #847

    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielawa, woj. Dolnośląskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    jak temperatura na zewnątrz spada do ok 4 stopni to klima się nie załączy

  8. #848

    Data dołączenia
    Nov 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Cześć, mam taki problem - dzisiaj po włączeniu silnika usłyszałem takie jakby terkotanie wentylatorka / świerszcze z okolic schowka / nóg pasażera.. im szybciej kręcą sie wentylatory tym bardziej jest to słyszalne - jak przełączę na OFF jest spokój..

    Załączam video może wprawne ucho wychwyci te świerszcze i nakieruje co to może być.. nie mam czasu teraz tego zbytnio rozbierać a w taką pogodę jazda bez grzania jest wręcz niemożliwa a nie wiem czy jest w tamtych okolicach coś bardzo ważnego co może się*rozsypać i narobić szkód..

    http://videobam.com/QwxQS

    Dodam, że na zewnątrz auta nic takiego nie słychać

  9. #849

    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Płock !
    Auto
    Audi z Q
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    51 razy
    Podziękował
    25 razy

    Domyślny

    Coś się dostało do wentylatora nawiewu, lepiej rozbierz i sprawdź co to

  10. #850
    Scythe's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sokółka
    Auto
    Audi Ałosiem
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez brtkm Pokaż post
    Cześć, mam taki problem - dzisiaj po włączeniu silnika usłyszałem takie jakby terkotanie wentylatorka / świerszcze z okolic schowka / nóg pasażera.. im szybciej kręcą sie wentylatory tym bardziej jest to słyszalne - jak przełączę na OFF jest spokój..

    Załączam video może wprawne ucho wychwyci te świerszcze i nakieruje co to może być.. nie mam czasu teraz tego zbytnio rozbierać a w taką pogodę jazda bez grzania jest wręcz niemożliwa a nie wiem czy jest w tamtych okolicach coś bardzo ważnego co może się*rozsypać i narobić szkód..

    http://videobam.com/QwxQS

    Dodam, że na zewnątrz auta nic takiego nie słychać
    Sprawdź filtr kabinowy w jakim jest stanie (o ile wgl. jest). Może się łożysko rozsypało, a może coś poprostu wpadło. Możesz zajrzeć przez dziurę, która jest po wyciągnięciu filtra kabinowego.

Strona 85 z 161 PierwszyPierwszy ... 3575838485868795135 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •