Strona 112 z 161 PierwszyPierwszy ... 1262102110111112113114122 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,111 do 1,120 z 1607

Temat: [8L] Klimatyzacja w 8L - problemy, porady, serwis

  1. #1111

    Data dołączenia
    Nov 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    A mogę tak jeździć do lata czy będzie mi to ciągnęło za sobą kolejne usterki?

  2. #1112

    Data dołączenia
    Sep 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    malopolska
    Auto
    audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Smigaj, tylko nie zalaczaj klimatyzacji.

    Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

  3. Podziękowania dla adam458 za pomoc w problemie

    Valker (07-12-15)

  4. #1113

    Data dołączenia
    Jun 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Brzeg, Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Hej wiem , że pewnie było ale już mnie glowa boli od czytania setek postów. Mam pytanie: jest zimno na dworze około 6-7 stopni, włączam klimę na auto - włączają się oba wiatraki, nie jestem w stanie ich zatrzymać ręką - dobrze?
    Silnik sie nagrzał , ma 90 stopni - wiatraki dalej chodzą. Klima ustawiona na 22"C. Dodam tylko, że wolno mi się silnik grzeje przy takich ustawieniach, potrzebuję ponad 20 km żeby zdobyć 90 stopni a i tak je gubię jak stoję w korku. 2 termostaty wymienione, nic sie nie zmienia. Nadmienie ze silnik w 11-12 km lapie temperatre gdy mam wylaczone calkiem grzanie ale po 40 km trasy z 90 w 4 minuty spada do 78-79 stojąc w korkach. auto juz wtedy nagrzane, klima na 3-4 kreseczki mocy pracuje a strasznie duzo ciepla zabiera silnikowi... moze przez te chodzace wiatraki non stop? Na econie nie bede jezdzil bo mi wtedy podgrzewacze plynu nie wystartuja.....

  5. #1114
    etanol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko Biała/Gliwice/Tarnowskie Góry
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Jak wylaczysz klime to oba wiatraki nie beda chodzic

    Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

  6. #1115

    Data dołączenia
    Nov 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Valker Pokaż post
    Próbowałem znaleźć wcześniej ale się nie udało. Co może być winna tego że włączając klime słyszę krótki pisk i silnik staje w miejscu. Pierwszy raz mi tak zrobiła na trasie potem miałem problem żeby odpalić Ale jak wylaczylem klime to mogłem jechać.
    Co do tego czy naprawa to będzie wymiana całego kompresora czy da się to zrobić niższym kosztem?

  7. #1116
    Przemek0922's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrów Mazowiecka
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AJQ

    Domyślny

    Witam. Mam problem z nawiewem w aucie. Moje auto to a3 1999r z automatyczna klimatyzacja. Mój problem polega na tym , że po nocy rozładował mi się akumulator, wyjołem naładowałem , po naładowaniu włożyłem do auta i zauważyłem pracujący wentylator na pół skali temperatura Hi , bez ustawienia na żadne kratki i lekkie podświetlenie. Po włączeniu zapłonu zapala się jasno a pracował tak samo , po wyłączeniu zapłonu kluczyk leży na siedzeniu a wentylator się właczą i wyłącza a spod maski dochodziło pykanie . wiecęj narazie się to nie powtórzyło ale nie chciał bym rano wstać do pracy a tu zonk aku rozładowane. Spotkał się ktoś z takim problemem ?? Z góry dzięki

    Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

  8. #1117
    Wazner's Avatar
    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław/Brzeg
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    witam, musiałem wymienić wentylator nawiewu. Po wymianie mam wrażenie, że jest głośny. Może jestem tylko przewrażliwiony? Poniżej w linku filmik jak chodzi ten nawiew. Chodzi mi głównie o to, że kiedy on pracuje słyszę dosyć głośno silniczek wentylatora. Wentylator jest firmy Meyle. W oryginalnych wentylatorach też tak słychać ten silnik?
    Ostatnio edytowany przez Wazner - 09-01-16 o 14:32

  9. #1118
    Przemek0922's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrów Mazowiecka
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AJQ

    Domyślny

    Wazner mi się wydaje , że jest ok.

  10. #1119

    Data dołączenia
    Mar 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostr
    Auto
    Brak
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Siemanko, przekopałem wielokrotnie forum więc jeżeli temat był gdzieś poruszony (w miarę aktualnie) to proszę linka.
    Jestem posiadaczem audi a3 8l z roku 98 silnik 1.6 AKL, odkładałem na nią dwa lata i kiedy się napatoczył już dobry egzemplarz bez dłuższego zastanowienia kupiłem (pierwsze auto), tylko jest małe ale - brak klimatyzacji, na początku stwierdziłem, że jakoś dam rade bez - będzie spoko w końcu już nie będę musiał jeździć komunikacją miejską. Po pierwszych upalnych wakacjach trochę tego żałuję. Przechodząc do sedna sprawy - chciałem się dowiedzieć mniej więcej jak się mają finanse jeżeli chodzi o zakładanie klimatyzacji, może być manualna. Wiem że taniej wyjdzie sprzedać i kupić z, ale nie chciałbym się rozstawać tak szybko ze swoją A-trójeczką. Może polecacie jakieś miejsca? Najlepiej jakby to były okolice Lublin - Kielce.
    Pozdrawiam

  11. #1120
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny


Strona 112 z 161 PierwszyPierwszy ... 1262102110111112113114122 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •