Strona 134 z 161 PierwszyPierwszy ... 3484124132133134135136144 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,331 do 1,340 z 1607

Temat: [8L] Klimatyzacja w 8L - problemy, porady, serwis

  1. #1331

    Data dołączenia
    May 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    SOSNOWIEC
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 APF
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam Dwa tygodnie temu naprawiłem klimatyzacje Wszystko było dobrze aż do wczoraj Gdy jadę z klimą auto straciło moc,rusza jak muł , przy redukcji biegów na mniejszy nawet potrafi zgasnąć Próbowałem na benzynie i na gazie -to samo Gdy wyłącze klimę jest normalnie tylko wolne obroty schodzą do 650-700. Jaka może być przyczyna? Przez dwa tygodnie było dobrze Jak to się zaczęło myślałem że to przez te upały ale dziś przy wyjeżdzie z garażu już mi zgasło auto

  2. #1332
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez ociep14 Pokaż post
    ...Ewentualnie problem leży po stronie jakiegoś czujnika, presostatu, lub jakiegoś czujnika temperatury...
    każdy czujnik który nie działa prawidłowo będzie komunikowany błędem na vcds-ie
    są jakieś?

    Cytuj Oryginalnie napisane przez ociep14 Pokaż post
    Elektryk powiedział...Ostatecznie stwierdził, że nie ma przejścia między panelem sterowania klimatronikiem a układem klimatyzacji pod maską, tak jakby wiązka była gdzieś przerwana.
    więc dlaczego "nie przedzwonił" kabli?

    hudy 58 podstawowa diagnostyka zrobiona(komputer)?

  3. #1333

    Data dołączenia
    May 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    SOSNOWIEC
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 APF
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Myślałem że da się coś zrobić bez komputera Jednak muszę zrobić diagnostykę Dziękuje!

  4. #1334

    Data dołączenia
    Feb 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Płock
    Auto
    Brak
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Zajrzałem pod ten schowek (niestety wczesniej nie mialem czasu) i sprawa ma się tak, że gdy dotykam tego węża od nagrzewnicy ten drugi od strony silnika to jakby zmienia swoją charakterystykę i inaczej syczy

  5. #1335

    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    grodzisk wlkp
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Witam. Mam problem z klimatyzacja w audi a3. Sprezarka wogole sie nie zalacza. Do sprezarki nie dochodzi zadne napiecie. Czynnik jest, czujnik temperatury zewnetrznej ok, czujnik temperatury cieczy chlodniczej ok, czujnik wisokiego/niskiego cisnienia byl podmieniony na sprawny i tez zero reakcji, sterownik wentylatorow tez wymienilem i brak reakcji. Jak nacisne przycisk klimatyzacji to silnik podskoczy na wyzsze obroty ale nie wlacza sie sprezarka czyli panel klimatyzacji wysyla jakis sygnal o tym ze chce wlaczyc klime. Na krotko sprezarka sie wlacza. POMOCY!!

  6. #1336
    Gudi's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gliwice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AVU

    Domyślny

    Miałem ostatnio podobny problem. Czy po włączeniu klimy wentylatory się załączają? Jeżeli nie, to sprężarka też się nie załączy.
    U mnie winny był bezpiecznik w skrzynce na akumulatorze (pierwszy z lewej bodajże). Tylko problem dość nietypowy, bo bezpiecznik nie był przepalony, tylko nie miał dobrego styku i zaczęło mi wytapiać gniazdo. W końcu bezpiecznik całkowicie stracił styk i napięcie do wentylatorów przestało dochodzić i klima przestała działać.

  7. #1337

    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    grodzisk wlkp
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Wlasnie nie zalaczaja sie wentylatory. To musze dokladnie tam zobaczyc bo tak bardzo sie nie przygladalem. Bezpiecznik byl dobry. Ale napiecie na sterownik szedl bo stary sterownik rozebralem i recznie te cewki wlaczalem. 1 i 2 bieg wentylatorow sie wlaczal i sprzeglo na sprezarce takze

  8. #1338
    Gudi's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gliwice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AVU

    Domyślny

    Możesz zrobić jeszcze test wentylatorów przy pomocy VAGa. U mnie na teście też się nie włączały, więc miałem pewność, że muszę szukać albo przy sterowniku, albo w instalacji.

  9. #1339

    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    grodzisk wlkp
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Jutro sprawdze bo dzisiaj juz nie dam rady. Dam znac jutro co tam sie dowiedzialem

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Chyba ze masz jeszcze jakies inne opcje na to co bym odrazu sprawdzil jutro

  10. #1340

    Data dołączenia
    Apr 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Świętokrzyskie/Busko-Zdrój
    Auto
    Audi
    Model
    A4 B6
    Silnik
    inny
    Podziękował
    raz

    Question Klimatyzacja, pomocy

    Witam,

    W moim climatroniku da się wyłączyć ECON. Po podłączeniu VCDS-a nie wykryłem żadnych błędów. Wiatrak z przodu dmucha, wszystko inne też wydaje się sprawne. Ciśnienie w układzie 6 barów jednak klima nie chłodzi. Może ktoś wie o co chodzi lub na co zwrócić uwagę?

Strona 134 z 161 PierwszyPierwszy ... 3484124132133134135136144 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •