Strona 61 z 161 PierwszyPierwszy ... 1151596061626371111 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 601 do 610 z 1607

Temat: [8L] Klimatyzacja w 8L - problemy, porady, serwis

  1. #601
    PROSTO's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    64-100
    Auto
    a6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    308 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    klapka cieplo/zimno badz czujnik ,bez diagnostyki mozna wymieniac w ciemno i szukac usterek
    Who I am? I am a the Champion.

  2. #602
    szewczi90's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LC
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 APG
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    mam pytanie odnośnie klimatronica klima działa fajnie, tylko moje pytanie czy tak ma być bo naciskająć przycisk AUTO jest klima włączona ale gdy ją chce wyłączyć tym samym przyciskiem AUTO to nic nie reaguje dalej jest włączona, dopiero gdy nacisnę - lub + od siły dmuchawy to wyłącza się AUTO (klima gaśnie) to tak jest prawidłowo?

  3. #603
    mateusz233's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Proszowice
    Auto
    A4 B6 Avant 1.9TDI+
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    67 razy
    Podziękował
    59 razy

    Domyślny

    Na Auto zawsze włącza sie klima (jak nie jest za zimno). Mozna ją wyłączyc tylko gwiazdką. Ale to że przy zmniejszaniu nawiewu sie wyłącza to dziwne. U mnie tak nie ma.

  4. #604
    PROSTO's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    64-100
    Auto
    a6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    308 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    funkcja auto- czyli panel sam decyduje z jaka predkoscia ma krecic sie wentylator.

    proponuje poczytac
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...55#post1217255
    Who I am? I am a the Champion.

  5. #605
    kosmo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    siedlce
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    107 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mateusz233 Pokaż post
    Ale to że przy zmniejszaniu nawiewu sie wyłącza to dziwne. U mnie tak nie ma.
    to własnie normalne, bo to juz wtedy manual jak sam regulujesz, jak zmienisz temp to bedzie nadal auto

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez MonteCarlo Pokaż post
    Witam. mam problem z climatronikiem, grzeje na maxa, jak bym go nie ustawił to i tak zaraz po nagrzaniu silnika daje HI. 2001r 1.9tdi 110KM Proszę o pom
    jak kolega napisał:
    Cytuj Oryginalnie napisane przez PROSTO Pokaż post
    klapka cieplo/zimno
    mozna zrobić test klimy z vaga, to coś moze wiecej sie uda dowiedzieć

  6. #606
    mateusz233's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Proszowice
    Auto
    A4 B6 Avant 1.9TDI+
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    67 razy
    Podziękował
    59 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kosmo Pokaż post
    to własnie normalne, bo to juz wtedy manual jak sam regulujesz, jak zmienisz temp to bedzie nadal auto
    To że napis Auto znika to wiadomo, ale kolega pisał że się klima wyłącza. No chyba że źle zrozumiałem.

  7. #607
    szewczi90's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LC
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 APG
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mateusz233 Pokaż post
    Na Auto zawsze włącza sie klima (jak nie jest za zimno). Mozna ją wyłączyc tylko gwiazdką. Ale to że przy zmniejszaniu nawiewu sie wyłącza to dziwne. U mnie tak nie ma.
    sądzę że u Ciebie jest inaczej, ponieważ ja nie mam śnieżynki bo Ty masz wersję przedliftem i u Ciebie jest nieco inny klimatronic. To że wyłącza się klime siłą dmuchawy ( +, - ) to raczej nie nazwał bym dziwnym, bo to jest po prostu ingerencja w tryb AUTO. A AUTO ma samo utrzymywać siłę nadmuchu. Moje pytanie nadal brzmi czy w klimatronicu Audi a3 wersja po lifcie tryb AUTO wyłączę jakim przyciskiem? Chodzi mi o to czy jak dwa razy nacisnę AUTO to wyłączyć powinno mi klimatyzację?

    Po prostu jak wyłączyć tryb AUTO nie bawiąc się guzikami + - nadmuchu? Bo na logikę wydaje mi się że trzeba by nacisnąć ponownie przycisk AUTO żeby ten tryb wyłączyć a tak u mnie się nie dzieje więc obawiam się że jest jakiś problem?

  8. #608
    kosmo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    siedlce
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    107 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez szewczi90 Pokaż post
    Po prostu jak wyłączyć tryb AUTO nie bawiąc się guzikami + - nadmuchu? Bo na logikę wydaje mi się że trzeba by nacisnąć ponownie przycisk AUTO żeby ten tryb wyłączyć a tak u mnie się nie dzieje więc obawiam się że jest jakiś problem?
    klimatronik nie zapamietuje ustawień przed wciśnieciem auto więc wyłączenie tym samym przyciskiem jest nierealne i niestety wtedy nie logiczne poniewaz po prostu klimatronik by nie widział do czego wrócić , więc aby zmienić tryb auto trzeba wprowadzić coś swojego manualnego np siły, kierunki nadmuchu aby wejśc w tryb manual

  9. #609
    Kristoofer's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skierniewice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 AVU
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez szewczi90 Pokaż post
    sądzę że u Ciebie jest inaczej, ponieważ ja nie mam śnieżynki bo Ty masz wersję przedliftem i u Ciebie jest nieco inny klimatronic. To że wyłącza się klime siłą dmuchawy ( +, - ) to raczej nie nazwał bym dziwnym, bo to jest po prostu ingerencja w tryb AUTO. A AUTO ma samo utrzymywać siłę nadmuchu. Moje pytanie nadal brzmi czy w klimatronicu Audi a3 wersja po lifcie tryb AUTO wyłączę jakim przyciskiem? Chodzi mi o to czy jak dwa razy nacisnę AUTO to wyłączyć powinno mi klimatyzację?

    Po prostu jak wyłączyć tryb AUTO nie bawiąc się guzikami + - nadmuchu? Bo na logikę wydaje mi się że trzeba by nacisnąć ponownie przycisk AUTO żeby ten tryb wyłączyć a tak u mnie się nie dzieje więc obawiam się że jest jakiś problem?
    Klimatyzaacja wyłączy Ci się również jeśli wciśniesz przycisk ECON i kierunek nadmuchu dajmy na to na szybę i na środkowe kratki.
    Nie znasz dnia ani godziny kiedy nakleję karnego kut**a Ci !

    Nigdy, w żadnych okolicznościach nie bierz jednocześnie proszka nasennego i środka przeczyszczającego


  10. #610
    szewczi90's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LC
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 APG
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    a jeszcze pytanie, jak mam AUTO włączone klima chodzi i nacisne mu ECON to wtedy sprężarka klimy wyłącza się? klima niepracuje? Bo wtedy świeci się i AUTO i ECON.

Strona 61 z 161 PierwszyPierwszy ... 1151596061626371111 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •