Strona 59 z 73 PierwszyPierwszy ... 949575859606169 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 581 do 590 z 727

Temat: Problem z odpalaniem

  1. #581
    WIELKA BRYTANIA DanioUk's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skelmersdale-Rybnik
    Auto
    Audi S8 A6 80 cabrio
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    258 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    A ja na ten przekaznik. Czesta awaria
    1.6 AKL 101KM
    1.8T APY 209KM ???

  2. #582
    monlag1's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wodzisław
    Auto
    Audi A3 253KM/486Nm
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    61 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez DanioUk Pokaż post
    A ja na ten przekaznik. Czesta awaria
    Tez wchodzi w gre, , przeważnie jak jest walniety to po przekreceniu kluczyka nie zapala sie kontrolka świec zarowych.

  3. #583

    Data dołączenia
    Feb 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warta
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Chodzi o ten czujnik który jest w chłodnicy wkręcony?

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez monlag1 Pokaż post
    Tez wchodzi w gre, , przeważnie jak jest walniety to po przekreceniu kluczyka nie zapala sie kontrolka świec zarowych.
    Ja ten przekaznik wyjołem i na nim zobaczyłem ze jedna z czterech nóżek widac ze nie jest zarysowana od tego gniazda w które ma wejść pozostałe mają rysy może nie ma odpowiedniego styku na tej właśnie nóżce prąd przechodzi ale nie tyle co trzeba i są problemy.

  4. #584
    monlag1's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wodzisław
    Auto
    Audi A3 253KM/486Nm
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    61 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez KrzychuZ Pokaż post
    Chodzi o ten czujnik który jest w chłodnicy wkręcony?
    Tutaj masz na rysunku zaznaczony,jest z tylu silnika, tzn miedzy silnikiem a sciana grodziową.
    https://www.google.pl/search?q=czujn...ml%3B480%3B640

  5. Podziękowania dla monlag1 za pomoc w problemie

    KrzychuZ (21-05-15)

  6. #585
    hiszpan995's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Toruń
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny agn gaśnie

    Siemka, od jakiegoś czasu miałem problem z takimi błędami, które uniemożliwiają mi poprawne odpalenia i pracę silnika

    01165 - Throttle Body Control Module (J338 ) 17-10 - Control Difference - Intermittent 01165 http://translate.google.pl/translate...65&prev=search
    17915 - Idle Control Sys: Lower Regulation Limit Reached P1507 - 35-10 - - - Intermittent 17915 http://translate.google.pl/translate...P1507%2F005383

    Silnik jak był zimny gasł, robiona była adaptacja i przez jakiś czas było spoko i na nowo. Teraz wymieniłem przepustnicę na inną używaną i błędy się również pojawiają i znowu jest problem (było w porządku ok miesiąca). Pisałem odnośnie kodów błędów to dostałem właśnie te linki powyżej. Może coś innego takie jazdy powodować, czy po prostu miałem pecha i ta druga przepustnica też padła ?

  7. #586

    Data dołączenia
    May 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ANGLIA
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BXE

    Domyślny

    Witam ja natomiast Mam taki problem w Audi A3 8P 1.9tdi z 2007 roku mianowicie kiedy auto postoi z 3 dni nieruszane kiedy proboje np. na 4 dzień je odpalić to nieda rady mianowicie wsiadam przekręcam kluczyk wciskam pedal sprzegla bo tak trzeba robic w tym aucie przekręcam kluczyk i nic cisza silnik nawet nieruszy nic po prostu się niedzieje. Dopiero jak zamkne i otworze auto kilka razy ewentualnie otworze i zamkne drzwi kilka razy to za któryms razem udaje się go odpalić. Akumulator spradzony rozrusznik wymieniony immobilizer wylaczony. Jakies pomysły proszę o pomoc?

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Zrobilem skan vagiem ktos moze pomoc o co chodzi z tym bledem

    Address 25: Immobilizer
    1 Fault Found:
    16346 - Control Module - ROM Error
    014 - Defective

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Zrobilem skan vagiem ktos moze pomoc o co chodzi z tym bledem

    Address 25: Immobilizer
    1 Fault Found:
    16346 - Control Module - ROM Error
    014 - Defective

  8. #587
    maciek1632's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    Audi S3
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Moduł immobilizera ma błąd stałej pamięci ROM, a mówisz ze immo maź wyłączone. Mozna wiedzieć dlaczego? Może to mieć związek
    A3 8L 1.6 AKL 101KM --> A4 B5 1.9 TDI AFN 190KM --> S3 8L 1.8T APY 210KM

  9. #588

    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Witam Szanownych

    Od jakiegoś czasu dręczy mnie pewien problem (pojawia się sporadycznie, jak dotąd 3 razy). Otóż gdy pojechałem na stację, ok. 2 km od domu zatankowałem to samochód już nie odpalił. Odpaliłem go na popych. 2 tygodnie później bliźniacza sytuacja - tyle że tym razem zatankowałem odjechałem ze stacji i przejechałem kolejne 500 metrów, zgasiłem i już nie odpalał. Wtedy również udało się go odpalić na popych.

    Dziś już nie jechałem na stację, ale na myjnie również około 1,5km od domu, umyłem audiego i znowu nie odpalił - tym razem byłem sam więc nie pchałem go - po około 15 minutach stania odpalił tradycyjną metodą .

    Zaznaczam, że silnik nie zdążył podczas tych wspomnianych krótkich dystansów nagrzać się do 90 stopni. Za dwoma pierwszymi razami myślałem, że to ma związek z pompą paliwa bo samochód był na dość głębokiej rezerwie. Dziś jednak paliwa było sporo więc myślę, że co innego może być przyczyną problemu. Ze mnie żaden mózg motoryzacyjny, więc pomyślałem, że najpierw spytam Was zanim pojadę do warsztatu.

    Audi A3 1.8AGN 125KM 1997 wersja hatchback 3d.
    Żadne błędy się nie świecą. Auto ma immobiliser który pozwala odpalić jedynie jednym z 4 kluczyków jakie posiadam.
    Pozdrawiam Was
    Marcin

    P.S Przez okres 3 miesięcznego użytkowania samochodu wymieniłem olej, filtr oleju, nagrzewnicę, trójnik płynu chłodzącego, czujnik ABS tylnego koła oraz klocki hamulcowe.

  10. #589
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    hardyzawodnik spróbuj zamontować zaworek bo może paliwo Ci wraca/w sumie śmieszny koszt+chwila roboty+zadowolenie że się coś samemu zrobiło czyt. bohater swojego samochodu +zaoszczędzenie na mechanikach
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...98#post1014098

  11. #590

    Data dołączenia
    Jan 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łuków
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Witam. Silnik AGU po zmianie turbo na K03s. Często powraca błąd składu mieszanki 561. Dolot szczelny, turbo po regeneracji ale błąd pojawiał się też przed regeneracją. Uszczelnione gniazda wtryskowe bo były wycieki na 3. Nie mam pojęcia już za co się zabrać, co sprawdzić. Dodatkowo jak auto jest zimne np po staniu przez noc i jest chłodno na dworze to po odpaleniu gaśnie od razu i dopiero za drugim razem odpala i pracuje normalnie. Ktoś ma jakiś pomysł ? I dodatkowo jakie powinno być spalanie na wolnych obrotach pokazywane przez vaga ? Po podmianie przepływki też pojawia się ten błąd.

Strona 59 z 73 PierwszyPierwszy ... 949575859606169 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •