Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 31 do 40 z 43

Temat: Oryginalna zmieniarka CD w wersji 8L nie działa

  1. #31

    Data dołączenia
    Apr 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łowicz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    no własnie wiem tylko nie wiem jak to spr bo nie widzę żadnej wiązki od zmieniarki (tylko dziwne że w aucie z 2001 było tylko radio na kasety). Jestem trochę zielony w tych tematach, ale jakbym kupił takie radio http://allegro.pl/radio-concert-audi...842495707.html i taką zmieniarkę http://allegro.pl/zmieniarka-plyt-cd...861090521.html to dało by radę podłączyć to mojego sprzętu ?. Ewentualnie jaki byłby koszt u jakiegoś elektryka podłączyć taki sprzęt?

  2. #32

    Data dołączenia
    Apr 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łowicz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    ma pytanie czy w takim schowku , będzie możliwość zamontowania takiej zmieniarki?

  3. #33
    k3nio's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    wszystko da radę w zależności od umiejętności, bo na pewno sporo byś musiał rzeźbić. z tego co wiem to w 8L zmieniarka była w bagażniku więc to tam moim zdaniem zaczynać przerabiać pod serie.

  4. #34

    Data dołączenia
    Apr 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łowicz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    bo czyli co ten schowek jest taki że ta zmieniarka nie może być tak zamontowana w ogóle to jaką długość(głębokość) taka zmieniarka?

  5. #35
    k3nio's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    tak jak napisałem, wszystko da się zrobić. Zależy tylko jak chcesz żeby to wyglądało. Czy mniej więcej tak jak fabryka czy rzeźba na trytytki
    przede wszystkim ogarnij radio org. jeśli masz CAN i nie będziesz musiał nic przerabiać to git. Znajdziesz gdzieś wiązkę i jakoś to podłączysz.

  6. #36

    Data dołączenia
    Apr 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łowicz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    aha czy jest możliwość ulokowania zmieniarki w schowku pod panelem sterowania nawiewem , czy będzie to funkcjonalne i czy ktoś kiedyś zamontował tam zmieniarkę ?

  7. #37
    johnyfive's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warka
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM

    Domyślny

    Witam , podepnę się do tematu otóż mam pytanie odnośnie zmieniarki którą mam w bagażniku...
    Po zakupie auta chciałem posłuchać sobie coś na CD , na wyposażeniu jest Navigation Plus RNS-D + fabryczna zmieniarka zainstalowana w bagażniku nad subwooferem BOSE. Po wybraniu opcji CD na panelu wyświetlacza pokazuję , że jest jakaś płyta w kieszeni nr. 5 ale niestety żaden z 99 utworów który jest na płycie nie działa... Po naciśnięciu przycisku "eject" w zmieniarce jest CISZA - dosłownie nie dzieje się nic tak więc nie mogę wyjąć kieszeni żeby włożyć CD. Myślałem , że może nie być zasilania ale doszedłem , że podłączona jest. Chciałem ją odkręcić ale gdzieś mi tam coś trzyma na górze i nie chciałem nic urwac na siłę bo nerwowy jestem A może ltoś z was demontował juz i podopowie jak to zrobic żeby nic tam nie wyrwać. Dziwne żeby się spaliła zmieniarka ale nie mam żadnych pomysłów co może byc przyczyną Albo znacie kogos kto by ogarnął najlepiej w mazowieckim ? Z góry dzieki za pomoc.

  8. #38

    Data dołączenia
    Jul 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    krakow
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez johnyfive Pokaż post
    Po wybraniu opcji CD na panelu wyświetlacza pokazuję , że jest jakaś płyta w kieszeni nr. 5 ale niestety żaden z 99 utworów który jest na płycie nie działa...
    Pytanie jak nagrana została płyta CD- bo na płycie nie zmieści się 99 utworów w formacie .cda Nagraj płytę CD-Audio masz tam czas 80 min czyli mniej więcej 20 piosenek średnio powyżej 3.5 minut. Ta zmieniarka nie obsłuży płyt CD w formacie MP3 i nowszym a najlepiej by było jakbyś miał płytę kupioną oryginalną z muzyką i wtedy sprawdź czy działa czy nie.

  9. #39
    cipel1's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    27 razy

    Domyślny

    Witam.
    Kupilem A3 8l z 2001r.
    Nad suboferem mam stelarz.Zmieniarki brak.Kupilem zmieniarke z prostokatnym wejsciem (czarnym).W nadkolu jest jakąś wtyczka lecz (prostokatna biala).Zmyliło mnie to i niestety niepasuja one do siebie. Radio ori na kasety z funkcja na Cd.
    Jakies sugestie?
    Ostatnio edytowany przez cipel1 - 27-09-18 o 18:44

  10. #40
    Grabek's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wyszków
    Auto
    OOOO
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    283 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    daj fote, bo takie prostokątne mam w audi TT, moze przypasuje.
    Części na sprzedaż do: Audi TT 8N BAM A3 8P Sportback R32 S-line Audi A3 8L 1,8T 3d Audi A3 8L 1,8T 5d Audi S3 8L 1,8T

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •