Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 41

Temat: Gdzie mam w końcu zrobić chip??

  1. #11
    kuki13's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszafka
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T BPY
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez cieq

    kuki13, masz pewność że Twoja seria jest zupełnie zdrowa?


    Pozdrawiam
    Michał
    Jak kupiłem samochód to pojechałem na hamownię, było bardzo ciepło, wtedy z tego co pamiętam wyszło ok. 147 KM, być może w tym tygodniu przejadę się znowu bo coś się słabo zbiera

    Generalnie po odpowiedzach widać że ile osbób tyle zdań, ciężko jest się na coś zdecydować

  2. #12

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Los Angeles
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kuki13
    Byłeś już mozesz powiedzieć coś wiecej
    jeszcze nie ale jade na dniach jak tylko doprowadze auto do ładu...

    pzdr

  3. #13

    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Octavia
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kuki13
    Generalnie po odpowiedzach widać że ile osbób tyle zdań, ciężko jest się na coś zdecydować
    Dokładnie.
    Pojedz tam gdzie potraktują Cię indywidualnie a nie jak jednego z wielu Cena ma być w miare atrakcyjna no i żeby nie było poźniej problemów z ew. korektą.
    powered by DV-T

  4. #14
    kuki13's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszafka
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T BPY
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez cieq
    Pojedz tam gdzie potraktują Cię indywidualnie a nie jak jednego z wielu
    W obecnej sytuacji zblizającego sie lata oraz tego jakie są terminy do umówienia się na chipa będzie to trudne, szkoda że z tego interesu zrobiła się masówa, chłopaki klepią fury jedna za drugą bo mają zaraz kolejnego klienta
    Będę myślał co zrobić

  5. #15

    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Szukam S3 8L
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Jeśli chodzi o 1.8T, to z pełną odpowiedzialnością mogę polecić krakowski V-Tech.
    Sam mam program u nich od ponad 4 miechów, zero problemów a auto jeździ... no cóż, jeździ
    I na pewno nie wgrają Ci żadnego gotowca, tylko razem z Tobą usiądą i napiszą program.
    Pozdrawiam,
    rex.

  6. #16
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    rex, a pokaz swoj wykres kolego bo jestem ciekaw bo rozne opinie kraza po necie o vtechu
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  7. #17

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Los Angeles
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kuki13
    W obecnej sytuacji zblizającego sie lata oraz tego jakie są terminy do umówienia się na chipa będzie to trudne, szkoda że z tego interesu zrobiła się masówa, chłopaki klepią fury jedna za drugą bo mają zaraz kolejnego klienta
    ale to zależy gdzie, w unitronic'u dzwonisz w poniedziałek i na piątek juz sie mozesz umówić byle z przynajmniej tygodniowym wyprzedzeniem

    pzdr

  8. #18

    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Szukam S3 8L
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez (A)rturo
    rex, a pokaz swoj wykres kolego bo jestem ciekaw bo rozne opinie kraza po necie o vtechu
    Mój wykres był kompletnie nie miarodajny bo:
    -Był robiony w temperaturze 26 stopni celsjusza (pomiary zwykle robi się w temp. koło 15 stopni)
    -Na zimowych gumach (z których leciał siwy dym gdy wszedłem do pomieszczenia gdzie były rolki - po prostu się zligały i topiły pod wpływem za wysokiej temp. pomiarowej)
    -Na kompletnie nowym sprzęgle (to akurat mogło mieć znikomy wpływ na wynik).
    Ogólnie wyszło mi 188 kuców i coś bodajże 290 momentu.
    Żeby nie było że jestem gołosłowny, to wszyscy z którymi się mierzyłem (posiadacze 1.8T i nie tylko) podzielają moje zdanie że wynik jest dość mocno zanirzony.
    Tak dla przykładu, podczas ostatniego zlotu w Wiśle, mierzyłem się z Poźkiem z Wawy, który ma dokładnie taki sam motor i napęd jak ja (1.8 TQ AVJ - na hamowni V-Techu 207 kuców, na VTG bodajże 212) i go robiłem o jakieś pół długości auta (niezależnie czy do 100, czy na 1/4 mili).
    Co do wykresu, niestety, nie mam pojęcia co się z nim stało , ale na forum A4 powinien być w archiwum temat "Wspólny wyjazd do V-Tech'u na chipowanie" czy coś takiego i tam można znaleźć pare wykresów. Ogólnie my (A4 Klub) chipowaliśmy w V-T kilkanaście fur i u nikogo nie ma żadnych problemów z programami.
    Pozdrawiam,
    rex.

  9. #19

    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Octavia
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    To jak to jest z temperaturą podczas pomiaru? Dlaczego powinno się mierzyć w temp. około 15 stopni?
    U mnie było 23,8 stopnia temp. otoczenia i 25,7 stopnia temp. powietrza zasysanego, znaczy to że w innych warunkach wyszło by inaczej/wyżej?

  10. #20

    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Szukam S3 8L
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez cieq
    U mnie było 23,8 stopnia temp. otoczenia i 25,7 stopnia temp. powietrza zasysanego, znaczy to że w innych warunkach wyszło by inaczej/wyżej?
    Dokładnie, bo im niższa temp. w dolocie (która jest w dużym stopniu uzależniona od temp. na zewnątrz), tym wynik lepszy. Różnica kilkunastu stopniu przy zaturbionym aucie może czasami powodować różnicę kilkunastu (przykład --> mój wynik )
    Pozdrawiam,
    rex.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •