Pokazane rezultaty 1 do 4 z 4

Temat: [8L] Pokrywa Silnika Pomalowana Pod Kolor A3-jeczki

  1. #1

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Suchedniów
    Auto
    AUDI VW
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny [8L] Pokrywa Silnika Pomalowana Pod Kolor A3-jeczki

    Z okazji że A3 jest naprawiane pozazdrościłem Młodemu Pokrywy i Też pomalowałem Tylko W inny Kolor . Aha Nie ja malowałem tylko Kolega Lakiernik a kawałek tam był klejony bo było ułamane i tą całość podkładem dał i pomalował w metaliku a koszty to 50 zł z klejeniem wydaje mi sie że jest ładne oto fotki :

  2. #2
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    to jeszcze dowiedz sie od lakiernika jak malowal itp a pozniej edytuj post bo inaczej ten temat poleci z warsztatu
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  3. #3

    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    małopolska
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    po prostu pożądna myjka, zabezpieczenie elementów które nie mają być malowane, podkład na plastiki i malowanie pożądnym sprzętem (pistolet, kompresor, kabina bezpyłkowa) czarna farba i lakier - wszystko, nie znam się ale takie coś zrobi każdy lakiernik, skasuje jak za każdy zwykły element, około 100 200 zł innej filozofii tu nie ma pozdrawiam

  4. #4

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez DrBrodsky
    około 100 200 zł innej filozofii tu nie ma
    Filozofia jest taka ze dzial Warsztat powstal po to aby w prostu i przystepny sporos dla przecietnego uzytkownika kazdy kto sam dokonal jakiejs modyfikacji przerobki, ulepszenia itp mogl to opisac dokladnie wraz ze zdjeciami jak instrukcje dla innych.
    Intencja nie jest tu umieszczanie tematow ze zdjaciami typu... "moje nowe kolpaki" czy "montaz choinki zapachowej na lusterku wstecznym".
    Chodzi o to zeby powstawaly to opisy dla przyszluch userow jak dana czynnosci zrobic krok po kroku.
    To ze ma sie nowa pokrywe czy inne nowe gadzety mozna dodac sobie zdjecia do swojego watku w dziale Moje Auto.
    Takze poczekamy ale jesli auto nie uzupelnie tego tematu o informacjie przydatne do samodzielnego polakierowania takiej pokrywy to temat jak napisam juz DTM stad wyleci. EOT

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •