Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: Gdzie kupić białe żarówki?

  1. #1
    darksmile's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    022
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny Gdzie kupić białe żarówki?

    Mam dwa zegary VDO. W serii podświetlane a albo a pomarańczowo albo na zielono. Kolor zmienia się wymieniając żarówkę.
    Ponieważ mam białe podświetlenie (to oczywiste) chciałbym się dowiedzieć czy nie wiecie jakich żarówek musze szukać, żeby świeciły tak jak w zegarach a3.

    Inny pomysł to zmiana podświetlenia boostu i temp oleju na czerwone. Jeżeli mam zwykłą, ori żarówkę ze wskaźnika to jak sprawić, żeby zaczęła świecić na czerwono?
    trx700xx,yfm700r,yfm450r...

  2. #2

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Masz w komplecie do tych zegarow po jednej zaroweczce, tak?

    Cytuj Oryginalnie napisane przez darksmile
    Ponieważ mam białe podświetlenie (to oczywiste) chciałbym się dowiedzieć czy nie wiecie jakich żarówek musze szukać, żeby świeciły tak jak w zegarach a3.
    Z tego co kojaze to podswietlenie na zywo w poliftach jest biale ale jest to kolor zimny tj bardziej blekitnym lekko niz z zoltym.
    Taki swiatlo daja zarowki zrobione na LEDach (biale "zimne" swiatlo).
    Wyjmij ta zarowke ze wskaznika i poszukaj na allegro zamiennika a takim samym cokolem ale gora z LEDow (pelno tego na allegro jest).
    Wartoby bylo znalezc taka zeby LED byl zakonczony mikro soczewka zeby rozpraszal swiatlo ze jak sie wlozy to od tylu tarczy zegara to bedze ja w miare rownomiernie podswietlal bo sam LED moze swiecic za bardzo punktowo.

    Jesli bys cichal zminic kolor podswietlenia na czerwony (a masz ori biale zarowki) to na allegro w dziale "akcesoria tuningowe do lady samary" znajdziesz taki jakby kondomiki na zaroweczki w roznych rozmiarach i kolorach - to sie stosuje do podswietlania przyciskow czy zegarow na odpowiednie kolory (za czasow jak jest jeszcze zegarow nie oswietlalo LEDami).

    Mam nadzieje ze miare polapales sie co chciales Ci przekazac... w razie potrzeby w wolnej chwili poszukam fotek w necie i zobrazuje swoja wypowiedz zdjeciami.

    Zeby znalezc najlepsze rozwiazanie przydaloby sie jak byc wrzucil fotke jaka to dokladnie zarowka podswietla tarcze VDO (z tego co pamiatam byla biala )

  3. #3
    darksmile's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    022
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    zrobie foto i wrzuce
    trx700xx,yfm700r,yfm450r...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •