Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 18 z 18

Temat: pokrowce do A3 8l

  1. #11

    Data dołączenia
    Dec 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    toruń
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 APG

    Domyślny

    Witam wszystkich, otóż mam problem, szukam pokrowców do a3 3d. Niestety nigdzie nie mogę ich znaleźć, ponieważ nie mają " wcięć" na pokrętła i klamkę boczną. Wszystkie jakie znalazłem, są do 5d. Dodam, iż posiadam a3 97 r 3d. Prosiłbym o pomoc. Z góry dziękuję.

  2. #12
    kadlubek's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    W-wa / Wrocek / Chełm
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    31 razy
    Podziękował
    38 razy

    Domyślny

    Z tego co widzialem na aukcjach z allegro, wiekszosc nie ma dziur na klamki i pokretla do 3d, a trzeba sobie samemu przeciac material i wsunac na te pokretla. Jest to na aukcjach z allegro ...

  3. #13
    JaCa85's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez homers Pokaż post
    Witam wszystkich, otóż mam problem, szukam pokrowców do a3 3d. Niestety nigdzie nie mogę ich znaleźć, ponieważ nie mają " wcięć" na pokrętła i klamkę boczną. Wszystkie jakie znalazłem, są do 5d. Dodam, iż posiadam a3 97 r 3d. Prosiłbym o pomoc. Z góry dziękuję.
    kolego wejdż na stronę http://fotelo.istore.pl/
    Pokrowce szyte na miarę. sam mam od nich i są rewelacyjne- wyglądają jakbym maił fotel a nie pokrowce. fakt- tanizna to nie jest i musisz trochę wyłożyć ale za to masz idealnie uszyty ze wszystkimi otworkami pierdółkami itd. szczerze polecam. musiałem wysłać zdjęcia foteli- w celu rozeznania jakie mam i czy posiadają do tego modelu siedzen- więc samo to juz świadczy o nich dobrze. do tego masz dołączoną płytkę jak poprawnie je założyć. producentem jest Lasota- to polski wyrób. nie żaden Ong Bak czy inny kumpel z chin. teść zamawiał u nich do colta 2011- poszli do serwisu i mierzyli fotel- wygląda jakby nie miał pokrowców.

    Także polecam. aaaa i mają atest na airbag-i więc spoko
    Ogólnie lubiany, dobrze zorientowany

  4. #14

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olsztyn
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.4T CAXC

    Domyślny

    Pamiętasz jak ich znaleźć? Strona nie żyje. Wiem, że temat stary, ale wydaje mi się, że kontakt do nich po takiej rekomendacji, może mi się przydać.

  5. #15

    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LBL
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 BFQ
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez felix90 Pokaż post
    Pamiętasz jak ich znaleźć? Strona nie żyje. Wiem, że temat stary, ale wydaje mi się, że kontakt do nich po takiej rekomendacji, może mi się przydać
    http://allegro.pl/extra-pokrowce-sam...181220500.html

  6. #16

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olsztyn
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.4T CAXC

    Domyślny

    Zdaje się, że ci z Allegro, nie szyją z alcantary, ale chyba znalazłem powyższą firmę. Gdyby ktoś był zainteresowany to podaję link http://pokrowce-sklep.istore.pl/pl/ .
    Ciekawe jak wygląda pokrowiec na zagłówku, pewnie to ten newralgiczny punkt, gdzie widać wyraźnie łączenie i wygląda to słabo. Fajna alternatywa dla obszywania wnętrza.

  7. #17

    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Częstochowa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV

    Domyślny

    Witam! Mam trochę niecodzienne pytanie: Jak założyć pokrowce na siedzenia przednie w Audi A3 8l 5d? Może już ktoś zakładała i podsunie mi jakiś pomysł za co z góry dziękuję! Główny problem polega na siedzisku - nie wiem jak przeciągnąć materiał między plastikami a siedziskiem (tam gdzie znajduje się regulacja wysokości siedzenia). Nawet jak wcisnę jakoś ten materiał to nie mogę w żaden sposób chwycić tego sznureczka bo nie ma za bardzo jak ręki włożyć i go przypiąć. Może te plastiki trzeba ściągnąć?
    Z góry dziękuję za wszelkie sugestie!
    Pozdrawiam wszystkich użytkowników i miłośników AUDI

  8. #18
    Leo_s2's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2023
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wielkopolskie
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AVU

    Domyślny Pokrowce na fotele kubełkowe 3D

    Cześć,
    czy ktoś się spotkał z pokrowcami na fotele kubełkowe do 8L 3D ?
    Bardzo proszę o pomoc.
    Audi Coupe S2 - 400 KM , 440 Nm
    Garrett 3071R @1.7 bar, injectors 525ccm, 7A exhaust cam, custom IC, radiator, Bosch 040 fuel pump... and so on...


    iiii nowa zabawka Suzuki V-Strom DL1000

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •