Pokazane rezultaty 1 do 4 z 4

Temat: President Johnny III - wymiary i cena za używkę

  1. #1
    cosmo-pl's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    StalowaWola/Warszawa
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    98 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny President Johnny III - wymiary i cena za używkę

    Witam,

    Mam do kupienia to radio za 370 PLN, co myślicie? Warte jest swojej ceny, używa ktoś tego radyjka. Bardzo się różni od Johnnego II. I pytanie podstawowe zmieści się w schowek z prawej strony kierownicy?

  2. #2
    PROSTO's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    64-100
    Auto
    a6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    308 razy
    Podziękował
    11 razy
    Who I am? I am a the Champion.

  3. Podziękowania dla PROSTO za pomoc w problemie

    cosmo-pl (11-09-10)

  4. #3
    cosmo-pl's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    StalowaWola/Warszawa
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    98 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Czytałem te wątki ale wiesz co auto i antena to inaczej radio odbiera. Chciałem usłyszeć opinie chłopaków. Wiem już, że się mieści, bo znalazłem zdjęcia kolegi z forum, który ma ładnie w schowku zamontowane. Ogólnie co do ceny to wiesz one się zmieniają i chciałem się dowiedzieć, czy nie przepłacam za używkę na gwarancji. Radio już kupione, ma 3 miechy i mam nadzieję, że będzie się dobrze sprawowało.

  5. #4
    cosmo-pl's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    StalowaWola/Warszawa
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    98 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Witam, radio zamontowane i jestem bardzo zadowolony. Dokładny zestaw to President Johny III i sirio triflex

    - zasięg CB w mieście w dużym natężeniu w eterze (piątek późne popołudnie) z Wilanowa, spokojnie z gościem z Ursynowa rozmawiałem - jakieś 6,5 km w linii prostej spokojnie wyszło
    - zasięg CB w trasie - ciężko określić myślę, że 8 km to spokojnie (z tego co kolesie radia testują i miarę byłem w stanie określić ich odległość ode mnie)
    - ASC działa bez zarzutów, nie przycina za dużo i nie przepuszcza też szumów za dużo

    Montaż:
    - radio siedzi w schowku po lewej stronie kierownicy i idealnie tam pasuje
    - kabel pociągnięty do anteny od radia CB i samochodowego lewym słupkiem i podsufitką
    - zasilanie puszczone do zapalniczki pod kierownicą (i tu problem pojawił się niestety, okazało się że jak CB zostało podłączone pod światełka to nie chciało działać, nie wiem dlaczego ale zapalniczka nie jest zła .) Pod kierownicą dodatkowo są przelotki i miejsce dzięki czemu można ułożyć ładnie nadmiar kabla
    - końcówki zalutowane i zaklejone (rada aby nabyć wtyk kątowy) a kable puszczone przez dziurkę w prawej dolnej części kieszeni
    - antena bardzo ładnie się zestroiła (sirio na końcówce ma dzyndzel ruchomy) poniżej 1

    Zestawik kosztował mnie 170 PLN antenka (CB i Radio bardzo dobrze na niej odbiera) oraz 370 radyjko 3 miesięczne jeszcze na gwarancji. Polecam wszystkim

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •