Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 42

Temat: alarm w audi

  1. #1

    Data dołączenia
    Sep 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    małopolska
    Auto
    A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Podziękował
    raz

    Domyślny alarm w audi

    Możecie mi coś powiedzieć o alarmach w audi a3? rok 2004 wersja przejściowa. Czy te alarmy są dobre czy to bardziej "pic na wode" i pierwszy lepszy złodziej może się włamać??
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 03-07-15 o 18:49 Powód: fonetyka, bo aż oczy bolały :-P

  2. #2
    piotrtdi's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    UK/PL
    Auto
    Skoda Octavia 1.6 TDi 105
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6TDI CAYC

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez BUCZOTS Pokaż post
    pierwszy leprzy złodziej może sie włamać??
    Lepszy czy gorszy jak będzie chciał rąbnąć to to zrobi i alarm nie pomoże niestety
    Pierwsza Skoda w moim życiu
    www. spritmonitor.de/en/detail/429019.html

  3. #3
    pjanet's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    POLSKA
    Auto
    A3 TDI QUATTRO 8P
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez piotrtdi Pokaż post
    Lepszy czy gorszy jak będzie chciał rąbnąć to to zrobi i alarm nie pomoże niestety
    Wg mnie alarm nie zabezpieczy ale spowolny. Maja lupnac to lupna ale pozniej
    Alarmy to obluda wg mnie bo wiecej zlego w elektryce potrafia zrobic (ale to moja opinia).
    Najlepszy alarm to taki ktorego nikt inny niema i zlodziejaszki o nim nie wiedza.
    Kazdy alarm na rynku ma swoje obejscia i niema idealnego.

    Wg mnie jak ktos placi AC to alarm tylko znizke moze zaoferowac w ubezpieczeniu (ale to tez nie zawsze).

    Jak nie masz AC to niby daje Ci poczucie ze zlodziej auto ominie (co jest wg mnie bledem).

  4. #4

    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    GOP
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.6 BSE
    Pomógł
    6 razy

    Domyślny

    Witam
    Jezeli chcialbys zabezpieczyc swoje A3 8p to zakup lewa klamke i zamek od anglika. Nie bedziesz mial wtedy zamka na kluczyk. Obejscie mozesz zrobic sobie gdzie chcesz gdy padnie pilot w kluczyku .
    Odnosnie alarmu:
    Wybierz ten alarm, ktory nie ma bajerow dzialajacych na zasadzie wysylania informacji do sieci can (takie cos ma Tytan firmy Digital System - odradzam).
    Ja zakladam alarmy seo i clifford sa dobre i nie ma na nie reklamacji (moze kilka szt).
    Ukryty wylacznik:
    Zastosowanie tylko i tylko wtedy jak juz jest alarm, bo jak nie ma alarmu to zapsuja ci auto i bedziesz mial nieodpalone auto ale zdewastowane (jak sie wurzą)

  5. #5

    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrów Wlkp
    Auto
    Audi A3 S-Line ABT
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    koledzy mam 8p z 2004 rok i miga mi czerwona dioda od alarmu( przy nawiewie na szybę ) ale sam nie wiem czy mam fabryczny alarm czy nie ?? Jak to sprawdzić czy on jest i czy działa :/

  6. #6
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    tez mam taka diode, przy zamknietym aucie ona miga( widac przez szybe) ale nie mam fabrycznego alarmu

    a fabryczny alarm jest, jesli na boku drzwi sa do niego przyciski (o czym pisano na tym forum juz milion razy) , mozna tez sprawdzic, wykonac diagnostyke itd alarmu fabrycznego vag-iem
    wiec jesli nie masz przyciskow (a nie sposob ich nie zauwazyc) to zadnego alarmu fabrycznego nie posiadasz.
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  7. #7
    paweleklinux's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WLKP
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Sprawdzałem ostatnio działanie fabrycznego alarmu (auto z 2004) i faktycznie po wykryciu ruchu w środku załącza się sygnał dźwiękowy oraz migają światła kierunkowskazow. Dziwi mnie tylko głośność tego sygnału jest naprawdę cichy słychać tylko takie delikatne pikanie z kilku metrów nie było syreny (test trwał poniżej 30sekund - może później się robi głośniej?). Czy w tych fabrycznych alarmach nie ma syreny? Czy może trzeba ją jakoś aktywować - przełączyć alarm w inny tryb pracy?

  8. #8
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    z tego co wiem wiekszosc krajow europejskich zakazuje stosowania syren/glosnych sygnalow dzwiekowych
    w nowych autach 2009> migaja tylko kierunki, mozna chyba jakis gong aktywowac przez kodowanie

    majac fabryczny alarm najprosciej przetestowac wszystko programowo, nie musimy wtedy gdybac i szukac syren po aucie..
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  9. #9
    paweleklinux's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WLKP
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Jeszcze tak sobie myśle że jeśli on nie ma jakiegoś głośniejszego sygnału alarmowego to może da się podczepić sygnał klaksonu przerywany ? - jak by się dało takie coś ustawić tylko VAGiem to by było pięknie. Taki sygnał klaksonu jest chyba wykorzystywany w VW Passat B6 mojego znajomego.

  10. #10

    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nad morzem
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    [QUOTE=Miro;666532]tez mam taka diode, przy zamknietym aucie ona miga( widac przez szybe)
    Do czego właściwie jest ta dioda?

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •