Strona 102 z 104 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,011 do 1,020 z 1038

Temat: Klimatyzacja w 8P - problemy, porady, serwis

  1. #1011

    Data dołączenia
    Sep 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lc
    Auto
    a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Witam, mam problem z moim audi a3 8p rocznika 2006. Po napełnieniu klimatyzacji ( pokazywało 8 bar) klimatyzacja w ogóle nie chłodzi. Przed napełnieniem klimatyzacja jeszcze trochę chłodziła ale nie chłodziła dostatecznie dobrze w porównaniu do innych samochodów. Mam logi z podłączonego komputera (ustawione na 17,5 C, na najmniejszym biegu ). Niestety powyższe logi nic mi nie mówią związku z tym proszę o pomoc w namierzeniu usterki.
    LINK DO ODCZYTÓW I BŁĘDÓW -IMGUR

  2. #1012

    Data dołączenia
    Sep 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chęciny
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Witam.Pewnie problem dla was znany i banalny ale proszę o wyrozumiałosć.Jak zdemontować panel klimy ,chciałem zdemontować blaszkę widoczną na zdjeciu co był zamontowany na niej zestaw głośnomówiący,podejrzewam zę jest przykręcona za panelem.Chciałem również usunąc ten zestaw ,nazywa sie parrot albo coś podobnego.Czy najpierw trzeba wymontować radio żeby wyjąc panel klimy?Z góry dziekuje za wszelkie sugestie jak to zrobić

  3. #1013
    BuX2's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    świętokrzyskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    84 razy

    Domyślny



    Gdy pytasz o poradę na forum, dostajesz odpowiedzi i go rozwiązujesz, to poinformuj o tym. Pomoże to innym rozeznać się z problemem.

  4. Podziękowania dla BuX2 za pomoc w problemie

    Dello (18-04-22)

  5. #1014

    Data dołączenia
    Sep 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chęciny
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Witam.Mam problem z Audi A3 8P 2006 z panelem climatronica.Problem polega na tym że panel się podświetla ,przyciski reagują na wyświetlaczu tzn zwiekszanie siły nadmuchu(przybywa ,ubywa kresek) ,zmiana temperatury na wyświetlaczu(cyfry tak) natomiast fizycznie nic się nie zmiania.Temperatura w aucie sie nie zmienia ,siła nadmuchu również nie,klima też nie chłodzi ,ogrzewanie tylnej szyby też nie.
    Ma ktoś pomysł co się mogło zepsuć?Z góry dziekuje za pomoc.

  6. #1015

    Data dołączenia
    Apr 2022
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rotterdam
    Auto
    Audi a3 8p
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Witam. Mam problem z klimatyzacją mianowicie gdy ja włączę słyszę jakieś piski od strony pasażera pochodzą one najprawdopodobniej spod schowka. Czynnik był nabity i wymieniony kompresor na nowy. Wie ktoś może skąd te piski pochodzą? Nagrałem filmik może ktoś będzie wiedział i miał podobny problem. Pozdrawiam

    https://megawrzuta.pl/download/2b642...6eeae5356.html

  7. #1016

    Data dołączenia
    Aug 2022
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gończyce
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 AXW

    Domyślny

    Witam wszystkich. Mam pytanie do bardziej obeznanych ode mnie w klimatyzacji ze stajni VAG. Moje auto to A3 8p 2004 2.0 FSI. Po sprawdzeniu klimy na szczelność nabity gaz +olej w odpowiednich proporcjach, 0 błędów, bezpieczniki sprawne, ciśnienie jest. Klimatyzacji brak. Na komputerze pokazywało że brak wskazań czujnika temperatury zew. (0 st C)Wymieniłem na nowy dalej to samo. Z tego co zauważyłem nie załączają się wentylatory. Może ktoś mi podpowie od czego zacząć w jaki kierunek jak ugryźć temat. Dodam że próbowałem podłączyć komputer pod złącze diagnostyczne dwoma różnymi złączami i brak odpowiedzi ze strony sterownika. W innych audi (A6, A3 2002) normalnie się łączy u mnie nie. Boję się że jak teraz nie naprawię to później koszty naprawy uszkodzeń mogą mnie zniszczyć .

  8. #1017
    kuebk's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Berlin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Pomógł
    143 razy
    Podziękował
    32 razy

    Domyślny

    Sprawdź ciśnienie i sterowanie kompresora. Ale bez komputera tego nie zrobisz.

  9. #1018

    Data dołączenia
    Sep 2022
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Limanowa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS

    Domyślny

    Witam. Chcę wymienić silnik dmuchawy w Audi A3 8P z tym ze dorwałem silnik o innym oznaczeniu (takie jak na zdjęciach) i bez rezystora. Kabelki są ucięte. I pytanie czy jak zlutuje kabelki z nowego silnika do tych od starego rezystora to może działać? jeśli tak to które który kabel z którym bo są czerwony i czarny w starym silniku a w tym nowym pomarańczowy i brązowy. Dziękuje za pomoc ewentualną
    https://zapodaj.net/554b88b0e133b.jpg.html
    https://zapodaj.net/6466f04ba18f3.jpg.html
    https://zapodaj.net/2a6d4f9432790.jpg.html
    Ostatnio edytowany przez bartek1h - 18-09-22 o 14:23

  10. #1019
    BuX2's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    świętokrzyskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    84 razy

    Domyślny

    Skontroluj linki, które wrzuciłeś jako odnośnik do zdjęć, których nie ma.
    Gdy pytasz o poradę na forum, dostajesz odpowiedzi i go rozwiązujesz, to poinformuj o tym. Pomoże to innym rozeznać się z problemem.

  11. #1020

    Data dołączenia
    Sep 2022
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Limanowa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS

    Domyślny

    Racja, już poprawiłem. Oznaczenia starego silnika to 1K1820015E a nowego 3C1820015G.

Strona 102 z 104 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (1 members and 1 guests)

  1. pawel959

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •