Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokazane rezultaty 101 do 103 z 103

Temat: Szarpanie silnikiem+ gaśnie na zimnym

  1. #101

    Data dołączenia
    Jan 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WTA
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI BKC

    Domyślny Na zimnym silnikiem trzepie, potrafi zgasnąć !!!

    Witam,

    Mam pewien problem, iż na zimnym silniku strasznie nim trzepie i potrafi zgasnąć
    Gdy silnik się rozgrzeje to wszystko jest już okey. silnik 1.6 benzyna 98rok

    Na ZIMNYM:



    Na Ciepłym

  2. #102

    Data dołączenia
    Dec 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Węgrów/Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 APG
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    175 razy

    Domyślny

    Powitać ponownie,

    Nie wiem czy w dobrym temacie uderzam, ale mam nadzieję, że tak. Otóż sytuacja wygląda tak. W A3 mojego ojca (AGN) wymieniany był słupek. Niestety, jako że "fachowców" tutaj mamy jakich mamy to nie dość, że w uj czekania to jeszcze nie udało im się tego do końca ogarnąć i się poddali. Auto odpada, mniej więcej parę sekund (dosłownie parę) chodzi ok, po czym zaczyna trzęść silnikiem jak starą ku**ą i nie wiadomo o co chodzi. Nagrałem filmik, ale nie wiem czy będzie tu cokolwiek widać. Oczywiście panowie "wymieniacze" zmienili cewkę, świece i wszystko co im przyszło do głowy (włącznie chyba z odmą i przepływomierzem). Oczywiście nic to nie pomogło. Macie jakieś rady co to może być? Ewentualnie może jest ktoś z okolic Węgrowa albo zna tutaj jakiegoś mechanika co by poprawił tą fuszerkę?


  3. #103

    Data dołączenia
    Dec 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Węgrów/Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 APG
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    175 razy

    Domyślny

    Dziś po odpaleniu silnika i podpięciu pod kompa w zakresie obrotów 1000-1200 było ok, dopiero jak zeszło poniżej 1000 (w okolicy 900) zaczęło trzęść. Czy jest możliwe, że to któraś poduszka silnika? Bo na zegarach obroty wyglądają w porządku (bez większych odchyleń jakby zapłon był trzepnięty).

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •