Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokazane rezultaty 31 do 35 z 35

Temat: demontaż foteli + wymiana

  1. #31
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    jedyne co to trzeba będzie zmasować kable aby zasilanie elektryki było i dać większy bezpiecznik
    pogadaj z komander bo to robił

  2. #32

    Data dołączenia
    Jan 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Podziękował
    raz

    Domyślny Wymiana foteli, ale bez podpięcia kostki od grzania.

    Witam,
    Zakupiłem sobie nowe fotele i pytanie czy przy wymianie mam odłączyć akusia ?, chce dodać że nic nie będę modyfikować, po prostu stare wyjąć, nowe włożyć.
    I jeszcze jedno pytanie, nowe ma grzanie dupy, a stare nie maja, wiec co najlepiej zrobić ?
    Kostkę podłączyć pod grzanie czy luźno ja zostawić i schować w tej skrytce w podłodze gdzie się wszystkie kostki podpina pod fotele ;x.
    Za podłączenie całej wiązki grzania dupy chce w późniejszym czasie się za to wziąć.
    I czy będzie mi jakiś błąd wyskakiwał na zegarach jeśli nie podłączę kostki od grzania dupy?

  3. #33

    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi A3 8P Q '06
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    39 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Jeżeli fotel ma poduszkę powietrzną, to zalecane jest odłączenie klemy od akumulatora(kilka dodatkowych sekund roboty?). Jeżeli nie miałeś wcześniej grzanych foteli, to dlaczego niby masz mieć błąd przez luźno zwisającą kostkę od grzania? Nie masz instalacji, to auto nie będzie wiedziało o istnieniu grzania.
    anonimowe A3 8P.

  4. Podziękowania dla ANONIM za pomoc w problemie

    Morzine (08-06-21)

  5. #34

    Data dołączenia
    Jan 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez ANONIM Pokaż post
    Jeżeli fotel ma poduszkę powietrzną, to zalecane jest odłączenie klemy od akumulatora(kilka dodatkowych sekund roboty?). Jeżeli nie miałeś wcześniej grzanych foteli, to dlaczego niby masz mieć błąd przez luźno zwisającą kostkę od grzania? Nie masz instalacji, to auto nie będzie wiedziało o istnieniu grzania.
    Dzięki za info ^^.

  6. #35

    Data dołączenia
    Oct 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wałbrzych
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny Wymiana foteli

    Cześć! Przymierzam sie do wymiany foteli....jasna skóra jakoś mi nie leży. Chciałbym wymienić je na szmaciane. I teraz dwa pytania:
    1. Znalazłem w dobrej cenie z pompowanymi lędźwiami. Co będzie mi potrzebne by pompowanie działało????? Ja w swoich posadami tylko opcję grzania.
    2. Kupując samochód dowiedziałem sie ze jest problem ze złożeniem tylnej kanapy, nie działa otwieranie tej większej części oparcia. Mniejsza się otwiera normalnie można ja złozyc, wiekasz jest zblokowana. Sprzedajacy poinformował mnie, ze kiedyś przewoził całe koła i cos tam się zepsuło....jakieś rady by to odblokować, ale też nie zniszczyć, bo już mam chętnego na mój komplet. Wersja 3D. Proszę o pomoc.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •