Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokazane rezultaty 21 do 26 z 26

Temat: błąd 01276

  1. #21

    Data dołączenia
    Jun 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wadowice
    Auto
    Audi A3 1.6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    dziś rozebrałem plastiki i sprawdziłem bezpieczniki noi wygląda wszystko OK był jeden przewód zapowietrzony w pompie ABS ale to nic nie dało nadal kontrolki się świecą i piszczy czerwona!
    popiołem ponownie komputer i skasowałem błąd 1276 jak w temacie i nie ma żadnych już błędów, a nadal się miga ABS i piszczy czerwony wykrzyknik. ten pisk już jest nie do zniesienia!
    co teraz mam zrobić ? dzwoniłem do jednego warsztatu i powiedziano mi, że tylko serwis może zamówić tą pompę i koszt waha się ok 3 000 złotych a na allegro idzie znaleźć do 100 złotych.

  2. #22

    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    białystok
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny

    sprawdź jeszcze raz bezpieczniki. tutaj masz link do opisu bezpieczników http://www.a3-club.net/forum/showthr...-bezpiecznikow.

  3. #23

    Data dołączenia
    Jun 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wadowice
    Auto
    Audi A3 1.6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    włąśnie z podobnego opisu korzystałem który znalazłem na innej stronie....
    a może by tak zrobić jak ja to mówie na to "strzała" czyli odłączyć minusową klemę na chwilę i podłączyć ponownie to może to da coś? jak Kolego myślisz? znajomy miał jakąś inną awarię w corsie C i taki "strzał" mu pomógł

  4. #24

    Data dołączenia
    Jun 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wadowice
    Auto
    Audi A3 1.6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    wszystko już wiem co się stało. poszło sterowanie pompki. pompa jest dobra , bo sprawdzałem z takim eletrykiem na kilku programach i działa. teraz mam pytanie: czy można dokupić osobno samo sterowanie do pompy ABS ? czy trzeba razem komplet kupić ?

  5. #25

    Data dołączenia
    Jun 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wadowice
    Auto
    Audi A3 1.6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    rozwiazalem juz problem kupilem pompe i po problemie
    temat mozna zamknac
    pozdrawiam

  6. #26

    Data dołączenia
    Mar 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tu i tam i znów tu..
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    Witam

    Podłącze się pod temat.
    Ja też mam podobny problem, świeci się ABS, Vag pokazał błąd 1276 pompy ABS, błąd sporadyczny, po wykasowaniu vagiem, i ruszeniu samochodem problem powraca..
    Bezpieczniki sprawdzone, może te przy aku troche sfatygowane ale po zamienieniu miejscami zero poprawy.. wtyczka ta duża przeczyszczona na pompie.. ma ktoś jakieś pomysły??

    Po ponownym rozebraniu wtyczki od pompy ABS, wyskakuje tylko bład 1276 pompy , zwarcie do innego wyjscia, blad sporadyczny.
    Przez moment miałem dwa błedy 1276 oraz 1314, ale po przeczyszczeniu tego wtyku obecnie jest tylko jeden.
    Dziwi mnie fakt , że ABS nie swieci jak nie ruszę, dopiero jak ruszę jest problem.
    Robiłem test Vagiem, pompa pracuje, wszystko ok, test czterech kół oraz pompy ok, poza koncowym jakims testem 50803 nieznany kod błedu.

    Powoli konczą mi się pomysły..
    Ostatnio edytowany przez Kaspian - 26-03-14 o 10:08

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •