Strona 2 z 85 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 847

Temat: Ile macie pkt karnych?

  1. #11

    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ...
    Auto
    ...
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    ja mam 10 za prędkość, ale już za miesiąc-dwa się kasują
    Pozdrawiam chyba z 5 a3 8L widzianych na jednej drodze, później tak ok 7 a3 8P widzianych na innej. I jeszcze kilka uśmiechniętych pań w miniówach. Pewnie tego nie przeczytają ale ch... wazne aby sie pochwalic, nie?

    Przepraszam Was że mam 8P!! Aha, no i oczywiście kradłem, aby je miec.

  2. #12
    Peter70153's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin/Dublin
    Auto
    BMW 530i
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    ja miałem w Polsce 6 pkt, ale to dawno i nieprawda
    tutaj gdzie jeżdżę jeszcze nie mogą naliczać pkt na nasze prawa jazdy, tylko i wyłącznie na irlandzkie więc polscy kierowcy zazwyczj najbardziej "dynamicznie" jeżdżą mandat za przekroczenie prędkości jedyny i nienegocjowalny to 80euro niezależnie ile i gdzie się przekroczyło uczciwa cena chyba co oczywiście jak dotąd to policjanci są dla mnie wyrozumiali..... oby jak najdłużej

  3. #13
    Wiolka's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    33 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    jeszcze ani jednego... prawko od 5 lat chyba mam szczescie (odpukac w niemalowane )


    Napisz na sklep@pielegnowacauto.pl i zapytaj o forumowy rabat!
    Kosmetyki samochodowe, materiały polerskie oraz lakiernicze. Usługi z zakresu auto detailingu. Odwiedź nas na www.pielegnowacauto.pl lub www.jak.pielegnowacauto.pl

  4. #14
    Cassel's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    ja w ciagu ostatnich 10 dni mialem 2 wypadki (jeden nie z mojej winy - jechalem bmw) , 1 z mojej winy (audi - dzis) , zabrany dowod ,11 pkt karnych

  5. #15
    Peter70153's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin/Dublin
    Auto
    BMW 530i
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Cassel, nie chcę Cię pouczać, ale dobry kierowca nie tylko nie powoduje wypadków, ale potrafi też ich unikać ze strony innych.... nie zawsze to się udaje, ale często się da uciec, co z tego że nie Twoja wina jak auto bite będzie... po co Ci to Przyjedź do Irlandii to się nauczysz jak unikać wypadków... ja się nauczyłem po pierwszym, jak mi baba wjechała w bok wyprzedzając mnie przez środek namalowanego ronda, na którym ja zawrócić chciałem.... policja wezwana.... zeznania spisane.... po kilku dniach ubezpieczlnie się dogadały i "fifty-fifty fault" każdy pokrywa swoje straty, a jak chcesz to do sądu..... tutaj oczy dookoła głowy.... irlandzki kierowca największe niebezpieczeństwo na drodze, może dlatego, że oni bez prawka mogą jeździć
    ale się rozpisałem.....

  6. #16

    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    na śląsku
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    4 razy

    Domyślny

    w pierwszym roku posiadania prawka 14 pkt (6 - stłuczka z mojej winy paskiem 2.0 16v 150KM; 8 - prędkość tym samym autem ), 3 lata później 6 pkt. za prędkość - to już astrą II, rok po tym punkciki się wykasowały i jak narazie mam czyste konto
    Jeździł kiedyś samochodem marki Rover, teraz z niego jest tylko Pozer...

  7. #17
    Cassel's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    no moj wypadek nie z mojej winy to jak wyprzedzalem kolesia on nagle skrecil w lewo i tylni blotnik od strony pasarzera mi wgniotl ale tak bylo dziwni ze mnie wyrzucilo z drogi i gdyby nie to ze umiem jezdzic pewnie wyladowalbym na drzewie... a tak to ladnie przygazowalem i bokiem obok drzewa przejechalem. na trawie to slady jak z filmu tokyo drift nowy blotnik z bmw zamowiony bedzie zalozony i bedzie autko jak nowe
    mopobrotowy.pl
    mopwirujacy.pl
    moprotacyjny.pl
    magicmop.pl
    magicmop.com.pl

  8. #18

    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Grójec
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    8pkt. 190km/h na terenie zabudowanym z tym ograniczeniem do 50 to troche przesada. W środku pola, na nowej nawierzchni, pusto z obu stron ...człowiek sobie spokojnie
    jedzie wyskakuje zza wzniesienia a tu tabliczka ( biała z domkami )...... i radar na 3 nóżkach. 300m dalej za pierwszą hatą krytą strzechą stoi takie coś w zadużej czapce ( chyba odziedziczył po poprzedniku ) z paskiem na brodzie. K....wa gość sie nie potrafił przedstawić oby do marca.
    Nie Wszystko Złote Co Sie Świeci

  9. #19
    e-mako's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Raciąż
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    No ja mam teraz czyste konto, ale to zasługa anteny - odkąd ją mam ( pewnie z rok ) dwa zatrzymania i dwie kolacje. Mam zero punktów, a wcześniej zawsze na styk. Cassel polecam CB. Później nie będziesz umiał bez niego jeździć.
    P.S. Odnośnie tych kolacji to kiedyś nigdy nie chcieli ode mnie brać. Zawsze udawałem biednego studenta. Dostawałem mały mandat, ale zawsze punkty.
    Kiedyś jechałem z kumplem Mercem S-klasa. Kiedy go zatrzymali nawet się nie zatrzymał tylko otworzył szybę i wyciągnął rękę ze stówką i jechaliśmy dalej. Od tamtej pory zawsze od razu mówię, że tu jest kolacja i wkładam stówkę gdzieś tam w kieszeń lub na tylne siedzenie "Poldka" i życzę smacznego. Czasami tylko spisują i narzekają sami na te ograniczenia, że tak nie powinno być , ale muszą to robić, bo to ich praca

  10. #20
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańska
    Auto
    F30 328i
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    39 razy

    Domyślny

    Prawko od 17tu lat i zero punktow Mialem kiedys 6 ale juz przepadly

Strona 2 z 85 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •