Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 27

Temat: [Z] Nasze crash testy

  1. #11

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    21 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    To i ja się wypowiem. Niestety bez zdjęc, bo nie myślałem wtedy o zdjęciach...
    Pierwsza sytuacja, 2002 rok, grudzień, jadę półroczną cytrynką dziadka, ślisko, prędkosc max 50 km/h przede mną A8. I nagle A8 zaczyna hamowac...niestety nie było gdzie uciekac...strzał prosto w kufer..wywaliło poduchy, gaśnica wyrwała tylnie siedzenie i wbiła się w deskę rozdzielczą Ogólnie, przód..hmm nie było przodu. A A8? Pęknięty zderzak i lekko porysowana klapa. Wtedy też stwierdziłem ze kupie sobie Audi
    Druga sytuacja. W kwietniu stoję na światłach. Pada. Spoglądam w lusterko i widzę dwa światła jak lecą we mnie...i strzał. BMW 735 wpakowało się w moje punto. Bumka miała pogiętą maskę, zbite reflektory, walniętą chłodnicę. Ja pęknięty zderzak i zbitą lampę. Później się okazało, że pas tylni jest wgnieciony 3 cm.
    Po miesiącu od incydentu z bumą, jadę sobie do domku, jestem na głównej. I nagle uderzenie w lewy bok...kilka kółek na jezdni, wpadam w krzaki po wcześniejszym przymusowym przelocie przez chodnik. kierowca Opla Vectry mnie nie widział.. Diagnoza. Auto do kasacji. Przestawione na płycie.
    I ostatnia sytuacja...co prawda nie prowadziłem, ale wracałem z moją niedoszła A3 w dieselku...wjechał w lawete Tir...zresztą opisywałem to już
    Tak więc do tej pory tylko jeden incydent z mojej winy Po kolizji z Vectra stwierdziłem, że kupuje A3
    Sorki za długosc, ale było tego trochę.

    Pozdrawiam
    A3 1.8 AGN Ambition by marti - było...


  2. #12

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Świętochłowice
    Auto
    A4 @ disco potato
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    moja pierwsza przygoda

    a wlasciwie przygoda mojego klekota

    wrocilem z uczelni, postawilem autko pod blokiem i wrocilem spokojnie do domu
    po paru minutach rzucilem okiem przez okno w kuchni na dwor i ku mojemu zdziwieniu jakies czarne autko stoi zaparkowane w miejscu w ktorym nikt nigdy nie parkuje, zaraz zaraz... przeciez to auto jest rozbite i w tym momencie cos mnie ukulo w sercu - przeciez to moje wozidlo, zbiegam na doł patrze i co zastalem...







    z głupoty zapomnialem auta zostawic na biegu, a linka z recznego najprawdopodobniej sie poluzowala, bo gdy sprawdzalem potem to trzymala dopiero od 4-5 zabka, a wczesniej juz na 3 autko stalo w miejscu. W efekcie golfik stoczyl sie okolo 20 metrow i uderzył w drzewo

    probowalem samemu naprawiac, lecz niestety bez naciagania belki do ktorej wkrecany jest hak holowniczy sie nie obejdzie i cala sprawa da mi troche po kieszeni

    morał - zawsze zostawiaj auto na biegu

  3. #13
    makubaku's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    325ti
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Ja miałem dwa wypadki w ciagu dwoch tygodni moja corsa. PIerwszy wypadek a razcej kolizja, wyprzedzał mnie passat ale niestety przed nim była wysepka, kierowca pasata wpadł na mnie uderzajac w lewy błotnik, wyrzuciło mnie na drugi pas naszczescie z przeciwka nic nie jechało o mały wlos nie znalazłem sie w betonowym rowie, kierowca uciekł pewnie był pijany, ja nie zdazyłem zanotowac numerow gdyz sparwca zniknał za zakretem. Nastepnie odebrałem samochod od lakiernika w poniedziałek podobno jest jakis przesad ze nie powinno sie w poniedziałek odbierac, no i chyba sie sprawdza gdyz we wtorek miałem juz skaowany tyłek, tym razem sprawca sie znalazł za daleko by nie uciekł gdyz swiece mu wyskoczyły, cala siła uderzenia zatrzymała sie na butli gazowej ktora była w kole zapasowym. ale samochod został przeznaczony do kasacji.

  4. #14
    Michas's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Co prawda to nie mój maluszek... bo mój owszem poszedł do kasacji, ale ja przynajmniej nie dachowałem , a ten ze zdjecia to mial dobrą przygodę... auto kumpla, wracał od dziewczyny gdzies za krakowem, była noc ... jechal jakąś drogą poza miastem i nagle z naprzeciwka jakis koles jedzie na czołówke...wiec on probując uniknąć zderzenia czołowego odbił w bok i niestety natrafił na row....wiec go troche sponiewierało. Na szczęście nic mu sie nie stało.... koleś przez którego wylądował w rowie oczywiście się zmył, świadków nie było więc nawet na policje nie dzwonił. Z tego co wiem to tylko ktoś sie tam przy nim zatrzymał żeby sprawdzic czy wszystko ok. Kumpel zadzwonił po ojca żeby wziąć maluszka "na barki" i tak sie skonczył jego żywot

  5. #15
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Jan 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi A6 Allroad
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    No to i ja się pochwale

    Wracałem sobie do domku pod koniec Lutego 2014 dobrze że A3 została w domu a japończyk tak skończył Niby tylko -7 i lekki śnieg na lewym pasie prędkość koło 90 ;D
    Dwie latarnie skoszone chciałem w pole ale latarnia była pierwsza ;P












    Taką ciekawostkę mogę dodać że wystawiłem ją trzy dni później taką rozwaloną , po 30min zadzwonił handlarzyna że ją kupi wpadł tego samego dnia o 23 i kupił ja ucieszony bo nawet się nic nie targował Jak coś auto jest teraz do kupienia jak by ktoś szukał Yarisy to pisać bo wiem gdzie jest i kto ją sprzedaje

  6. #16
    Scythe's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sokółka
    Auto
    Audi Ałosiem
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Skończyłem robotę o północy, chwile później pomysł.. jedziemy na kebaba do miasteczka oddalonego 16km. Hopa, dzida w audi, muzyka głośniej, gadka szmatka z kumplem, ponad 180 na zegarku, wyprzedzam dwóch Białorusinów, wracam na swój pas, z naprzeciwka kierowca tira mi miga, że coś jest nie tak, hamulec do 80km/h z myślą, że stoją z suszarką, a zza naczepy wylatuje łoś. Trafiam go pomiędzy przednie, a tylne nogi i wpadam do rowu po prawej stronie.




    Wcześniej była taka (jeszcze nawet tablice stare):


    Pewnie kilka osób pamięta zdjęcia powypadkowe z facebooka i klubowego profilu.

  7. #17

    Data dołączenia
    Jul 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostróda
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Kwiecień - Maj 2013 miałem wtedy Golfa 3 1.9 Tdi akurat była sobota padało cały dzień. Był już wieczór ja po dwóch piwach koło 23 kolega zadzwonił czy pojadę do wioski obok na chwile a że pijany nie byłem to sie zgodziłem niepotrzebnie. Przejechałem z 2 km na liczniku tak na oko 80km/h bo licznik nie działał a w lesie nowy asfalt cały mokry i jeszcze deszcz padał non stop. Wtedy mi sie zachciało muzyke zmieniać w radiu , za późno spojrzałem że jest zakręt próbowałem odbijać ale było za późno. W efekcie pierwsze drzewo przodem na przeciwko mnie obróciło mnie i drugie drzewo drzwiami pasażera i do tyłu jeszcze pojechał i obróciło z powrotem do domu . Na szczęście udało sie bez policji a samochód przez całą wioske na lince koło darło o metal ledwo skręcał chłodnica na ziemi a silnik tylko z jednej strony sie trzymał a mi na szczęście nic tylko klatka troche od pasa pobolała i krąg na szyi sie przesuną delikatnie


    Ostatnio edytowany przez coku - 11-01-15 o 12:42

  8. #18
    morgan's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez coku Pokaż post
    Był już wieczór ja po dwóch piwach koło 23 kolega zadzwonił czy pojadę do wioski obok na chwile a że pijany nie byłem to sie zgodziłem niepotrzebnie.
    Gratulacje. Faktycznie jest się czym chwalić.

    A potem się ludzie dziwią skąd ten stereotyp o idiotach w golfach 3, e36 i innych calibrach, jeżdżących między wioskami po pijaku...

  9. #19
    mariusz11111's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sram na Rosję !
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    303 razy
    Podziękował
    202 razy

    Domyślny

    nie przesadzaj nie był pijany tylko po 2 piwach
    masakra

    UWAGA! Skargi i żale do firmy BARTPOL Ostrowiec Św ( oddział Kingsoftu )
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...-Kingsoftu-%29

    aby aby aby aby aby aby

  10. #20
    kamil1905's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poland
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    58 razy
    Podziękował
    46 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez morgan Pokaż post
    A potem się ludzie dziwią skąd ten stereotyp o idiotach w golfach 3, e36 i innych calibrach, jeżdżących między wioskami po pijaku...
    +1

    Audi A3 1.8 AGN 125 KM ---> Audi A3 1.8 T Quattro 180 KM - 252 KM ---> Audi ...... Quattro

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •