Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: Socjologia

  1. #1
    Moruso's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gorlice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny Socjologia

    Witam
    Panowie potrzebuje osób które kończyły kierunki związane z socjologią lub pracują w tym temacie Trzeba pomóc w napisaniu 1 rozdziału pracy licencjackiej "Funkcjonowanie rodzin z dzieckiem niepełnosprawnym"
    Będe wdzięczny za wszelaką pomoc
    Pzdr

  2. #2
    maiki24's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    gryfów śl
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Witam
    Na wstępie wypadało by wyjaśnić dlaczego piszesz na taki, a nie inny temat. Następnie rozdział pierwszy - co to jest rodzina, jakie są funkcje rodziny no i przydałaby się jakaś typologia. Drugi rozdział strzelisz o dziecku i jego rozwoju ( fizyczny,emocjonalny, społeczny), ale nie za obszernie bo mogą ci zarzucić, że piszesz nie na temat, A trzeci ostatni rozdział napisz o niepełnosprawności i tu już wypadałoby się rozpisać w szczególności nt dzieci niepełnosprawnych i trudności jakie napotyka w codziennym życiu - szczególnie w domu, ale mozna tez wspomnieć o szkole i grupie rówieśniczej, bo to też ma przecież wpływ na życie rodzinne. innymi słowy trzeba się wybrać do biblioteki, albo zainwestować w e-booki, z pewnością cos na necie znajdziesz Polecam również wybieranie literatury jak najbardziej aktualnej, najlepiej po 2000 r.Pozdrawiam mam nadzieje że ci to coś pomoże.Ps Pisała to moja kobieta z mojej prośby wiec podziekowania jakby co to dla niej hejka

  3. #3
    Moruso's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gorlice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Dzięki za info Prace też pisze moja Narzeczona Może mógłbyś podać gg do niej i kontaktowałyby się już same bo ona nie może sobie poradzić z 1 rozdziałem a ja szczerze mówiąc jestem niekumaty w tej dziedzinie i nie potrafie jej pomóc

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •