Strona 31 z 33 PierwszyPierwszy ... 212930313233 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 301 do 310 z 329

Temat: Wymiana zegarów bez FIS na z FIS

  1. #301
    OskiUK's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    17 razy
    Podziękował
    31 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Patrycja a3 Pokaż post
    Hej kupiłam a3 sportback 2007 1.9 tdi BLS autko bardzo fajne ale jedna rzecz którą muszę szybko zmienić to zegary, są bez funkcji fis. W poprzednim audi z 2002r miałam kolorowy fis, przyzwyczaiłam się a tutaj nie ma w ogóle żadnych danych na wyświetlaczu! proszę pomóżcie, czytałam od początku ten temat, katalogi etka mi nie działają, nie szuka mojego numeru vin, proszę o informację czy licznik z kolorowym fis mi podejdzie i jaki może mieć nr

    dziękuje
    podejdzie Ci dowolny od poliftowego diesla, moge pomoc w sklonowaniu jesli potrzeba
    Mogę pomoc VCDS, VCP, UHDS, VagTacho, DeJaVu - Poznań i okolice.

  2. Podziękowania dla OskiUK za pomoc w problemie

    Patrycja a3 (21-05-21)

  3. #302
    Patrycja a3's Avatar
    Data dołączenia
    May 2021
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Dziękuje! kupiłam zegary o numerach 8P0920932C , auto u elektronika. Wymienione, podobno zakodowane, działają ale: wyświetla się napis safe i nie działają szyby, panowie próbują to naprawić, dam znać czy się udało

  4. #303
    OskiUK's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    17 razy
    Podziękował
    31 razy

    Domyślny

    Wyslij mi te zegary, sklonuje Ci. Safe jest od immo, zle to brzmi "probuja to naprawic"
    Mogę pomoc VCDS, VCP, UHDS, VagTacho, DeJaVu - Poznań i okolice.

  5. Podziękowania dla OskiUK za pomoc w problemie

    Patrycja a3 (21-05-21)

  6. #304
    Patrycja a3's Avatar
    Data dołączenia
    May 2021
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Dziękuje wszystkim za pomoc

    Wszystko działa udało się. Czyli podsumowując może komuś się przyda: A3 sportback 1.9TDI rok 2007 zwykły licznik bez fisa. Zakupiony licznik z A3 TDI polift 2011, 2012 o numerach 8P0920932C kolorowy fis plus dokupiona manetka wycieraczek o numerach 8P0953519A i oczywiście sprawny elektronik który to ogarnie

    Teraz można jeździć pozdrawiam Patrycja

  7. #305

    Data dołączenia
    Feb 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Oslo
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6TDI CAYC

    Domyślny

    Hej, kupilem pare miesiecy temu 8p, ktore mialo wczesniej problem z immo i byly wlasciciel wymienil licznik. Ostatnio padl mi jeden z kluczykow i ze zdziwieniem odkrylem, ze nie wymienili chyba zamka w drzwiach. No chyba ze nie umiem otworzyc
    Czy dobrze rozumiem, ze aby to wszystko wyprostowac i przy okazji miec FIS to musze kupic licznik oraz kluczyki ze stacyjka i zamkiem drzwi, nastepnie nowy i stary liczniki oraz kluczyki wyslac do kogos do zakodowania? (reszte osprzetu jak manetki czy modul juz mam bo sie z tym fisem czaje od jakiegos czasu)

  8. #306

    Data dołączenia
    Dec 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.4T CAXC

    Domyślny

    Fisa o jakich numerach powinienem szukać do swojej A3 1,4T rok 2010 pierwsza rejestracja 2011. Obecnie mam zegary VDO o nr 8P0920902D i dacie produkcji 5.10.2010 , czy nr blendy do zmiany informacji na fis też jest ważny . Dziękuję

  9. #307
    OskiUK's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    17 razy
    Podziękował
    31 razy

    Domyślny

    Mozesz dolozyc dowolne zegary poliftowe z benzyny z koncowka 932/933
    Mogę pomoc VCDS, VCP, UHDS, VagTacho, DeJaVu - Poznań i okolice.

  10. #308

    Data dołączenia
    Dec 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.4T CAXC

    Domyślny

    Jeśli dobrze rozumiem to zegary 8P0920932/933 czy ważna jest końcowa literka oprócz tego że mają być do benzyny. Manetka to 8P0953519E i ewentualnie jak chciał bym mieć jeszcze tempomat to druga manetka 8P0953513F.
    Pytanie czy sterownik który mam czyli 1K0953549DB to wszystko mi obsłuży. Przepraszam że tak wszystko wrzuciłem w ten temat nie chciał bym rozbijać tego po innych działach. Dziękuję.
    Ps. znalazłem taki opis do sterownika ale nie bardzo rozumiem opcji 1/2Fis, 1K0-953-549-DB Typ 2 SW 0070 Środkowe tempomat, 1/2FIS

  11. #309

    Data dołączenia
    Dec 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.4T CAXC

    Domyślny

    Koledzy o jakim oznaczeniu powinienem kupić moduł żeby obsłużył mi pełny fis , tempomat a w przyszłości kierownicę multifunkcyjną i tu jeszcze pytanie czy wiązkę(taśmę od poduchy muszę wymieniać zakładając w/w kierownicę. Do kogo mógłbym napisać żeby pomógł mi w wybrać odpowiednie podzespoły .

  12. #310
    Golem1's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    253 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Aby ci to wszystko u ciebie działało to musisz kupić moduł kiery 8P0 953 549K i tylko taki numer cię interesuje do tego dolną osłonę kierownicy pod tempomat, ewentualnie starą docinasz, manetkę kierunków z tempomatem i manetkę wycieraczek pod obsługę fis. Taśmy air bag nie musisz wymieniać masz dobrą u siebie a wiązkę kiery można do starej dołożyć wtyczkę do MF. Jak coś to zapraszam do Pruszkowa i ci to zamontuję jak będzie taka potrzeba.
    Doposażanie - Elektryka - Diagnostyka Grupy VAG

Strona 31 z 33 PierwszyPierwszy ... 212930313233 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •