Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokazane rezultaty 71 do 79 z 79

Temat: Klapa bagażnika

  1. #71

    Data dołączenia
    Jul 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez acinr_PL Pokaż post
    Który rok a3 lub podaj vin jak chcesz wiedzieć dokładnie.
    Np dla a3 2005r blachowkręt torx 4,8x16 nr oem n90775001 w aso po 2,29zł
    Np dla a3 2009r blachowkręt torx 5x14,5 nr oem n90829803 0,71zł w aso
    A3 z roku 2008, ale modelowo 2009 po liftingu, więc pewnie 5x14,5.
    Dziękuję za pomoc😉

    Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

  2. #72

    Data dołączenia
    Oct 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    witkowo
    Auto
    a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS

    Domyślny

    Witam serdecznie , ukręciły mi się kabelki oraz styki od wtyczek przycisku bagaźnika(chciałem to jakoś połączyć ale wszystko skruszałe) mikrostyk działa... chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę dostac takie wtyczki? dziękuję za pomoc pozdrawiam

  3. #73
    acinr_PL's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZST
    Auto
    Limousyne quattro stronic 2015
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CUNA (184 KM)
    Pomógł
    205 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    molkon07 chodzi ci o wtyczkę przy listwie w klapie?
    Wtyczka tam na nr: 8e0971832
    Piny do niej 4x 000979009E, EA

    Cenę aktualną w aso masz na scanie:
    http://www.etka.com/tnrpics/AU/TKR/WEB-CON-000771.mp4



    Ostatnio edytowany przez acinr_PL - 22-04-20 o 21:59

  4. #74

    Data dołączenia
    Oct 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    witkowo
    Auto
    a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS

    Domyślny

    acinr_pl tak właśnie chodzi mi o to,potrzebuje tą wtyczke oraz kable które wchodzą od listwy z przyciskiem bagażnika do tej wtyczki
    czyli w serwisie mam zamówić ta wtyczke oraz 4x te kabelki tak?

  5. #75
    acinr_PL's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZST
    Auto
    Limousyne quattro stronic 2015
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CUNA (184 KM)
    Pomógł
    205 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Wtyczkę kup w ASO ale piny na allegro bo w ASO one są drogie i kable sam sobie zarobisz.

  6. #76

    Data dołączenia
    Jun 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BXE

    Domyślny

    Witam wszystkich,
    W moim Audi A3 8P (2003r) pojawił się problem po spaleniu silnika wycieraczki przestało działać zamykanie i otwieranie tylnej klapy bagażnika. Nie działa otwieranie z przycisku i z pilota. Wymieniłem silnik wycieraczki, niestety nadal to nie pomogło (silnik sprawdzony pod 12v działa). Jaka może być przyczyna niedziałającego mechanizmu otwierania? Wycieraczka tylna, czujnik klapy, podświetlenie tablicy, spryskiwaczy tylny – wszystko działa. Na ten moment dostałem się do modułu komfortu i nie wiem czy to wszystko rozłączać, i czy moduł może być uszkodzony jeśli wszystko oprócz zamykania i otwierania klapy bagażnika działa. Sprawdziłem również napięcie na wyjściu na silniczek i prawdopodobnie brak. Jak stawiacie problem wynika z uszkodzonego kabla czy uszkodzony został moduł komfortu?

  7. #77

    Data dołączenia
    Nov 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 AXW

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez wolas99 Pokaż post
    Witam wszystkich,
    W moim Audi A3 8P (2003r) pojawił się problem po spaleniu silnika wycieraczki przestało działać zamykanie i otwieranie tylnej klapy bagażnika. Nie działa otwieranie z przycisku i z pilota. Wymieniłem silnik wycieraczki, niestety nadal to nie pomogło (silnik sprawdzony pod 12v działa). Jaka może być przyczyna niedziałającego mechanizmu otwierania? Wycieraczka tylna, czujnik klapy, podświetlenie tablicy, spryskiwaczy tylny – wszystko działa. Na ten moment dostałem się do modułu komfortu i nie wiem czy to wszystko rozłączać, i czy moduł może być uszkodzony jeśli wszystko oprócz zamykania i otwierania klapy bagażnika działa. Sprawdziłem również napięcie na wyjściu na silniczek i prawdopodobnie brak. Jak stawiacie problem wynika z uszkodzonego kabla czy uszkodzony został moduł komfortu?
    Mam dokładnie ten sam problem, ktoś ma jakieś pomysły? Zmieniłem moduł komfortu ale nadal to samo. Sam moduł dostaje info o naciśnięciu klamki, bo sprawdzałem to kompem. Poza tym sprawdzałem na krótko silniczek klapy i też działa dobrze, przewód do niego również jest okej. Kończą mi się powoli pomysły co to może być. Jak padł silniczek wycieraczki to nagle klapa też przestała działać. Spryskiwacz, grzanie szyby, podświetlenie rejestracji działa bez zarzutu HELP

  8. #78

    Data dołączenia
    Mar 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Manitoba, Kanada
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BUB
    Podziękował
    raz

    Domyślny Klapa z polifta do przedlifta

    Witam
    Wczoraj udalo mi sie okazyjnie kupic klape poliftowa z kompletem lamp.

    Na zlomowiaku odkrecilem ja i wypialem wtyczki w tylnych slupkach, czyli wiazki mam kompletne ale nie pomyslalem i nie obcialem wtyczek instalacji z 'dawcy'.

    Oczywiscie lampy sa inne w zwiazku z ledami!

    Czy ktos wie czy wtyczki sa inne i bede mial troche wiecej zabawy niz planowalem? czy cos jeszcze rozni sie w tych klapach?

    Pozdrawiam
    Jocker01

    - - - Aktualizacja postu - - -

    update!
    Dzis zalozylem nowa klape i jednak, czarna wtyczka, jest inna... z 6 pinow jest 8 w nowej. Dwa dodatkowe przewody pochodza z wewnetrzych ledow. Obcialem stara wtyczke i polutowalem je do nowych przewodow. Trzeba uwazac bo sa trzy bialo-zolte przewody, dwa sa od led-ow a trzeci od zamka, lepiej je oznaczyc przed obcieciem, ja tego nie zrobilem i musialem sie posilkowac miernikiem ! Teraz tylko pociagne nowe przedowy do wewnetrzych ledow i zaloze dodatkowa wtyczke! Klapa pasuje idealnie!
    Pozdrawiam
    Jocker01
    Ostatnio edytowany przez jocker01 - 16-04-23 o 01:58

  9. #79

    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    dublin
    Auto
    Audi A3 Sportback
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BGU
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Mam problem z w tylnej klapie a mianowicie musze wymienić zamek tylnej klapy. Dostałem sie tam i widzę ze zamek jest na 3 śrubach czy nowy zamek będzie pasować? czy potrzebna będzie jakaś regulacja? wypadła mi jakaś blaszka z zamka i teraz pokazuje ze jest otwarty non stop. czy da sie to tymczasowo zrobić żeby nie pokazywał fis otwartej klapy i żeby żarówka w bagażniku zgasła? czy jak mam juz dostęp do klapy od środka to jak zdemontować listwę od oświetlenia tablicy rejestracyjnej?

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •