Poczułam się wywołana do tablicy jeżeli chodzi o polerki LARe to firma jest nowa. Teoretycznie podobne polerki już wcześniej były dostepne na rynku ale LARE wymieniło kilka części na trochę lepsze więc w sumie wygląda to obiecująco- jak jest w praktyce to nie wiem. Przede wszystkim trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie rotacja czy DA- my posiadamy festool'a (rotację), DA Kestrel'a mieliśmy pożyczoną i szczerze to nie wyobrażam sobie cuttingu tą maszyną (szczególnie jeżeli mówimy o twardym lakierze audi). I nie zgadzam się z opinią, że ceny maszyn są uzależnione wyłącznie od ich trwałości. Bardzo ważna jest stabilizacja obrotów, ich zakres itp. Ma to duże znaczenie ponieważ"polerką" za 80zł to sobie można buty wypolerować. Takiej maszyny nie można docisnąć podczas polerowania ponieważ zwalania lub całkiem się zatrzymuje co uniemożliwia pracę (wiem z doświadczenia jak się takim chińskim cudem pracuje). Mariusz dobre opinie zbierają polerki Silverline, które użytkownicy forum KA kupują bezpośrednio w sklepie amazon.co.uk. My teraz planujemy zakup kolejnej maszyny i bijemy się z myślami- kolejny Festool czy coś innego