Pokazane rezultaty 1 do 10 z 33

Temat: powietrze ucieka z koła(syczenie z opony)

Threaded View

  1. #1
    Michas's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    raz

    Domyślny powietrze ucieka z koła(syczenie z opony)

    Mam mały, duży problem. Od jakiegoś czasu jezdże na felgach 17. Niestety już 3 razy uchodziło mi powietrze z przednich kół, dwa razy w jednym i raz w drugim. No i oczywiscie kosztowało mnie to juz 40zł (ściągnięcie, sprawdzenie, wyważenie i ponowne założenie no i teraz prawdopodobnie bede musial kolejny raz jechac na sprawdzenie i znowu 20 zł w plecy,nie liczac juz straconego czasu) Zastanawiam się co moze być przyczyną... oczywiście wszystko od tych dziur na naszych drogach no i twarde zawieszenie i niski profil opon robi swoje... Ale chodzi mi po głowie myśl o krzywych felgach ,ale mam nadzieje ze to nie to.

    Problem sie pojawia jak wjade w jakas dziure, niby jest ok, ale potem po kilku dniach okazuje sie ze powietrza w kole jest dużooo za mało. Ciśnienie zamiast 2,1 spada czasami do 0,5 nawet po jednej nocy. Jak pojechalem do wulkanizatora, to tylko sciagneli, przemyli, sprawdzili jest wszystko ok, wywazaja i zakladaja no i oczywiscie powietrze nie schodzi. ale jak tylko pojezdze troche po NH , to zaraz zaliczam jakies dziursko i sytuacja sie powtarza . tak jak pisalem, to juz 3 raz... jak tak dalej pojdzie to chyba spowrotem przesiade sie na 15

    Co może być przyczyną uchodzenia ?? i gdzie albo jak mogę sprawdzić czy felgi są proste ?? czy jest mi w stanie sprawdzić to wulkanizator, czy musze gdzieś jechać do firmy zajmujaca się prostowaniem felg ??
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 12-04-18 o 17:47

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •