Strona 16 z 20 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 151 do 160 z 196

Temat: [8P] Coś zamiast RNS-E/ BNS 2 din

  1. #151
    sQ4nl's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Suwałki
    Auto
    Audi A3 Lift DSG
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Wcześniej miałem radio też 2 dni Audi concert z wbudowaną zmieniarką i na tym radiu wszystko działało łącznie z multifunkcją więc can mam podpięty. info z klimy akurat jest dla mnie mniej ważne głównie zależy mi na mulfitunkcji żeby działała no nowym radiu i żeby godzina sie zgadzała.
    Nie wiem czy to ma znaczenie te radio moge włączyć tylko jak auto jest na zapłonie stare mogłem bez kluczyka.

  2. #152

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    wejdź sobie w radiu w ustawienia>pojazd>ustawienia fabryczne>wpisz kod 126>zakładka canbus> sprawdź czy masz ustawione audi a3 u mnie jest np. 22 AUDI_A3_A4(Simple)
    Swap_key Swap
    co do włączania radia po zapłonie to ja też mam tak że żeby włączyć radio murze przekręcić na zapłon tyle że wyłącza mi się dopiero po wyjęciu klucza ze stacyjki.

  3. #153
    sQ4nl's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Suwałki
    Auto
    Audi A3 Lift DSG
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    już to sprawdzałem mam dokładnie tak ustawione jak piszesz

  4. #154

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    https://photos.google.com/share/AF1Q...FWZGF1QVVrc3dB
    na tej fotce patrzeć na piny na samym dole 4 piny zobacz czy masz przewód podłączony na 2 pinie licząc od lewej oraz nad tym 2 pintem pin 1 powinny od strony radia wchodzić 2 zielone przewody sprawdź czy masz tam coś podłączone od strony samochodu. A bez tego adaptera can jak go wypniesz radio się włącza dalej tak samo? Czy wgl nie rusza

    Po fotkach widzę że masz kable tak jak mają być

  5. Podziękowania dla RaVeN265 za pomoc w problemie

    sQ4nl (10-06-19)

  6. #155
    sQ4nl's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Suwałki
    Auto
    Audi A3 Lift DSG
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    https://photos.google.com/share/AF1Q...FWZGF1QVVrc3dB tak idą dwa zielone kable do tego boxa canbus wchodzą w drugie piny od prawej strony dodałem zdjęcia do albumu jak to wygląda. a jak odłącze adapter to radio wcale nie rusza

    EDIT a od storny auta tak są dwa kabelki https://photos.google.com/share/AF1Q...FWZGF1QVVrc3dB

  7. #156

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    wychodzi na to że can masz pod radio podciągnięte oki nie mam pomysłu co jeszcze może być nie tak, że nie działa ci multi.... po włączeniu świateł włącza ci się podświetlenie radia??, albo po włączeniu wstecznego widok tylnej kamery?? jeżeli tak to z canem jest wszystko oki
    masz tu moje ustawienia co ja tam mam poklikanie https://drive.google.com/drive/folde...Kw?usp=sharing

  8. #157
    sQ4nl's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Suwałki
    Auto
    Audi A3 Lift DSG
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    ja już głowie sie z tym od jakiegoś czasu i też nie mam pojęcia co może być nie tak....podświetlanie radia włącza sie normalnie, a kamerka tylnia też działa jak tylko wrzuce wsteczny. pójde zaraz jeszcze porównam wszystko z Twoimi ustawieniami

  9. #158

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    no może coś jeszcze vcds trzeba ustawić ale dziś już nie mam czasu się podpinać. Z tego co u mnie było jak ja u siebie dokładałem multi i can pod radio bo nie miałem i z tego co pamiętam to musiałem w vcds
    aktywować chyba nawigacje żeby mi can działał żeby sie radio włączało po kluczyku itp... mam pełno błędów z can getway (że są nie zrozumiałe komunikaty) ale to mi nie przeszkadza tyle że kierownica mi praktycznie od kopa działała nie miałem z nią większych problemów... a podświetla ci się ona normalnie ?
    Jaki masz rocznik samochodu?

  10. #159
    sQ4nl's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Suwałki
    Auto
    Audi A3 Lift DSG
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Auto to rocznik 2008 modelowo 2009 wersja poliftowa już. Samą multifunkcje ja dokładałem jakieś 2 lata temu i musiałem zakodować właśnie w vcds i działała normalnie aż do zmiany radia. Jak możesz to popatrz jak u siebie masz zakodowane w getway chociaż wątpie żeby coś mi sie tam samo przestawiło. A info z radia na fis Ci sie wyświetlają ?? a multi tak podświetla sie normalnie tak jak zawsze. Byłem teraz w aucie ustawiłem wszystko tak jak Ty masz i nic nie dało, potem wziąłem jeszcze przywracanie ustawień fabrycznych i też nic. A jak wogle u Ciebie ze spasowaniem radia u dołu weszło Ci normalnie czy odstaje coś ??

  11. #160

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    U mnie wszystko ładnie siadło tyle że ja przerabialem kosz 2 din od klimy manualnej bo się nadzialem na taką ofertę... Ja mam licznik bez fisa. Jutro zrobię screeny vcds

Strona 16 z 20 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •