Strona 17 z 20 PierwszyPierwszy ... 71516171819 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 161 do 170 z 196

Temat: [8P] Coś zamiast RNS-E/ BNS 2 din

  1. #161
    sQ4nl's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Suwałki
    Auto
    Audi A3 Lift DSG
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    pytam bo u mnie odstaje nie idzie dobrze spasować a miałem kosz dwa din i klimatronic auto....ok to jak możesz podeślij mi screeny i porównam z tym co ja mam u siebie ustawione

    EDIT

    Dziś włożyłem stare radio żeby zobaczyć czy będzie wszystko działać i jest okej.
    Zrobiłem dokładniejsze zdjęcie gdzie widać jak to mam podłączone https://photos.google.com/share/AF1Q...FWZGF1QVVrc3dB w aucie za can odpowiada piny 9 i 10 i z tego idą dwa zielone przewody do modułu a ten czarny to GND?? jakie tam pownno być napięcie? w rozpisce pinów mojego radia widnieje tylko napis Zacisk 31, nie powinno to być podłączone obok pin 16 gdzie jest stały plus ??

    EDIT
    a może tu jest problem coś powinno być w tej kostce pin 17 wheel gnd jest pusty https://photos.google.com/share/AF1Q...FWZGF1QVVrc3dB
    Ostatnio edytowany przez sQ4nl - 10-06-19 o 13:33

  2. #162

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Wejdź sobie w moja rozpiskę ja mam całkiem inna od ciebie... Ja w kostce od radia mam wszystkie piny tyle że ten pin o którym mówisz to pin do muli funkcji ale działającej na zasadzie zmiennej rezystancji tak mi się wydaje. Raczej ten moduł can może dawać w **** ale też głowy sobie uciąć nie dam bo działa Ci wszystko prócz sterowania kierownica
    Rozpiska w linku do dysku

  3. #163
    sQ4nl's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Suwałki
    Auto
    Audi A3 Lift DSG
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    raczej napewno multi powinno działać podstawie zmiennej rezystancji ...gdzie ta Twoja rozpiska bo w tym linku nic nie widze https://drive.google.com/drive/folde...Hsy5WLFNzw8lKw czyli to mam zrobić wymienić moduł can na inny ?? a możesz mi jeszcze podesłać link do radia które Ty masz ?

  4. #164

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Teraz zobacz, a jaki model to px5 https://archiwum.allegro.pl/oferta/a...332771556.html

  5. #165
    sQ4nl's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Suwałki
    Auto
    Audi A3 Lift DSG
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    nom faktycznie u Ciebie jest wogle inna rozpiska, jedyne co sie zgadza to ta biała wtyczka do modułu canbus u mnie kolory przewodów jak i podłączenie są identyczne, a już czarna sie nie zgadza. sie poddaje już nie mam pomysłu co teraz :/

  6. #166

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Nie wiem co ci poradzić też się u siebie na robiłem żeby to wszystko ogarnąć jeszcze zrobię rzuty VCDs za Chwiile

  7. #167
    sQ4nl's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Suwałki
    Auto
    Audi A3 Lift DSG
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    ok to jeszcze zobacze co tam vcds pokazuje u Ciebie, ale i tak dzięki za pomoc i dobre chęci ja szukam pomocy na różnych forach i nikt nie ma pomysłu więc chyba zostaje mi sie pożegnać z multifunkcją albo wrócić do fabrycznego radia . Ja kiedyś jednak znajde rozwiązanie to też tu dam znać.

  8. #168

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Foty na dysku co do skanu który tam zobaczysz to błędy pojawiły się po podłączeniu cana do radia i aktywacji radia oraz nawigacji. U mnie nie było Lini can do radia musiałem ją dorabiać sam u ciebie jest instalacja chyba z licznika tak obstawiam. Ja wpinałem się bezpośrednio pod modul getway, może w tym problem ze coś u ciebie blokuje pomiędzy samochodem a radiem. Jak ci się chce to możesz na próbe wypiąć ze wtyczki samochodu te 2 przewody cana, opisz sobie co gdzie było I wepnij się tak jak ja pod moduł getway pin 10 to can L a pin 20 to can H

  9. #169
    sQ4nl's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Suwałki
    Auto
    Audi A3 Lift DSG
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    i ja mam podobne błędy po podłączeniu tego radia, a reszte porównam może jutro. Pewnie spróbuje jeszcze tak jak piszesz tylko to już w kolejny weekend a ten moduł gdzie jest schowany gdzieś za bezpiecznikami, nad pedałami tak ? Jeszcze raz dzięki za wszystkie info i pomoc.

  10. #170

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Pod stacyjka nad pedałem gazu musieć osłonę pod kierownica ściągnąć wchodzi do niego 1 wtyczka 20 pin

Strona 17 z 20 PierwszyPierwszy ... 71516171819 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •