Strona 5 z 20 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 41 do 50 z 196

Temat: [8P] Coś zamiast RNS-E/ BNS 2 din

  1. #41

    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.6 BGU

    Domyślny

    Cena moim zdaniem nie jest tragiczna, zastanawiam się tylko nad sensem wkładania RNS-E które jest dość ubogie jeśli chodzi o funkcje. Natomiast na pewno jest lepiej wykonane i przede wszystkim dobrze spasowane na konsoli środkowej w przeciwienstwie do nawigacji producentów typu Kenwood czy Pioneer, niestety nie znalazłem żadnych dedykowanych stacji do A3, prócz chinczyków z aliexpress którym pewnie plastik świeci się jak psu jajca.

  2. #42
    Grisza'Men's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Beskid Sądecki
    Auto
    S3
    Model
    S3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CJXC (300 KM)
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Jeżeli miałbym coś sugerować to poleciłbym Ci Dynavin z platformą N-6, kupiłem bezpośrednio w Niemczech za blisko 3000
    ponieważ polski dystrybutor który się ogłasza na allegro troszkę mnie zwodził koło 2 miesięcy (podobno miał jakieś osobiste problemy, ale nic...)
    Dużo przeglądałem na necie (aliexpress,itd...) oraz polskich dystrybutorów chińczyków oraz innych ...
    I jedynie wchodził w grę jeszcze Zenec ale cena troszkę duża oraz poza tym nie można wgrać "automapy" (bo tylko tą stosuje
    od blisko 8 lat i jestem z niej bardzo zadowolony, gdzie używam pod systemem "win ce" oraz na "androidzie")
    na stałe ma IGO.
    A więc po kolei...
    Też myślałem na początku o RNS-E ale to troszkę prehistoria, więc skusiłem się na chinola
    pod nazwą X-trons no i się zaczęło.
    Po pierwsze brak synchronizacji po Can'ie odnośnie wyświetlacza
    tylko sterowanie z kierownicy gdzie dopiero po naciśnięciu 2 lub 3 krotnym np zakresu głośności działało - porażka;
    Radio - po prostu charczenie i tylko w dobrej lokalizacji coś działało (mieszkam w górzystym paśmie i po prostu za każdym razem gubił sygnał)
    ale daleko do "stereo" oraz czystej barwy dźwięków (powiem, że jeździłem do różnych macherów bo myślałem, iż mam coś nie tak
    z instalacją);
    po trzecie nie odtwarzało paru rozszerzeń plików muzycznych już nie pamiętam oraz spasowanie troszkę odbiegające od oryginału.
    Jedynie z czego byłem zadowolony to z nawigacji
    Potem szukałem na necie i z system pod "win ce" lub pod "androida" i żaden nie miał możliwości współpracy z Fis'em i wykończenie
    które było kiszkowate.
    Dopiero znalazłem Dynavin N-6 które zaspokoiło mnie w zupełności (oczywiście mógł mieć "android'a). Radio które ma podwójną wzmocnioną
    antenę i dopiero teraz odczuwam komfort ze słuchania radia (nic nie charczy, nie gubi sygnału - bezszelestnie przełącza na inne pasmo)
    z radia dodam, iż taki bajerek mały, iż można sobie skopiować pliki ".jpg" aby wyświetlało logo stacji radiowej. Pełna współpraca z Fis'em
    taka jak powinna być (wyświetlacz jak i sterowanie z radia tak jak fabrycznie). Proste podłączenie i spasowanie które oceniłbym na 9/10.
    Wejście na navi - karta micro-sd do 16 GB (także chyba z parę nawigacji wejdzie). Wejście na drugi slot z kartą micro-sd do 64 GB. Radio
    posiada własny dysk wewnętrzny do 4 GB. Już nie mówiąc o działaniu nawigacji (w pudełku dołączona karta micro-sd z IGO - roczna licencja)
    oraz plików muzycznych czy odtwarzacza video - po prostu super. Ponadto jest wyjście na pendriva również do 64 GB.
    Wyjście jest również na radio DAB+ oraz pod cyfrową telewizję
    (po zakupieniu anteny możliwość odbioru) oraz na wyjście pendriv'a/ modemu oraz inne wyjścia na
    sub'a, itd...
    Ostatnio była aktualizacja dotycząca tzw."rozpoznanie głosu przez Iphone - siri"

    także z mej strony polecam te radyjko, troszkę kosztuje ale wynagradza to
    S3 8V Sportback MY 2014 - Grey Monsoon Metalic

  3. #43
    kuba87's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WLKP
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BXE
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Witam. Mam zamiar kupić rnse i po przeczytaniu tego posta wynika że nie warto... Dzwoniłem do gościa, który handluje nawigacjami Dynavin i powiedział mi że do a3 na stanie nie posiada, ale może załatwić w ciągu 30dni Cena 2800zł. Czy w Pl można gdzieś jeszcze kupić to radyjko trochę taniej?

  4. #44

    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi A3 8P / Audi S4 B8
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BMJ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Jeśli komuś to pomoże w zdecydowaniu się, to miałem podobny problem po kradzieży RNSE...

    Rzeczą dla mnie priorytetową był całkowicie ściągany panel, ponieważ nie chcę przerabiać drugi raz tego samego ( co z resztą jednego z kolegów na forum spotkało)
    Po kilku miesiącach użytkowania mogę polecić AVH-8700BT. Z fajniejszych rzeczy, w odróżnieniu od RNSE

    - w tej chwili współpracuje u mnie z dyskiem 250G
    - czyta pliki .FLAC
    - po zastosowaniu adaptera jest sterowanie z kierownicy i sygnał do BOSE
    - autokalibracja charakterystyki i wyrównanie czasów
    - po dłuższej walce działa też mikrofon od BOSE ( to raczej wina adaptera )
    - streamowanie muzyki z telefonu
    - wyjście na drugą strefę - można dzieciom puścić bajki itp)

    Jedyny minus - moduł nawigacyjny do niego jest w cenie zaporowej, ale ponieważ używam Sygica lub Google maps w telefonie nie ma to dla mnie większego znaczenia, poza tym jest możliwość Mirror Linka jeżeli ktoś musi mieć mapę na wyświetlaczu to da się.
    No i oczywiście o zmieniarce AUDI można zapomnieć.

  5. #45

    Data dołączenia
    Jun 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Auto
    audi a3 8p
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    raz

    Domyślny rns

    Cytuj Oryginalnie napisane przez czarny108 Pokaż post
    Jeśli komuś to pomoże w zdecydowaniu się, to miałem podobny problem po kradzieży RNSE...

    Rzeczą dla mnie priorytetową był całkowicie ściągany panel, ponieważ nie chcę przerabiać drugi raz tego samego ( co z resztą jednego z kolegów na forum spotkało)
    Po kilku miesiącach użytkowania mogę polecić AVH-8700BT. Z fajniejszych rzeczy, w odróżnieniu od RNSE

    - w tej chwili współpracuje u mnie z dyskiem 250G
    - czyta pliki .FLAC
    - po zastosowaniu adaptera jest sterowanie z kierownicy i sygnał do BOSE
    - autokalibracja charakterystyki i wyrównanie czasów
    - po dłuższej walce działa też mikrofon od BOSE ( to raczej wina adaptera )
    - streamowanie muzyki z telefonu
    - wyjście na drugą strefę - można dzieciom puścić bajki itp)

    Jedyny minus - moduł nawigacyjny do niego jest w cenie zaporowej, ale ponieważ używam Sygica lub Google maps w telefonie nie ma to dla mnie większego znaczenia, poza tym jest możliwość Mirror Linka jeżeli ktoś musi mieć mapę na wyświetlaczu to da się.
    No i oczywiście o zmieniarce AUDI można zapomnieć.
    Witam czy mógłbyś zamieścić zdjęcia jak wygląda ta zabawka w twoim aucie?

  6. #46
    czaro10's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowsze
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    558 razy
    Podziękował
    68 razy

    Domyślny



  7. #47

    Data dołączenia
    Jun 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Auto
    audi a3 8p
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Panowie a czy ktoś może się wypowiedzieć o czymś takim http://allegro.pl/radio-nawigacja-an...682855413.html poszukuje czegoś godnego uwagi za rozsądne pieniądze wiem że można kupić cudo alpine za bagatela 5000 tysięcy jednak to zbyt wiele.doradźcie coś

  8. #48
    kuba87's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WLKP
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BXE
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez suchy@ Pokaż post
    Panowie a czy ktoś może się wypowiedzieć o czymś takim http://allegro.pl/radio-nawigacja-an...682855413.html poszukuje czegoś godnego uwagi za rozsądne pieniądze wiem że można kupić cudo alpine za bagatela 5000 tysięcy jednak to zbyt wiele.doradźcie coś
    Też myślę o takim radiu. Widzę że na allegro kilka sztuk zostało kupionych ,może ktoś z forumowiczy kupił i wypowie się na jego temat?

  9. #49

    Data dołączenia
    Jun 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Auto
    audi a3 8p
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Widzę że temat strasznie mało poruszany i odwiedzany.nikt nie kupuje tych stacji?

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez suchy@ Pokaż post
    Widzę że temat strasznie mało poruszany i odwiedzany.nikt nie kupuje tych stacji?
    Ok Spytam inaczej może wreszcie ktoś coś odpowie.chciałbym zakupić radio 2 din do mojej czarnulki jakie polecilibyście te chińskie cuda z androidem wiele oferuja co o nich sądzicie lepiej kupić coś takiego czy oryginalne rns a może jakieś inne propozycje bardzo zależy mi na waszych sugestiach i propozycjach

  10. #50

    Data dołączenia
    Feb 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 AXW

    Domyślny

    Zakupiłem "radio" z androidem dedykowane do a3, mam je dopiero tydzień ale co nieco mogę o nim powiedzieć. Zaraz po montażu dodam że montowałem sam miałem problem z dziwnym dźwiękami były szumy trzaski dziwne dźwięki podczas włączania kierunkowskazu. To jednak udało się rozwiązać stosując 2 separatory masy tak to się chyba fachowo nazywa. Wszystkie zakłócenia ustały. Jeśli chodzi o jakość dźwięku dodam że mam u siebie system bose nie słyszę większych różnic gra naprawdę dobrze jak na tego typu sprzęt. Spasowanie do konsoli nie jest idealne ale tragedii tez nie ma. Odbiór sygnału GPS jak narazie bez zastrzeżeń, system bluetooth tez działa poprawnie, wydaje mi się ze to jest ważne całe urządzenie działa tylko na włączonym zapłonie, dotyk również bez zastrzeżeń dodam że urządzenie od navipremium gdzieś koło Warszawy. Można dołożyć do tego urządzenia tuner dvbt, kamerę cofania i rejs tratoria jazdy jednak tych akcesoriów jak narazie nie posiadam
    Ostatnio edytowany przez Kamil19066 - 29-01-16 o 15:20

Strona 5 z 20 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •