Strona 7 z 20 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 61 do 70 z 196

Temat: [8P] Coś zamiast RNS-E/ BNS 2 din

  1. #61
    reebel's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jasło
    Auto
    Audi A3 8P 2.0 TDI 170KM
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Czy ktoś jeszcze zdecydował sie na zakup radia z androidem z Aliexpress i podzieli się spostrzeżeniami? Jak z czasem uruchomienia urządzenia, jak wiadomo android potrzebuje czasu na załadowanie systemu. Jak to wygląda w praktyce w przypadku radia za ~300 dolców?

  2. #62
    ogniu88's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wąbrzeźno
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.6 TDI - CLHA (105 KM)
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Radio w pełni spełnia swoje zadanie - jest radiem, odtwarzaczem płyt, kart micro SD, nawigacja AutoMapa działa pięknie, dźwięk jest super, działa wszystko, jak na tablecie, można przeglądać neta, puszczać muzykę z YT, łączyć z telefonem przez BT, instalowac wszystkie aplikacje itp. Ja jednak nie wykorzystywałem nawet 20% jego możliwości, nie było tak dokładnie spasowane jak oryginał (na dole odstawało z 2 milimetry) - a pod tym względem mam trochę świra. Ja oceniłbym to radio na 6,5/10:
    Wykonanie i materiały - db
    Jakość dźwięku - db
    Płynność działania - bdb
    Nawigacja - bdb
    Cytuję samego siebie, to napisałem o radiu, które miałem w swojej 8P ( http://allegro.pl/7-nawigacja-dvd-ra...090666607.html ) coś takiego. Odpowiadając na Twoje pytanie o czas uruchamiania to dosyć szybko, wolniej od RNS-E, może o kilka sekund, w ogóle nie przeszkadza.

    Największą różnicą jaką zauważyłem między RNS, a androidem to dźwięk - w RNS jest 10000% lepszy, nie do podrobienia.

    Jak masz jakieś szczegółowe pytania to zapraszam na priw

  3. #63
    Łódzkie skrzypul's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź/Żywiec
    Auto
    Town&Country
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    619 razy
    Podziękował
    308 razy

    Domyślny

    właśnie, gdyby te chinole robili z porządnym korektorem muzycznym to bym się nie zastanawiał.

    Ale niestety, dźwięk tych Chińczyków jest nie do zniesienia na dłuższą metę.

    (kumpel miał taki chiński kombajn w hondzie... wyrzucił to do piwnicy po 3 miesiącach. Nie dało się tego słuchać a przecież w kazdym radiu dźwięk jest najwazniejszy)

    Idealnie by było, gdyby Clarion albo Alpine robili dedykowane stacje do A3.

    Niestety, na chwilę obecną nie ma dobrej alternatywy RNSe dla pedantów stylistycznych i dźwiękowych.

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
    Uwaga! Mój nick wymawiamy tak jak jest napisane: skrzypul a nie "skszypół"

    205 1.9 GTi 128KM, CRX Del-Sol 1.6 136KM, A3 8L 1.8TQ 180KM, S3 8L BAM 260KM, A3 8P 2.0TQ 400KM
    S4 B8 3.0 TFSi: 475KM
    Chrysler Town&Country 3.6 290PS

  4. #64
    reebel's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jasło
    Auto
    Audi A3 8P 2.0 TDI 170KM
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Panowie, dzięki za odpowiedzi bo bardzo interesuje mnie obecnie temat radia android do A3. Obecnie posiadam fabryczne radio 1-din Concert Audi (nie mam Bose) czy i w tym przypadku różnica będzie naprawdę odczuwalna? Też jestem fanem muzyki i obecnie chociażby z basu jestem bardzo zadowolony.

  5. #65
    racesupport's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    SCI
    Auto
    Audi S3-R
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Ja akurat w S4 ale miałem podobne problemy, miałem RNS-D, myślałem nad RNS-E albo chinolem ale... wiedziałem już jak gra chinol na androidzie bo miałem w BMW wcześniej (E46, E3 i niestety była porażka więc w audi pomyślałem, że będzie to samo, pomyślałem, ok... oleje temat navi bo jeździ się na mapach google z telefonu, z przyzwyczajenia więc uznałem, że kupię zmieniarkę cyfrową z BT i głośnomówiącym no i dupa, nie dość że był charakterystyczny szmer przy przyspieszaniu czyli im szybciej tym głośniej syczało, piszczało zwał jak zwał, jakość dźwięku masakra, subwoofer ledwo wstawał... no i w końcu przeglądając oferty jakieś tam natrafiłem na używaną stację Pioneer F30BT z navi, bt do tego ramka 2din i aktywator Phonocar do zestawu BOSE, pobawiłem się korektorem, scenami i jest po prostu mega miazga co robi Pioneer w porównaniu do RNS-D, myślę, że więcej z BOSE nie wyciśnie żadna inna jednostka, do tego mam BT ze strumieniowym przesyłem muzyki, głośnomówiącym, USB, SD i bardzo dobrze działającą navi z mapami 2015r i dotykową obsługę, oczywiście nie wygląda to jak RNS-E ale jestem bardzo zadowolony że się do tego przekonałem chociaż też jestem zwolennikiem ori.

  6. #66
    mirek_miro's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    R-ce
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    13 razy
    Podziękował
    42 razy

    Domyślny

    Mam RNS-E 2009r i starsznie mnie denerwuje, że nie jest to dotykowe. Wprowadzanie lokalizacji w navi to tragedia. Pytanie czy nowsze RNS-e są dotykowe?
    Jeżeli chodzi o chińczyki to nie da się do nich podpiąć multifunkcji, tak?

    A testował ktoś org radyjko z tiguana nowego? Idzie to zakodować do audi?
    http://allegro.pl/vw-passat-b6-b7-ti...142405893.html

  7. #67
    kuebk's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Berlin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Pomógł
    143 razy
    Podziękował
    32 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mirek_miro Pokaż post
    Pytanie czy nowsze RNS-e są dotykowe?
    W RNSe nie ma dotykowych ekranow.

  8. #68

    Data dołączenia
    Oct 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Małopolska
    Auto
    Audi A3 8P
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Co sądzicie o tym radyjku ? http://allegro.pl/audi-a3-nawigacja-...311700733.html


    Szukam radia zeby miał androida, usb z przodu, karte sd, karte na GPS, połaczenie z iphonem itp do 2 tysięcy co polecacie? nie musi być nawet orginał tylko zeby pasował do audi a3 i miał minimum to 7 cali...


    Mam całe nagłośnienie bose .

  9. #69
    Golem1's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    253 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Jakiś miesiąc temu montowałem chłopakowi dokładnie to radyjko i jest z niego zadowolony, wszystko działa jak w opisie na stronie, minus jest taki że kolor czarny ramki radia różni się od reszty przycisków. Możesz sobie zobaczyć jak wygląda ono u mnie na FB.
    Doposażanie - Elektryka - Diagnostyka Grupy VAG

  10. #70
    Arons's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BDB
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Witam. Mam u siebie Rns-e i BOSE system. Chcę wymienić na Dynavin N6, ktoś już to ma u siebie i jak to się sprawuje, czy lepiej gra niż Rns-e i czy aby połączyć muszę coś dokupić aby grało jak trzeba? Lub jeśli chciałbym wymienić na Alpine, Sony,Pioneer to co muszę odkupić aby wszystko działało jak z oryginalną navigacja tj, kierownica,FIS itd
    Ostatnio edytowany przez Arons - 04-11-16 o 13:38

Strona 7 z 20 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •