Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 10181920
Pokazane rezultaty 191 do 196 z 196

Temat: [8P] Coś zamiast RNS-E/ BNS 2 din

  1. #191

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Ja mam chinola już 2 rok i nie chce mieć innego radia. Ma wszystko co potrzebne i wcale źle nie gra jak większość osób które maja RNS uważają(1600 zl dałem).
    Ostatnio edytowany przez RaVeN265 - 05-07-20 o 13:45

  2. #192

    Data dołączenia
    Jul 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ziębice
    Auto
    Audi A3 8p
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI - CRFC (143 KM)

    Domyślny

    Kupiłem A3 8p z zamontowanym radiem xtrons, jakiś tam model z 2016 roku na windows CE, Ten chinol do niczego się nie nadaje, fakt wygląda i to wszystko. Radio gra, dżwięk płaski bez barwy, oczywiście można podregulować barwę dźwięku, ale nie wiele to daje. Porty mikro usb nie działają, podczas jazdy potrafi się przełączać. Jedyny plus to można przez blutuf pościć muzykę ze smartphona, gra o wiele lepiej niż radio. Działa też kamera cofania, ale obraz jest w lustrzanym odbiciu. Muzyka z płyty też ma lepszą barwę od radia, ale podczas jazdy przełącza się. Na postoju jest ok. Można oglądać filmy, mapa nie działa, port nie widzi kartu mikro sd. Windows CE z chińską nakładką bez żadnej licencji.
    Zastanawiałem się nad nowszym radiem z ali na androidzie, ale lepszym wyborem będzie kupić używane oryginalne radio.

  3. #193
    Marcin1946.1988@wp.pl's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Inowrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BMJ

    Domyślny

    Witam wszystkich. Mam zamiar kupić kupic jakiegoś chińskiego androida, kompletnie sie na tym nie znam i nie mam pojęcia jakie wybrać, a wybór jak sami wiecie jest duży. Obecnie mam rnse z kamerka cofania i niefabrycznym naglosnieniem, ale mam zamiar się tego pozbyć i założyć oryginalne bose. Moglby mi ktoś pomoc w doborze takiego androida zeby nie mieć z nim problemów? Głównie chodzi mi o to żeby to w miarę dobrze grało, żebym mógł podłączyć kamerkę, słuchać buzyki przez bluetooth z telefonu oraz rozmawiać. To chyba wszystko. Proszę o wyrozumiałość i pomoc gdyż jest to mój 1 post.

  4. #194

    Data dołączenia
    Jul 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Okolice Oświęcimia
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS

    Domyślny

    Siemka, przymierzam się do kupna radia z androidem co myślicie o takim czymś? Czy możecie mi coś polecić? 😁
    https://allegro.pl/oferta/radio-2-di...-8p-9622140177

  5. #195

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    https://archiwum.allegro.pl/oferta/a...332771556.html ja kupiłem to i spisuje się bardzo dobrze. Pracuje już 2 lata na pewno polecam

  6. #196

    Data dołączenia
    May 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zawiercie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BMJ

    Domyślny

    Czy ktoś może polecić jakieś fajne radio 2 DIN do 8P na androidzie do 1200zł? żeby bez zacinania hulało i było nie mniejsze niż 7"
    Ostatnio edytowany przez Pan Marian - 22-07-21 o 16:14

Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 10181920

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •