Strona 12 z 20 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 111 do 120 z 196

Temat: [8P] Coś zamiast RNS-E/ BNS 2 din

  1. #111
    toman's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BDB

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez zefirstorm Pokaż post
    mam takie samo tylko 7.0, wszystko pasuje plug&play (miałem RNS-E), sygnał z wstecznego pobiera z cana, nie musisz nic puszczać dodatkowego prócz sygnału z kamery. Gdzieś mam jakąś rozpiskę kostek i kabli z instrukcji mogę na maila podesłać.
    pozdr
    l.k.
    Czy masz jakieś problemy z tym radiem tak jak kolega stronę czy dwie wcześniej z innym chinolem

    ? Zastanawiam się nad wyborem konkretnego radia z androidem (nie chcę RNS-E), ponieważ zależy mi na Spotify, Yanosiku i Mapach. Do tej pory jadę na streamie tel po BT w radiu Sony 1DIN.

    Czy ktoś ma konkretnego androida z 8 rdzeniami i 4 GB RAM lub inny GODNY POLECENIA z własnego doświadczenia?

    Jest możliwość aktualizacji androida z np 7.1 do 8.0?

  2. #112
    Pytek's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ustrzyki Dolne
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Ja rozmawiałem, że tak powiem z milionem ludzi którzy używają lub używali tego Chinola jak również RNS-e i każdy z nich mówił to samo, dźwięk lipny, radio się zawiesza, często wyskakują dziwne znaki w FIS-ie zamiast np tytułu piosenki. Do tego problemy z jakimiś trzaskami w głośnikach gdy są włączone światła. W większości wracali do RNS-e, może i stare, ale jakościowo dużo lepsze. Bez różnicy czy kupisz chinola z androidem 6.0, 7.0, czy 8.0, to jeden szajs. Nic te 4 GB ramu nie daje, po czasie dzieją się cyrki z tym radiem

  3. #113
    zefirstorm's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice i okolice
    Auto
    R 3.0 turbo
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    żadnych problemów nie mam, jestem mega zadowolony, trzasków ja przynajmniej nie słyszałem wcale, zestaw głośnomówiący działa super mimo że auto mam dość głośne to mikrofon wbudowany do radia ogarnia, dźwięk muzyki z głośników bez zarzutu, do RNSE nigdy nie wrócę
    mam dokładnie to radio:
    https://www.olx.pl/oferta/7-nawigacj...tml#29fc503ea8

  4. #114
    toman's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BDB

    Domyślny

    Wcześniej miałem A4 B6 i obracałem się na forach związanych z A4, tam chinole miały lepszą opinię. Nie wiem co z wykonaniem tych do 8P, że tyle z tym problemów

    może to kwestia producenta? Niby wszystkie na pozór takie same, ale na aliexpress są ich chyba cztery marki.

  5. #115
    Pytek's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ustrzyki Dolne
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Z tego co wiem na allie jest jeden producent tylko np firma "x" zamówiła większą ilość takich radyjek i te radyjka mają nazwę producenta "x". Do a3 na pewno jakość dźwięku jest tragiczna, no ale jak wolisz, ja długi czas też chciałem kupić te radio, na szczęście nie kupiłem

  6. #116
    toman's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BDB

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez zefirstorm Pokaż post
    żadnych problemów nie mam, jestem mega zadowolony, trzasków ja przynajmniej nie słyszałem wcale, zestaw głośnomówiący działa super mimo że auto mam dość głośne to mikrofon wbudowany do radia ogarnia, dźwięk muzyki z głośników bez zarzutu, do RNSE nigdy nie wrócę
    mam dokładnie to radio:
    https://www.olx.pl/oferta/7-nawigacj...tml#29fc503ea8
    A jak przy tych parametrach (2 GB RAM, 4 rdzenie) zachowuje się to radio kiedy masz np odpalonych kilka aplikacji? Nie zwiesza się tak jak ktoś pisał wcześniej? Np yanosik, Mapy i muzyka (Spotify albo radio).

  7. #117
    zefirstorm's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice i okolice
    Auto
    R 3.0 turbo
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    nie zaobserwowałem
    pozdr

  8. #118

    Data dołączenia
    Nov 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Teneryfa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN

    Domyślny Wymiana radia.

    Cześć,

    Powoli zaczyna się u mnie ból dupy o brak USB/Bluetooth'a w radiu. Posiadam BNS 5.0 i pytanie czy jest jakaś opcja na "dołączenie" USB, bądź bt? Szukałem po alledrogo i znalazłem SONY XAV-V630BT. Czy takie coś ma jakikolwiek sens? Jeśli jest możliwość dołączenia to jestem jak najbardziej za.

  9. #119
    klari's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez peetereczek Pokaż post
    Dobrze, że piszesz "dobre radyjka". Te chinole z Androidem, ani nie wyglądają w aucie, ani nie są dobrej jakości. Być może za jakiś czas przygotuję kit do podłączenia do RNS-E, który uruchomi stream BT i komunikaty TMC za max 300zł. To niewiele, mniej niż zmieniarka od Yatour...
    To ja w takim razie czekam z niecierpliwością - póki co mam RNS-LOW ale jak będzie takie cudo to pakuje hajs w RNS-E <3 nie mam jakoś przekonania do tych androidów...
    A3 8P 2012 2.0TDI 170+KM CR, S-LINE , 19", Gwint H&R

  10. #120
    montenegro99's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    pomorskie
    Auto
    A3 8P
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez klari Pokaż post
    ale jak będzie takie cudo to pakuje hajs w RNS-E <3 nie mam jakoś przekonania do tych androidów...
    Jeżeli chodzi o Bluetooth A2DP to jest już takie urządzenie które działa jakby było ori, tylko cholernie drogie:

    https://www.eftermontering.se/musik-...ert-rns-e.html


Strona 12 z 20 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •