Strona 9 z 20 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 81 do 90 z 196

Temat: [8P] Coś zamiast RNS-E/ BNS 2 din

  1. #81
    Jordi's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Zamawiałem radio mamie do Caddiego na Ali to cło policzyli... Potem zamówiłem lampy Led do Defendera dla znajomego, paczka też szła DHLem i nie policzyli...

    Czyli wychodzi na to ze to loteria.
    Sprzedam | Felgi BBS Skręcane 18 cali | Kierownica 3 ramienna + Poduszka | Bixenony Nieskrętne | Zbiorniczek + Czujnik + Spryski pod Xenon

  2. #82
    reebel's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jasło
    Auto
    Audi A3 8P 2.0 TDI 170KM
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    U mnie wskoczyło dziś takowe. Jeszcze do spięcia kilka rzeczy więc nie wpięte ostatecznie w koszu. Android 7.1.1 Quad 2GB RAM
    Wysyłka z chin DHL do magazynu w DE a z DE do PL kurierem już bez cła.


  3. #83

    Data dołączenia
    Jun 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    @
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BXE
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez reebel Pokaż post
    U mnie wskoczyło dziś takowe. Jeszcze do spięcia kilka rzeczy więc nie wpięte ostatecznie w koszu. Android 7.1.1 Quad 2GB RAM
    Wysyłka z chin DHL do magazynu w DE a z DE do PL kurierem już bez cła.

    nie cytuje się całego posta bo nie ma takiej potrzeby, zasada jest taka sama na wszystkich forach
    odpowiada się stosując cytowanie selektywne bez zdjęć i filmów
    Napisz proszę jak cenowo wyszło to radyjko ?

    To może i ja coś napiszę o "Chińskich" nawigacjach. Od jakiegoś czasu użytkuję coś podobnego.
    Nie wiem jaka to marka bo nie ma informacji jaki producent. Interfejs bardzo podobny.
    Jeśli chodzi o wygląd jakość wykonania sprzęt jest OK i to tylko tyle z plusów.

    Natomiast oprogramowanie samej nawigacji jest na Androidzie. Nie wiem czy to z powodu źle napisanego oprogramowania.
    Urządzenie źle chodzi. Stacje radiowe same zmieniają się podczas jazdy.
    File Explorer do wyszukiwania plików multimedialnych czasem działa.
    Są 3 wejścia na karty pamięci, jak wszystkie obsadzisz pamięciami nie jest możliwe użytkowanie File Explorera, jak włożysz jedną pamięć działa...
    Aplikacja do otwierania filmów odtwarza początek filmu, po ok. 30 min wyłacza się i nic nie odtwarza z pamięci przenośnej.
    Aplikacja do odtwarzania muzyki, plików mp3 czasem się otwiera, najczęściej nie działa przy próbie otwarcia pamięci USB.
    Zauważyłem, że jest lepiej gdy dane/filmy są na płytach DVD częściej działa. Napęd optyczny jest wolny, długo wczytuje płyty.
    Support ze strony sprzedawcy (zakup na Aliexpres) żaden.
    Być może jest to kwestia dogrania na urządzenie innego softu ale fabryczne oprogramowanie działa jak chce.
    Oprogramowanie jest kiepskie i uniemożliwia użytkowanie urządzenia.
    Koszt razem z opłatami celnymi nie jest mały i teraz wolałbym dorzucić kasy i kupić coś markowego.
    Wg. mnie to stracone pieniądze. Urządzenie NIE warte zakupu.

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Po wpięciu w instalację elektryczną samochodu miało ładnie wyświetlać na zegarach wskazania radia, numery ścieżek z odtwarzanych płyt.
    Często pokazują się same zera na wyświetlaczu, na początku również pokazywało siłę głosu "Volume xx" taki szczegół teraz już nic nie pokazuje gdy zmieniamy głośność.
    Jest fura drobiazgów które nieprzewidywalnie się zachowują...
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 19-05-17 o 19:27
    Audi A3 8P 1.9 TDI BXE 2009

  4. #84

    Data dołączenia
    Nov 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BKC

    Domyślny Radio z Androidem

    Witam, ma ktoś bądź miał takie oto radyjko w swoim samochodzie ? http://allegro.pl/7-nawigacja-audi-a...ant=6741712767 Zastanawiam się nad kupnem ale czy warto ?

  5. #85

    Data dołączenia
    Jun 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    @
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BXE
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Jest niemal identyczne jak moja.
    Kupujesz od pośrednika i podejrzewam, że finalnie wyjdze Ciebie to radio 1349 + 23% VAT (opłaty celne) = 1659 zł
    "Usługa – umowa zawierana na odległość z wykorzystaniem portalu allegro.pl pomiędzy Pośrednikiem a Klientem, której przedmiotem jest zamówienie przez Pośrednika w imieniu i na rzecz Klienta Towaru u Dostawcy"
    Jak dobrze poszukasz kupisz w tej cenie oryginalny RNS, jeśli nadal sie upierasz przy Androidzie mogę Ci sprzedać moją wyjdzie taniej... wiesz już co nie działa to spory plus

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Jeden z negatywnych komentarzy dla tego sprzedającego to potwierdza. Firma "krzak" która kupuje na aliexpress w hurcie po ok. 200 usd za sztukę i zarabia na gościach którzy nie potrafią założyć konta w serwisie, kupić i podać adresu.
    Jeśli chcesz ja mogę kupić w Twoim imieniu i będziesz miał taniej! Wchodzisz w to ) ?

    8" NAWIGACJA SKODA OCTAVIA RADIO ANRDOID 5.1(6724515913)
    "Ostrzegam przed sprzedawcą.Brak w dostawie polskiej instrukcji obsługi.Brak informacji gdzie znajduje sie mapa,Nabywca bezpodstawnie obciążony jest opłatami cła i Vat.u.{W podanej cenie brak jest (czytelnej) informacji o tym fakcie.Nigdy więcej nie zamówię już niczego w tej 'firmie""

    Odpowiedź z 18 maj 2017:

    "Opinia jest nieuzasadniona. Państwo dostali pełny zestaw z aukcji. Wysłałem Państwu zdjęcie slotu kart micro-SD, żeby mogli znaleźć kartę z mapami. W opisie aukcji, w "informacji od sprzedającego" oraz w regulaminie konta jest informacja (czytelna!), że klient ponosi koszt opłat celnych."
    Audi A3 8P 1.9 TDI BXE 2009

  6. #86
    Jordi's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez xxyy777e Pokaż post
    Jak dobrze poszukasz kupisz w tej cenie oryginalny RNS
    Tak samo twierdze. Tym bardziej ze te chinole w A3 po prostu nie wygladaja...
    Sprzedam | Felgi BBS Skręcane 18 cali | Kierownica 3 ramienna + Poduszka | Bixenony Nieskrętne | Zbiorniczek + Czujnik + Spryski pod Xenon

  7. #87

    Data dołączenia
    Apr 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Iława
    Auto
    audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    witam, nie wstawiajcie żadnych chińczyków bo ani to nie gra ani wygląda. Przerabiałem ten temat w vw golfie. Nasze rns-y nie są takie złe. Mam wersje ledową i chodzi szybko, karta 16gb działa, navi spoko telefon łaczy sie bez problemu. Czego więcej chcieć?

  8. #88

    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Witam jakie radio piooniera lub alpine polecacie w miejsce rns-e? jakie szukać żeby pasowało do auta?

  9. #89
    acinr_PL's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZST
    Auto
    Limousyne quattro stronic 2015
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CUNA (184 KM)
    Pomógł
    205 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Miałem pioneer avica f900bt + specialny modół do obsługi multifunkcji z kierownicy. Musiałem dokupić specjalną ramkę pod model radia i model samochodu by idealne było spasowane. Teraz (po kradzieży avica) kupiłem blaupunkta new york 800 i też misiałem dokupić specjalną ramkę wokół radia.
    Z avica byłem zadowolony wgrałem do niego zmodyfikowany soft z obsługą internetu (w jedno gniazdo usb miałem na stałe wpięty modem 3g). Radio fajnie grało i dobrze odbierało fale. Problemem była instalacja automapy tzn automapa chodziła ale dzwięki z nawi nie działały. Bez żadnych problemow na tym radyjku chodziło igo.

  10. #90
    Mazowieckie dmdash's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    211 razy
    Podziękował
    183 razy

    Domyślny

    Hej ma ktoś radio Zenec nc3131d i moze pomoc?

    EDIT: nieaktualne
    Ostatnio edytowany przez dmdash - 19-10-17 o 23:53
    There's only one word you need to know. Low.

Strona 9 z 20 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •