Strona 18 z 20 PierwszyPierwszy ... 81617181920 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 171 do 180 z 196

Temat: [8P] Coś zamiast RNS-E/ BNS 2 din

  1. #171
    sQ4nl's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Suwałki
    Auto
    Audi A3 Lift DSG
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    ok jak tylko będe miał więcej czasu to rozkręce i podłącze jak mówisz zobaczymy czy coś pomoże. Jestem dobrej myśli jak to zrobie to dam znać

  2. #172
    sQ4nl's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Suwałki
    Auto
    Audi A3 Lift DSG
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez RaVeN265 Pokaż post
    wepnij się tak jak ja pod moduł getway pin 10 to can L a pin 20 to can H
    możesz mi jeszcze tylko powiedzieć czy mam wpiąć sie w te przewody co wychodzą z tych pinów czy je wogle wyjąć i zamiast nich puścić prosto do radia, jeszcze nie miałem czasu ale w tym tygodniu będe próbował to ogarnąć

  3. #173

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Z modułu can getway nic nie wypinaj tylko wepnij się pod piny 10 i 20 ja po prostu rozciąłem kawałek izolacji i zrobiłem mostek do radia. Jeżeli chodzi o kostkę radia to tam wypnij te 2 przewody pomarańczowo brązowy i pomarańczowo Różowy (opisz sobie je tak żebyś wiedział na wszelki wypadek gdybyś chciał wrócić do oryginału jak były) i zamiast nich wepnij te co będziesz miał z modułu can getway.

  4. #174
    sQ4nl's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Suwałki
    Auto
    Audi A3 Lift DSG
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Poddaje sie :/ co prawda odkręciłem osłone wypiąłem wtyczke z getway ale te przewody są tak schowane że nie dałem rady ich dalej wyciągnąć żeby sie w nie wpiąć, ale to i tak chyba by nic nie dało wziąłem miernik z pomierzyłem napięcie wtyczki z auta do radia piny 9 i 10 które są odpowiedzialne za Can a potem te przewody dwa zielone co idą z tego do modułu który dostałem z radiem napięcie też jest takie same więc zakładam że to nie w tym jest problem.

    Zauważyłem że kolorystyka przewodów CAN odpowiedzialnych we wtyczce do radia niezgadza sie z opisem na radiu (reszta jest ok) fotka poglądowa https://photos.google.com/share/AF1Q...FWZGF1QVVrc3dB

    RaVeN265 możesz mi jeszcze powiedzieć czy w pinie nr 16 w wiązce od radia masz wpięty jakiś przewód foto https://photos.google.com/share/AF1Q...FWZGF1QVVrc3dB

  5. #175

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Powiem ci tak do prawidłowego działania tego radia potrzebne jest zasilanie, can no i oczywiście głośniki. Ja mam inna wtyczkę niż ty bo ty masz 1 kostkę zintegrowana ze wszystkim (zasilanie, głośniki itp,). Ja mam 2 przy czym pierwsza to głośniki a druga to dosłownie 3 przewody czyli 12V i GND i sygnał zaświeconych lamp nie liczą przewodów cana, którego tam dociągnąłem. Wejdź sobie na dysk to zobaczysz dokładne fotki tej kostki co ty masz bo u mnie leży nie używana dostałem z radiem 2. A co do wpięcia tych przewodów do getway owszem jest ciężko ale jak chcesz to dasz rade. Dla pocieszenia powiem ci tyle że ja się w to bawiłem jakoś w zimę przy -5 ( Polecam cofnąć fotel na maxa nogi na oparcie i nurkujesz w okolice pedałów) Jest jeszcze inna opcja wpiąć sie w licznik ale ja tego nie robiłem i nie zagłębiałem nawet tematu.

    Wiesz co tak popatrzyłem na te twoje foty i z tego co widzę masz chyba na 100% źle wpiętego cana we wtyczce radia powinno być odwrotnie. Zrób sobie taki test wypnij te przewody co ci pisałem jak w przypadku getway i zobacz czy radio zaskoczy przy nie odłączonym module can
    Cytuj Oryginalnie napisane przez RaVeN265 Pokaż post
    Z modułu can getway nic nie wypinaj tylko wepnij się pod piny 10 i 20 ja po prostu rozciąłem kawałek izolacji i zrobiłem mostek do radia. Jeżeli chodzi o kostkę radia to tam wypnij te 2 przewody pomarańczowo brązowy i pomarańczowo Różowy (opisz sobie je tak żebyś wiedział na wszelki wypadek gdybyś chciał wrócić do oryginału jak były) i zamiast nich wepnij te co będziesz miał z modułu can getway.
    Ostatnio edytowany przez RaVeN265 - 20-06-19 o 21:32

  6. #176
    sQ4nl's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Suwałki
    Auto
    Audi A3 Lift DSG
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez RaVeN265 Pokaż post
    z tego co widzę masz chyba na 100% źle wpiętego cana
    a to nie jest tak jakby był źle wpięty to i na starym radiu multifunkcja by nie działała?? nom i na tym jak wrzucam wsteczny przełącza obraz na kamerke a do tego sygnał chyba bierze z CAN .

    Jutro pójde odepne te dwa przewody i zobacze czy zaskoczy.

    Jak nic innego nie wymyśle to będe walczył z tym getway żeby sie podpiąć bezpośrednio pod niego ale to za miesiąc na urlopie wtedy będe miał więcej czasu żeby sie grzebać przy tym.

  7. #177

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    chodzi mi o te 2 przewody https://photos.google.com/share/AF1Q...FWZGF1QVVrc3dB nawet opisy ci się nie zgadzają

  8. #178
    sQ4nl's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Suwałki
    Auto
    Audi A3 Lift DSG
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    dziś właśnie to zauważyłem że sie nie zgadzają i tak sobie też myślałem nad tym żaby je wypiąć i wpiąć tam zielone przewody co idą od CAN. tylko sie boje żeby czegoś nie spalić bo wtedy to będzie tragedia. ale no jutro będe próbował najpierw je wypne wogle potem zamienie miejscami a na koniec puszcze tam przewody z wtyczki radia co jest CAN

  9. #179

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    nie o to mi chodziło niebieski masz zamieniony szarym w tej wtyczce tak to nic innego nie zmieniaj
    pisz pw bo spam się robi straszny

  10. #180
    sQ4nl's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Suwałki
    Auto
    Audi A3 Lift DSG
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Multifunkcja działa !!! co sie okazało problem był banalny wszystkie przewody były dobrze podłączone od samego początku, żeby innym zaoszczędzić czasu i nerwów napisze zwracajcie uwage na wszystkie ustawienia radia mnie to umknęło w ustawieniach canbus miałem ustawione "Audi_A3_A4 (simple)" https://photos.google.com/share/AF1Q...FWZGF1QVVrc3dB jednak jak przewinąłem rozpiske w dół okazała mi sie też pozycja "Audi A3_A4_A6_TT(Bagoo) https://photos.google.com/share/AF1Q...FWZGF1QVVrc3dB te Bagoo to jest mój moduł canbox https://photos.google.com/share/AF1Q...FWZGF1QVVrc3dB zmieniłem na tą pozycje restart radia i wszystko działa od strzała nawet nie musiałem programować przycisków w ustawieniach, informacje z radia na FIS też sie pojawiły.

    Wielkie dzięki dla RaVeN256 który mi chętnie pomagał wysyłał zdjęcia swoich ustawień i podłączeń i odpowiadał na pytania .

Strona 18 z 20 PierwszyPierwszy ... 81617181920 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •