Strona 10 z 20 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 91 do 100 z 196

Temat: [8P] Coś zamiast RNS-E/ BNS 2 din

  1. #91

    Data dołączenia
    Jun 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    @
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BXE
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Moje krótkie podsumowanie chińskiej navi po kilku miesiącach użytkowania, dedykowanej do Audi A3.

    Z plusów:
    - sprzęt, panel ładnie wykonany idealnie pasuje do konsoli Audi A3, we wnętrzu się robi nowocześniej

    Minusy:
    - System Android mało stabilny, sprzęt dość często zawiesza się
    - Fabryczny mikrofon do zestawu głośnomówiącego marnej jakości - rzadko kiedy udało mi się dogadać poprzez ten zestaw
    - Procesor urządzenia dość wolny, zanim udało się uruchomić Google maps czy Yanosik mój telefon (Samsung Galaxy S7) szybciej odpalił navi i stabilniej chodził.
    - Urządzenie po podłączeniu fabrycznej kamery i nagrywaniu fimu oraz jednoczesnym uruchomieniu radia miało co chwila przerwy (dosłownie cisza w głośnikach na 2 sekundy) w odbiorze sygnału radiowego podczas zapisu zbuforowanych danych na kartę SD.
    - Na wyświetlaczu zegarów samochodu czasem pojawiała się lub nie, nazwa odbieranej stacji czy track z karty SD/czytnika DVD
    - Radio dość łatwo gubiło sygnał radiowy
    - Tragiczna jakość wzmacniacza - nawet moja żona która nie ma kompletnie słuchu do muzyki mówiła, że nie da się tego słuchać. Dźwięk "płaski"

    Wróciłem z ulgą do fabrycznego Audi Symphony. W porównaniu do tego navi, pięknie gra, nie gubi sygnału radiowego. Nigdy więcej chińszczyzny...

    Odradzam zakup chińskich navi, nic nie warte...
    Audi A3 8P 1.9 TDI BXE 2009

  2. #92
    Pytek's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ustrzyki Dolne
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Pytanie do osób które posiadały Rns-e i miały styczność z takim chinolem jak Xtrons. Przy głośnikach Bose na prawdę jest ogromna różnica w jakości dźwięku? wiem, że na allie może kupić takie radyjko od 200$ do 400$ z tego co się orientowałem tj. czytałem na necie, nie są to takie same radia, Xtrons jest osobnym producentem. Mi konkretnie chodzi o markę Xtrons, ponieważ w niedługim czasie będę chciał kupić radyjko, od początku nastawiony byłem na Xtrons. Najbardziej chodzi mi o jakość dźwięku, a zdania na ten temat są podzielone, jedni mówią że przy Bose nie ma różnicy, inni że jest mega przepaść.

    https://pl.aliexpress.com/item/XTRON...1-37eba72f9193

  3. #93
    acinr_PL's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZST
    Auto
    Limousyne quattro stronic 2015
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CUNA (184 KM)
    Pomógł
    205 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    One wszystkie niezbyt dobrze grają a tym bardziej na androidzie dobrego jakościowo dzwięku nie uzyskasz. Poza tym częste przycinki i zawiechy systemu. Nie chcę się wypowiadać na temat tego konkretnego radyjka co wskazałeś bo go w rękach nie miałem ale sądzę że będzie jak z resztą chińskich radyjek tego typu.
    Ja osobiście szukałbym używki markowej i nie na androidzie.

  4. #94
    Pytek's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ustrzyki Dolne
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Mi nie zależy na możliwościach systemu Android radio przede wszystkim służyć mi będzie do słuchania muzyki, nie będę używać tam navi, oglądać filmów etc.. jedynie chciałbym kamerkę cofania podpiąć. To może podpowiecie jakiś konkretny model rns-e? któryś tam model nie obsługuję karty pamięci większej niż 4 GB, ja właśnie chciałbym takie żeby obsługiwało ponad 4 GB

  5. #95

    Data dołączenia
    Apr 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Iława
    Auto
    audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Pytek Pokaż post
    Mi nie zależy na możliwościach systemu Android radio przede wszystkim służyć mi będzie do słuchania muzyki, nie będę używać tam navi, oglądać filmów etc.. jedynie chciałbym kamerkę cofania podpiąć. To może podpowiecie jakiś konkretny model rns-e? któryś tam model nie obsługuję karty pamięci większej niż 4 GB, ja właśnie chciałbym takie żeby obsługiwało ponad 4 GB
    szukaj rns-e wersji ledowej m.in. przycisk menu zamiast cd/tv a ta obsługuje większe pamięci i poza tym jest szybsza. U mnie bez problemu czyta 16gb

  6. #96
    kuebk's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Berlin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Pomógł
    143 razy
    Podziękował
    32 razy

    Domyślny

    Zamiast CD/TV powinna miec przycisk MEDIA. Nie wiem skad to MENU wziales.

  7. #97

    Data dołączenia
    Apr 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Iława
    Auto
    audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    racja pomyłka

  8. #98

    Data dołączenia
    Oct 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WLB
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BGU
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam

    Chciałbym wymienić swoje radio 1din na jakieś fajne 2din zastanawiałem się nad rns-e ale wydaje mi się że cena do funkcjonalności jest troche wygórowana bo jak dla mnie jest to sprzęt trochę przestarzały. Jak myślicie jak będzie wyglądać te radyjko http://allegro.pl/sony-xav-ax100-2di...077932511.html ?
    Wszystkie elementy kosz, przyciski zaślepki już mam
    Pozdrawiam

  9. #99
    acinr_PL's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZST
    Auto
    Limousyne quattro stronic 2015
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CUNA (184 KM)
    Pomógł
    205 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Też się zastanawiałem na rnse ale dla mnie to radio to już prehistoria.
    Ciekawa propozycja ten Sony na androidzie jak założysz daj znać jak się sprawuje i jaka jakość dźwięku. Będziesz musiał dołożyć ramkę taką jak coś podobnego w mojej a3;

    https://imgur.com/gallery/xtOQV

  10. #100

    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    W-wa
    Auto
    Leon
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Są jeszcze stacje xtrons oparte na systemie win CE. Jestem ciekawy jak jest z jakością tych radyjek. Miałem kiedyś w golfie V radio na win CE (innej firmy) i nigdy żadnej zawiechy, uruchamiało się momentalnie, można było odtwarzać teledyski, muzykę po BT, MP3, tuner był z pamięcią nazw stacji. Sprawowało się naprawdę super. I jakość/dynamika dźwięku nieporównywalnie lepsza od seryjnego.

Strona 10 z 20 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •