Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 196

Temat: [8P] Coś zamiast RNS-E/ BNS 2 din

  1. #21
    czaro10's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowsze
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    558 razy
    Podziękował
    68 razy

    Domyślny

    Powyzej jak widac, pisalem o nim.
    Link nie dziala.

  2. #22
    andrewg7's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    mazury
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS

    Domyślny

    Ja mam takie coś:
    http://dynavin-nawigacje.pl/pl/p/Naw...3-D99-WIN-/157
    wcześniej miałem BNS po zamontowaniu tego widać że idealnie nie pasuje delikatna szpara jest u góry a na dole delikatnie nachodzi. Grać wydaje mi się że gra odrobinę lepiej. Ma podłączenie osobne do woofera ale aktualnie nie mam podłączone tylko seryjne. Navi działa dobrze że by tv to trzeba dokupić tuner którego nie mam. Fajna funkcja BLUETOOTH po podłączeniu z tel samo ściągnęło książkę telefoniczną dzięki czemu połączenia mogę wybierać w radiu. Dodatkowo pokazuje temperaturę płynów, napięcie akumulatora i litry pozostałe w baku. Fakt faktem miałem trochę problem z podłączeniem bo robiłem samemu były szumy w głośnikach, piski, wycie ale teraz już jest ok. Filmy odtwarza dobrze. Tylko mój ma usb z tyłu a zamawiałem dokładnie z tej stronki za to z przodu ma 2 czytniki kart microsd jeden do mapy navi drogi do muzyki filmów. Z tyłu ma jeszcze wyjście na ipoda na dodatkowy mikrofon do BLUETOOTH który jest w zestawie ale nie mam podłączonego. W zestawie jest odbiornik GPS ale by podłączyć oryginalny ten na dachu to trzeba dokupić adapter jak również i to anteny radia ponieważ w audi jest facra a do radia din.

    PS. Lepiej przed zakupem skontaktować się z nimi dają upust. Mi dali coś ok 200zł zawsze dobre i to ponieważ trochę drogie jest.

    Jakby ktoś chciał mogę zrobić filmik pokazowy jakie ma funkcje itp.
    Ostatnio edytowany przez andrewg7 - 18-11-12 o 23:59

  3. #23
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    kuj-pom
    Auto
    AUDI a4 b8
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    dziś na trafiłem na coś podobnego co wyzej tylko na windowsie 6.0 generalnie cena konkurencyjna w stosunku androida bo tylko 1550zł

    http://allegro.pl/nawigacja-do-audi-a3-i3024703869.html

  4. #24

    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 AXW
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Czy ktoś z Was już widział takie urządzenie bo to nie jest rns-e , prawda? Jak filmik pokazuje jest to orginalne urządzenie audi i pasuje do 8P ale czy było tylko dostępne na Amerykę Południową?



    Od 2:10 do 2:20
    Na początku był chaos... poźniej Bóg stworzył A3...

  5. #25
    specdriver's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WRO
    Auto
    Audi 8P
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BMJ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Noszę się z zamiarem zakupu radia do A3. Miałem RNS-E, chciałbym coś innego co by miało dotykowy wyświetlacz. Zależy mi na bluetooth (zestaw głośnomówiący) i sterowaniu z kierownicy, nie musi mi wyświetlać navi na zegarach i tak z tego nie korzystałem. Jest coś na rynku, bo na allegro niewiele można znaleźć a w większości do skody,seat'a i VW jest?

  6. #26
    komono's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wadowice
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.4 TFSI - CXSB (125 KM)
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    200 razy

    Domyślny

    Poszukaj informacji o Dynavin. Szwagier ma w A4 i spełnia wszystko to co napisałeś
    Było: A3 8P 1.9TDI, 147KM by CS.
    Jest: A3 8V 1.4TFSI s-tronic, 165KM by KingSoft

    Nowa A3 8V - Czarnulka by komono!
    "Ile można spać? Trzeba forum ogarniać" - motto moderatora(ów)!

  7. #27

    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lipno
    Auto
    A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Ja kupiłem:
    http://www.witson.com/en/displayprod...roID=100903654
    i uważam że warto, ładniejsze menu niż w innych szczególnie od tych z androidem. Z cłem wyszło 1600 zł.

  8. #28
    acinr_PL's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZST
    Auto
    Limousyne quattro stronic 2015
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CUNA (184 KM)
    Pomógł
    205 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    A ja mogę polecić Pioneer avic f900bt mam to radyjko zamiast oryginalnej nawigacji po odblokowaniu w oryginalnym menu mamy mapy igo i działającą automapę, radio ma dotykowy wyświetlacz, slot na karty SD, i złącze USB można oglądać filmy DVD. Dodatkową przydatną funkcją jest internet po podłączeniu modemu (obsługuje tylko kilka modeli Huawei i zte) posiada zestaw głośnomówiący bluetooth i pamięć do 300 kontaktów . Radio ma również opcję podpięcia tylnej kamery cofania. W mojej a3 mam to wszystko zestrojone z oryginalną kierownicą multifunkcyjną. Jedyną wadę jakie posiada to brak włącznika on/off wiec radio u mnie działało od włączenia zapłonu a wyłączało się po zgaszeniu silnika wiec tutaj zastosowalem włącznik by z radia można było korzystać po wyjęciu kluczyka

  9. #29

    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi A3 8P / Audi S4 B8
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BMJ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny Zenec ZE-NC3131D do A3 zamiast RNSE

    Witajcie...

    Ponieważ kilka dni temu niestety straciłem RNSE rozglądam się za czymś, co można włożyć w to miejsce.... Oczywiście mogę kupić to co miałem, lub zrobić upgrade do RNS-E 193G, ale znalazłem coś takiego

    http://www.zenec.com/products/ego/audi/ze-nc3131d.html

    Na oko zapewnia zdecydowanie większe możliwości:



    Pytanie czy ktoś z Was coś takiego ma u siebie?

  10. #30

    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A3 8P Sportback S-Line Ambition
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 BLR
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    @czarny108
    Na tej stronie w plikach PDF masz dużo screenshotów z interfejsu, ale nie znalazłem informacji jaki procesor i WindowsCE czy Android. Słabo jest też wpasowane w deskę rozdzielczą.
    Ja przez kilka tygodni używając RNS-E Media 193 mogę Ci powiedzieć że jest dużo lepsze od RNS-E 192, dla mnie przede wszystkim znacznie lepszy ekran, nawet pomimo tego że płyta z mapami jest ta sama to navi fajniej wyświetla drogi. Radio szybciej startuje i wczytuje listy z MP3. Jeśli się nie boisz kolejny raz stracić szyby to polecam. Swoją drogą jak trafi się nieogarnięty złodziej, to takiego Zeneca też ukradnie bo zobaczy tylko duży ekran i sru...


    Mam inne pytanie. Czy wszystkie radia Concert / Symphony w wersji 2DIN są zgodne jeśli chodzi o wtyczki połączeniowe z tym co jest w RNS-E? Jak rozpoznać wersję tych odbiorników i co je dokładnie odróżnia: czytałem że są np.: Concert 2, Concert 3, Symphony 2, Symphony 2+, Symphony 3 (może ktoś widział w sieci dokładną rozpiskę?)

Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •