Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 15 z 15

Temat: Zarówka H7 żarnik xenon.

  1. #11

    Data dołączenia
    Oct 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WAWA
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez marcin_o23 Pokaż post
    są np osram cool blue , philips bluevision lub wiele chińskich, świeca bardziej białym światłem ale do xenona im daleko, z tym że ostram cool blue moge polecić bo fajnie świecą
    co do philipsów świecą dosyć miło i jaśnej (może takie wrażenie) ale bluevision jak i gt150 mają dość krótką żywotność w moim przypadku do pół roku
    jak gdzieś znalazłem to jaśnejsze świecenie spowodowane jest inna budową żarnika - jest trochę cieńszy i jaśniej się żarzy i tu upatruję skróconą żywotność...

  2. #12
    metti's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    z północy
    Auto
    Cupra Formentor
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    222 razy

    Domyślny

    za cenę philipsa blue wolę kupić 2 albo 3 zestawy Farenheita super white xenon bo świecą bardzo dobrze, mają białe światło i na pewno te zestawy wytrzymają mi dłużej niż jeden komplet philipsa, miałem Philipsy w Golfie i nigdy więcej, relacja ceny do jakości jest chora
    było A3 Sportback 1.9 TDI BLS 7GN MY2007

  3. #13
    ricken18's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    \/\/ARSA\/\/
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Ja używam żarówek H7 OSRAM Cool Blue Hyper, zarówno do świateł mijania, jak i drogowych.

    Plusy:
    - cena (około 30zł za komplet),
    - żywotność (jak na razie 3 miesiące, co daje wynik lepszy niż wcześniej testowane produkty mniej renomowanych marek),
    - nie są to xenony/ksenony/żarniki, co zmniejsza ryzyko zatrzymania dow. rej. przez policję podczas rutynowej kontroli,
    - łatwość montażu (w końcu to zwykłe żarówki!),
    - nie występuje błąd przepalonej żarówki, ani żadne inne wcześniej mi znane problemy z can-bus,
    - dają ładne białe światło (pierwsze wrażenie jest takie, że nawet szare, wpadające pod delikatny błękit),
    - pasują barwą do diodowych świateł postojowych, tzw. LED SMD.

    Minusy:
    - brak homologacji ECE (mimo wszystko),
    - zauważalny efekt niebieskości na odbłyśniku reflektora przy wyłączonym zasilaniu (zależnie od kąta patrzenia),
    - możliwy mniejszy zasięg widma światła (nie mam specjalistycznej aparatury, jest to ocena wyłącznie subiektywna, czyli żarówki raczej na miasto).

    Porównując dane producenta oraz zdjęcia, samemu można zdecydować, czy chce się mieć "bardziej tradycyjne" Cool Blue Intanse z homologacją, w cenie około 55zł za komplet...


    Cool Blue Intanse 4200K / Cool Blue Hyper 5000K

    A oto jak prezentują się na moim aucie, przy różnej porze dnia i otoczeniu:

    Ostatnio edytowany przez ricken18 - 22-08-12 o 07:49

  4. #14
    simonjahns's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3 8p Sline
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Koledzy,
    Wlasnie zastanawiam sie nad takim zestawem: http://moto.allegro.pl/audi-a3-b5-8p...837343205.html nowa aukcja: http://moto.allegro.pl/zestaw-can-bu...895608904.html

    Co sadzicie czy faktycznie nie bedzie bledow, problemow z wycieraczkami? Mam male obawy ale cena jest zachecajaca.

    Czekam na wasze opinie sugestie

  5. #15

    Data dołączenia
    Mar 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    OŁAWA
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Podziękował
    raz

    Domyślny adaptacja xenon pod H7

    Witam!!
    Chce w lampy xenon włożyc żarówki H7 czy istnieje taka możliwość.Na alledrogo sa jakieś blaszki ,czy to tylko zadziała.Nastepna sprawa czy wtyczka z lampy xenon pasuje do wiązki ze zwykłymi lampami.PROSZE O POMOC
    mrozek810

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •