Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 39

Temat: [8L] Domykanie szyb z pilota

  1. #11
    e-mako's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Raciąż
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Ja akurat miałem jakiegoś zapasowego pilota. I to nowego tzn wyglądał na nowego ale nie mogłem go zaprogramować, bo miał inną częstotliwość. Ale ogólnie można to dostać w ASO. Kiedyś mi się obiło o uszy, że jest to część zamienna i dlatego wczoraj spróbowałem ją wyjąć i udało się w bardzo dziwny i łatwy sposób: mianowicie trzeba podważyć od przodu i schodzi. To nowe podwadziłem paznokciem, a ze starym miałem więcej zabawy - musiałem użyć małego płaskiego śrubokręta
    A tej płytki to szczerze powiedziawszy nigdy nie zdejmowałem. Jak ktoś już to zrobi, to niech powie jak to zrobił i przede wszystkim w jakim celu
    Namierzyłem w języku angielskim jak zresetować pilota używanego żeby można było zaprogramować w naszych autkach, ale najpierw muszę komuś podrzucić do przeczytania, żeby się nie wygłupić , bo ja rozumieć tyle po angielsku, co Makumba po polsku

  2. #12
    micho_m's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Nie za badzo moge wymyslic jak to podwazyles Po prostu ja wypchnales? Tak? Wczoraj przeszukalem troche ETKE, ale nie moglem nigdzie znalezc tej gumki, moze zle szukalem.

  3. #13
    e-mako's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Raciąż
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Wiesz , bez otwierania kluczyka po prostu z przodu podwadzasz paznokciem lub małym, płaskim śrubokręcikiem i wychodzi.

  4. #14
    Jackq's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Auto
    Audi A4 B9
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    w etce znalazlem caly ten gorny element pilota z przyciskami koszt ok 180zl
    Pomogłem? to kliknij Pomógł, to nic nie kosztuje a zawsze miło być docenionym

    Życie jest zbyt krótkie by budzić się z żalem



  5. #15

    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi A3 8L
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 APF
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    witam,

    Od razu zaznaczę, że przeszukiwałem kilka tematów na forum (w tym te kilkuset stronicowe) i nie znalazłem takiego problemu jak mój.

    A mianowicie postanowiłem dorobić w swoim Audi scyzoryk z pilotem - fabrycznie miałem jedynie centralny z kluczyka. Dorobiłem alarm AMT (z płytką audi), poskładałem wszystko do obudowy i scyzoryk pięknie działa. Borykam się jedynak z problemem domykania szyb. Alarm zaprogramowałem tak, by podawał impuls masy (35 s) na pin nr 3 w brązowej wtyczce pod nogami kierowcy. Pompka centralnego: 8L0 862 257 L. Usiłowałem doprogramować jej domykanie szyb z pilota z poziomu VAG-COM, niestety przyjmuje tylko następujące kody: 0008, 00016, 00032, 02048 - nie mogę doprogramować jej wymaganej wartości 00064, nie zapisuje tej wartości (fabrycznie ustawione były 00000). Na chwilę obecną, szyby domykają się z pilota w samochodzie w sposób losowy - raz zamykają się super, raz zamyka się tylko szyba kierowcy, innym razem żadna szyba nawet nie drgnie. Wystarczy otworzyć z pilota i zamknąć raz jeszcze, a szyby zostają zamknięte. Totalna statystyka. Czy ktoś wie, jak można temu zaradzić? Brak mi już koncepcji.... Próbowałem też nauczyć sterownik zachowania (szyby w dół, w górę - kilkukrotnie, bez efektu).... Dodam, że otwieranie/zamykanie szyb z kluczyka w zamku działa super....

  6. #16

    Data dołączenia
    Nov 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poland
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 BFQ

    Domyślny

    Witam. Nie mogę nigdzie tego znaleźć a chciałbym się dowiedzieć czy Audi A3 8L model attraction z 2003 roku 5 drzwiowe ma opcję domykania szyb z pilota? A jeśli tak to czy i w jaki sposób można to uruchomić przy pomocy VCDS-Lite bądź innego programu? Posiadam kabel od viakena ten za 54 PLN.

  7. #17
    klusio's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Grudziądz
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    A jak przytrzymasz kluczyk w zamku w pozycji zamykania to zamykają ci się wszystkie okna ?

  8. #18
    etanol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko Biała/Gliwice/Tarnowskie Góry
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Tu masz temat:
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...tralnego+zamka
    Przeczytaj pierwszy post, a interesuje Cię wers: "+64 - Włączenie obsługi komfortu okien z pilota"

  9. #19

    Data dołączenia
    Nov 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poland
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 BFQ

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez klusio Pokaż post
    A jak przytrzymasz kluczyk w zamku w pozycji zamykania to zamykają ci się wszystkie okna ?
    Teraz sprawdzałem - z przekręconym kluczykiem zamykają się ale na pilota brak reakcji. Spróbuję jeszcze z linkiem od @etanola

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Niestety vcds nie pomógł. Chciałbym tylko zapytać czy prawidłowo wykonałem całą procedurę.
    Przekręcam kluczyk, odpalam vcds-lite, wybieram blok 35, następnie opcję 7, w pierwszej kratce (nie pamiętam nazwy) miałem wartość 14913. Dodałem do niej 64 (czyli 14977) i wcisnąłem do it! Drugą kratkę (wartosć 06435) zostawiłem bez zmian. Po całej operacji wyszedłem z programu, porozpinałem wszystko i próba pilotem ale szyby ani drgną. Czy operację wykonałem poprawnie?

  10. #20
    klusio's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Grudziądz
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Ja na twoim miejscu sciągnął bym sobie Vaga i wtedy będziesz miał pewność ze jest porządnie zrobione.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •