Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 36

Temat: [TDI] Chip w szczecinie

  1. #11
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Mach
    zrob sobie wycieczke krajoznawcza i wpadnij do MT do wawki to przy okazji zaliczycz Mahe i wyjedziesz zapewne z bananem na twarzy
    popieram w 101%
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  2. #12
    Zachodniopomorskie neoeinz's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Passat B5fl
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    hehehe.... bede myslal intesywniej o tym wszystkim po obrnie mojej mgr juz jak dobrze pojdzie to w lutym :] no chyba ze zmienie na cos innego do tego czasu
    .......

  3. #13

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    szczecin
    Auto
    OOOO
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Witam Wszedzie dookola cos sie dzieje tylko oczywiscie nie w szczecinie, ciekawe dlaczego ?.. Nie wiem czy firma istnieje do tej pory, jednak jeszcze rok temu bylo o niej dosyc glosno.. www.eurotronica.pl, przedstawiciel warszawskiego unitronica. W ofercie m.in. chiptuning i jednoczesnie mozliwosc sprawdzenia auta na hamowni, boxy Vtech..

  4. #14
    Skapol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chudów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez GRAWER
    Nie wiem czy firma istnieje do tej pory, jednak jeszcze rok temu bylo o niej dosyc glosno.. www.eurotronica.pl, przedstawiciel warszawskiego unitronica. W ofercie m.in. chiptuning i jednoczesnie mozliwosc sprawdzenia auta na hamowni, boxy Vtech..
    dopasują jak w "erze" (czytając różne fora oraz wypowiedzi właściciela (unit@#$%^&) nie polecam)

  5. #15
    Zachodniopomorskie neoeinz's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Passat B5fl
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    a jeszcze jedno, do tej pory jak jade cos naprawiac jade do ASO mam tama takiego swojego czlowieka ktory bierze autko nieoficjalnie...ale jezeli zamontuje sobie takiego chipa to pozniej jak bede robil jakies przeglady itd, to normalnie moge jechac do ASO czy juz jak cos by sie mialo dziac to raczej tam gdzie mialem montowanego chipa, chodzi mi o jakies bledy itd... pytania zapewne smieszne ale ja nie z wiedzacych
    Pozdrawiam
    .......

  6. #16
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez neoeinz
    a jeszcze jedno, do tej pory jak jade cos naprawiac jade do ASO mam tama takiego swojego czlowieka ktory bierze autko nieoficjalnie...ale jezeli zamontuje sobie takiego chipa to pozniej jak bede robil jakies przeglady itd, to normalnie moge jechac do ASO czy juz jak cos by sie mialo dziac to raczej tam gdzie mialem montowanego chipa, chodzi mi o jakies bledy itd... pytania zapewne smieszne ale ja nie z wiedzacych
    Pozdrawiam
    mozesz spokojnie jechac do ASO w kazdej sprawie przeciez to niczemu nei przeszkadza - zaloze sie ze w ASO nawet nie poznaja ze masz auto po chipsie do poki sie nie przejada nim
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  7. #17
    Zachodniopomorskie neoeinz's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Passat B5fl
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    no to milo zaczne intensywnie myslec chyba po obronie pracy ;(
    .......

  8. #18

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    komp EDC15 (bo taki chyba jest w Twoim A3) wirusuje sie po zlaczy diagnostycznym. tak ze zewnetrze ingerencja jest nie do wykrycia.
    Podobno w ASO maja takiego lepsiejszego VAGa co sie nazywa VAS i w tym jest mozliwosc stwierdzenia wirusa na postawie porownywania parametrow... z tym ze nie wiem czy to nie dotyczy tylko najnowszych EDC16 ? czy mozna to sprawdzic tez w EDC15 to nie wiem... musialby sie ktos technicznie wypowiedziec... moze CS ?

    W kazdym razie zeby tak Ci badali auto to juz raczej ostatecznosc w wypadku np jakis reklamacji gwarancyjnych czy jakis nieporozumien w ASO. Jest jeszcze kwestia ze zadko kto w niektorych ASO tego VASa uzywa bo i znac sie trzeba na tym

    W przypadku chipa w razie jakis faultow czy pytan to zawsze napierw lepiej uderzyc to tunera... ew jak problem bedzie wiekszy alo bedziesz chcial cos "wywojowac" z ASO to zawsze tuner moze wgrac Ci ori soft na czas wizyty i awantury w ASO

    Poczytaj np ten watek:

    http://www.forum.tdi-tuning.pl/viewt...highlight=ryby

    watek dotyczy mojego przypadku... kwestia byla taka ze cos sie rypnelo z uszczelnieniem przy rozkladaniu kompa (bo to EDC16)... jednak tuner z klasa zalatwil wszystko bez slowa i poza ASO.
    Pierwszym moim krokiem jak mi auto stanelo byla wizyta u tunera a nie paniczny telefon do ASO czy Assistance.

  9. #19
    Zachodniopomorskie neoeinz's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Passat B5fl
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    dzieki bardzo za wyczerpujaca odp

    Pozdrawiam
    .......

  10. #20
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Mach
    komp EDC15 (bo taki chyba jest w Twoim A3) wirusuje sie po zlaczy diagnostycznym. tak ze zewnetrze ingerencja jest nie do wykrycia.
    Podobno w ASO maja takiego lepsiejszego VAGa co sie nazywa VAS i w tym jest mozliwosc stwierdzenia wirusa na postawie porownywania parametrow... z tym ze nie wiem czy to nie dotyczy tylko najnowszych EDC16 ? czy mozna to sprawdzic tez w EDC15 to nie wiem... musialby sie ktos technicznie wypowiedziec... moze CS Wink ?
    z tego co na innych forach pisza to dokladnie tak jest tzn bylo bo nie wiem czy juz nie da sie tego obejsc jakos w EDC 16

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Mach
    kazdym razie zeby tak Ci badali auto to juz raczej ostatecznosc w wypadku np jakis reklamacji gwarancyjnych czy jakis nieporozumien w ASO. Jest jeszcze kwestia ze zadko kto w niektorych ASO tego VASa uzywa bo i znac sie trzeba na tym Laughing
    czy ja wiem czy na VAS'u trzeba sie znac zeby go uzywac - mysle ze jest przyjazniejszy dla zwyklego czlowieka od VAG'a
    juz po samym wygladzie widac
    VAG 1552:

    VAS 5052:



    a co do wiedzy tunera to zawsze jest o wiele wieksza niz panow z ASO - czyli wiadomo gdzie sie udac/zadzownic w sprawie jakichkolwiek problemow/awarii
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •