Strona 31 z 38 PierwszyPierwszy ... 212930313233 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 301 do 310 z 380

Temat: Sposób na złodzieja / Zabezpieczenia antykradzieżowe

  1. #301
    jaro-A3's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BGU
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    a nie lepiej to http://allegro.pl/pierwsza-skuteczna...950032418.html
    ja już z tej firmy założyłam kilka i polecam

  2. #302
    Konio_68's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańsk
    Auto
    Volvo
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    40 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Ja polecam : puste EOBD zamontować a oryginalne gdzieś ukryć. ( koledze tak Paska nie podprowadzili jak był w sklepie ) . Nie kombinować z zamianami na EOBD bo jak jumakowi spali sprzęt za 20k to totalną demolkę zrobi albo manto spuści .
    Do tego jakiś dobry alam na Canie z czujnikiem ruchu i przechyłu. Alarm kupić razem z kartą antynapadową - koszt około 800pln. I do tego miniAC ... nic lepszego chyba nie wymyślono oprócz indywidualnych ingerencji w instalację i odcięcie pompy czy wtrysków albo przekaźników.

  3. #303

    Data dołączenia
    Sep 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    podkarpackie
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 AVU
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez domel79 Pokaż post
    aż odświeżę
    ale kolega filmik znalazł, myślę że ZEDER jest faktycznie bardzo dobrym produktem i zdecydowanie lepszym niż te "jakieś niedźwiedzie" itp..
    czemu nie wstawił filmiku jak blokady typu niedźwiedzie i inne blokady niedźwiedziopodobne rozwalają w kilkudziesiąt sekund ?

    Ten filmik pokazuje jak skuteczne są "podróby" zedera. Sam będę go montował w kolejnym aucie, wiem o nim od kilku już lat i co jakiś czas się tym tematem interesuję.

    Proszę tylko o jeden jedyny przykład z dowolnego kraju, dowolnego forum, czy dowolnego innego źródła gdzie ktoś się poskarżył że mu zedera montowanego w aso rozpracowali !

  4. #304

    Data dołączenia
    Dec 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Audi A3 8P 3D
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Podziękował
    raz

    Domyślny Jak przykręcić radio śrubą (z tyłu)

    Witam.

    Wie ktoś może w jaki sposób przykręcić radio na śrubę, która znajduje się na tylnej krawędzi urządzenia? Zauważyłem, że na końcu tunelu na radio jest coś na kształt mocowania, do którego można by było radyjko przykręcić. Natomiast za żadne skarby nie mogę się tam dostać. Próbowałem już ściągając dolną część panelu pod kierownicą, schowek pasażera, osłonę środkowej kolumny, panel climatronica... i nic. Najmniejszych szans. Ledwie jestem w stanie sięgnąć tam paluchem. Nie mówiąc o przykręcaniu... Powoli myślę że trzeba zdemontować całą górną część pulpitu (podszybie?), a to chyba przerasta moje możliwości.

    Pytam, bo nabyłem wymarzone radyjko i świruję, że ktoś mi je po...życzy... sobie . Zwłaszcza, że ostatnio ktoś pod blokiem po...życzył dekielki.

    Radio nie ma aluminiowej ramki zabezpieczającej/zatrzasków, nic - tylko ta śruba. Teraz siedzi w kieszeni luzem i czeka na zainteresowanych :/.

    Ktoś już miał taki problem? Przekopałem chyba całe forum i znalazłem tylko jedną wzmiankę ("że się da"). Będę wdzięczny za pomoc.

    Pozdrawiam!

  5. #305
    domel79's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gniezno
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Pomógł
    311 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    jakie radio od tego moze trzeba zaczać
    pierwszy raz słysze by radio przykrecac od tylu

  6. #306
    mariusz11111's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sram na Rosję !
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    303 razy
    Podziękował
    202 razy

    Domyślny

    no raczej tego nie przykręcisz
    nawet seryjne radio nie jest przykręcane
    proponuję mocny klej dwuskładnikowy i jak tak badzo chcesz żeby było to na stałe to przyklej i po problemie
    co do złodzieja to uwierz że zrysuje/połamie ci konsole a radyjko i tak wyrwie a jesli nie to demolka będzie więc radze się zastanowić

    UWAGA! Skargi i żale do firmy BARTPOL Ostrowiec Św ( oddział Kingsoftu )
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...-Kingsoftu-%29

    aby aby aby aby aby aby

  7. #307

    Data dołączenia
    Dec 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Audi A3 8P 3D
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Oxygen O Car Audio.

    Fabrycznie ma ramkę z zatrzaskami, ale swoje sprowadzałem i dostałem bez. Na znalezionym na szybko zdjęciu...

    http://img.auctiva.com/imgdata/1/2/0...2111396_tp.jpg

    ... po lewej stronie, z tyłu radia widać ów śrubę. Można też ją na stałe odkręcić i jak się domyślam - można za jej pomocą radio dość skutecznie zabezpieczyć.

    W kieszeni na radio, na samym końcu zauważyłem plastikową, lekko giętką cześć, do której można by było tą śrubę przykręcić (część wygląda jak by właśnie do tego służyła) - taki kawałek mocnego plastiku i dziurą w środku. Natomiast nie wiem jak to zrobić...

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mariusz11111 Pokaż post
    no raczej tego nie przykręcisz
    nawet seryjne radio nie jest przykręcane
    proponuję mocny klej dwuskładnikowy i jak tak badzo chcesz żeby było to na stałe to przyklej i po problemie
    co do złodzieja to uwierz że zrysuje/połamie ci konsole a radyjko i tak wyrwie a jesli nie to demolka będzie więc radze się zastanowić
    Z klejem, to trochę radykalne rozwiązanie - siądzie bezpiecznik, trzeba będzie coś zrobić przy złączach i lipa...

    Z drugiej strony - takie dekielki to złodziej może podprowadzić po cichu. Standardowo mocowane radio to też 15 sekund roboty. A jak by je przykręcić - tak, żeby złodziej zrozumiał, że się musi napocić i narobić hałasu - może da sobie spokój. Tak czy inaczej - zawsze lepiej niż wsadzone w kieszeń luźno.

    P.S. To chyba z Golfa, ale w audi wygląda to podobnie. Mocowanie jest mniejsze i "wystaje" od góry z tego co pamiętam:
    http://img07.tablica.pl/images_tabli...-wagrowiec.jpg
    Ostatnio edytowany przez DonVitoPuppone - 10-04-14 o 21:50

  8. #308
    Auto Szałas

    buzz-astral's Avatar


    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mikołów
    Auto
    Skoda
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    105 razy
    Podziękował
    87 razy

    Domyślny

    jak nie będzie potrafił zdemontować, to narobi Ci więcej szkód niż te radio warte. Wystarczy kawałek noża, złośliwość kradzieja i całe wnętrze masz do wymiany

  9. #309

    Data dołączenia
    Dec 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Audi A3 8P 3D
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Też się tego boję. Choć natura mi podpowiada, ż wolałbym mieć szkody, niż żeby jakiś skur...czybyk dostał to co chce i jeszcze został bezkarny.

    Jak zaiwanili mi dekielki od felg, to szlag mnie trafił. Niby nic, ale sama świadomość, że ktoś bezkarnie szabruje po zmroku i kradnie co popadnie - wkurzyła mnie na kilka dni. Słowem - niech próbuje... niech stracę - ale przynajmniej jest jakaś szansa że ktoś zauważy, że koleś wpadnie... albo przynajmniej odejdzie z niczym.

  10. #310
    Auto Szałas

    buzz-astral's Avatar


    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mikołów
    Auto
    Skoda
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    105 razy
    Podziękował
    87 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez DonVitoPuppone Pokaż post
    Choć natura mi podpowiada, ż wolałbym mieć szkody,
    chyba nie wiesz co piszesz. Już widzę Twoją minę jak zobaczysz radio na miejscu ale za to pociętą deskę rozdzielczą, zbitą szybkę z zegarów, pociętą kierownicę itp... No ale jak kto lubi tyle w temacie.

Strona 31 z 38 PierwszyPierwszy ... 212930313233 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •