Strona 5 z 38 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 41 do 50 z 380

Temat: Sposób na złodzieja / Zabezpieczenia antykradzieżowe

  1. #41
    Peter70153's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin/Dublin
    Auto
    BMW 530i
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    marekb, wierzę bo czemu bym miał nie wierzyć ktoś zaczął temat gniazda diagnostycznego więc napisałem jak ja bym to zrobił, a co zrobiłem na prawdę to ubezpieczyłem auto od kradzieży i nawet nie wydawałem na autoalarm, bo nie wydaje mi się, że to przeszkoda, dekielki z kół i tak by mi ukradli
    a jak trafi się speedy gonzales to nic nie pomoże, a ubezpieczenie wypłacą

    Cytuj Oryginalnie napisane przez fast
    Peter70153: nie we wszystkich , w nowszych 8L jest pod kierownicą.
    nie wiedziałem napisałem jak jest u mnie

  2. #42
    bronek's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    K A T O W I C E
    Auto
    oooo
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Midnight
    Pytalem paru zlodzieji (nie amatorow), i jeszcze nie szukaja telefonow (pewnie to kwestia czasu )
    Jak wiecej bedziecie z nimi rozmawiac o takich rzeczach to faktycznie to kwestia czasu ;]
    4Litery - A3-jeczką w terenie woże ... ;]

  3. #43

    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wałbrzych & Świdnica
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ATD

    Domyślny

    a ja zrobilem sobie sam zabezpieczenia. sa czujniki w aucie bez ktorych nie odpali albo nie pojedzie i to na nich trzeba zakladac zabezpieczenia. zobaczcie ile osob ma problemy z jakims czujnikiem i auto mu gasnie czy inne przypadki. nie napisze jakie czujniki trzeba "wylaczyc" zeby nie odpalic auta ale jak ktos sie zna troszke na mechanice i budowie silnika to bedzie wiedzial mozna zalozyc tez zabezpieczenia na przekaznikach ktore daja napiecie na poszczegolne uklady, zalezy od "wiedzy" zakladajacego. w poprzednim aucie zalozylem tez takie zabezpieczenia i jak oddalem auto do wymiany rozrzadu to zapomnialem im powiedziec i dzwonili zebym przyjechal bo nie moga auta odpalic

  4. #44

    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kożmice
    Auto
    a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez wampir_m
    a ja zrobilem sobie sam zabezpieczenia. sa czujniki w aucie bez ktorych nie odpali albo nie pojedzie i to na nich trzeba zakladac zabezpieczenia. zobaczcie ile osob ma problemy z jakims czujnikiem i auto mu gasnie czy inne przypadki. nie napisze jakie czujniki trzeba "wylaczyc" zeby nie odpalic auta ale jak ktos sie zna troszke na mechanice i budowie silnika to bedzie wiedzial mozna zalozyc tez zabezpieczenia na przekaznikach ktore daja napiecie na poszczegolne uklady, zalezy od "wiedzy" zakladajacego. w poprzednim aucie zalozylem tez takie zabezpieczenia i jak oddalem auto do wymiany rozrzadu to zapomnialem im powiedziec i dzwonili zebym przyjechal bo nie moga auta odpalic
    no to wpadną z lawetą i u siebie spokojnie sobie odpalą - nie ma jak AC
    hryszek - A3 8P 2.0TDI

  5. #45
    bronek's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    K A T O W I C E
    Auto
    oooo
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    tzn pocieszam sie faktem, ze nie zawsze (tam gdzie prakuje) jest miejsce by bez przestaiwania innych auta, moja perłe na lawte wciągnąc ;]
    4Litery - A3-jeczką w terenie woże ... ;]

  6. #46

    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wałbrzych & Świdnica
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ATD

    Domyślny

    AC tez mam a na lawete nie ma czasu, nie zostawiam niuni na dworze, albo garaz albo parkingi strzezone ale tak jak mowisz: "nie ma rzeczy niemozliwych - sa tylko zbyt trudne"

  7. #47
    krzyss's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    smart
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez wampir_m
    AC tez mam a na lawete nie ma czasu, nie zostawiam niuni na dworze, albo garaz albo parkingi strzezone ale tak jak mowisz: "nie ma rzeczy niemozliwych - sa tylko zbyt trudne"
    Niby tak, ale skoczysz do kina np: MULTIKINO w Warszawie gdzie tylko czekaja na autka i przez najblizsze 2 godziny nie bedziesz widzial auta.. taki zlodziej ma spokojnie 30 minut na grzebanie zeby odpalic, ja chcialem autoalarm zakladac do mojego "limka" ale stwierdzilem ze to nie ma sesu, pogrzebie przy tych bezpiecznikach i zaloze jakies jeszcze prywatnie zabezpieczenie, a reszte musi zrobic AC, choc wiadomo ze AC nie zalatwi wszystkich problemow.
    krzyss vel Qkill
    Bylo 3 x A3 a teraz jest smart roadster

  8. #48
    BartOwl's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Focus / XL600V
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    A ja tam założyłem, zaszkodzić nie zaszkodzi a byle gówniarzy odstraszy. AC też wykupiłem, po tym jak pierwszy rok nie miałem. W tym roku poszło mi lusterko (komuś się spodobało), poszła mi szyba i radio (pisałem gdzieś na forum)... Gdyby nie alarm wtedy, to otworzyliby drugie drzwi, wymontowali CB i inne pierdoły które mam w aucie, a tak wyszarpneli tylko radio i dali w długą...
    Poza tymi prymitywnymi zabezpieczeniami nie mam zamiaru instalować nic innego co utrudni odjechanie, bo jak ktoś to pokona, to - jak pisał marekb - pokona i inne, niszcząc mi przy okazji wnętrze. Raczej zamontuje sobie lokalizator GPS własnej roboty - docelowo nie będzie większy niż pudełko papierosów i będzie miał niezależne zasilanie i moduł GPRS. Do schowania praktycznie WSZĘDZIE, włączając najbardziej idiotyczne miejsca jak np. zagłówek fotela. Celem będzie doprowadzenie mnie po kradzieży do miejsca gdzie jest moje auto i ukrócenie tego wrednego procederu (sam oczywiście tam nie pojadę). Zanim złodzieje będą stosować zagłuszacze GPS na każdym aucie minie jeszcze trochę czasu (a dopóki nie wpadną, nie będą wiedzieli że coś takiego mam, bo sam odbiornik GPS jest nie do namierzenia)
    BartOwl @ kiedyś czerwona A3 ASZ-Q dziś Focus 2.0TDCi & Honda XL600V Transalp
    Na forum wybitnie rzadko
    [[[ dodawanie zdjęć do sygnaturek zepsute!!! ]]]

  9. #49
    larius's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    The Revenant
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez bartowl
    bo sam odbiornik GPS jest nie do namierzenia
    Samego odbiornika i Ty nie namierzysz ;] Chyba musi odbierać i nadawać, żeby móc go zlokalizować...
    Ale poza tym to chyba jedna ze skuteczniejszych metod jakie można zastosować... Bo co innego nam pozostaje?
    Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig. After a few hours, you realize that he likes it.

  10. #50
    BartOwl's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Focus / XL600V
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez larius
    Samego odbiornika i Ty nie namierzysz ;]
    Hehe - masz rację. Ale chodziło mi raczej o to, że dopóki się nie włamią, to nawet moduł GPRS pozostaje w miarę pasywny i trudno go wykryć. Urządzenie będzie miało do tego masę innych czujników, które powiadomią je o dziwnych okolicznościach. Będzie kompletnie niezależne od jakichkolwiek systemów - w sumie może i do roweru sobie zamontuje w jakiejś pancernej nie-do-zdjęcia obudowie No ale to dopiero projekt, jak wystartuje, to wam tu napisze szczegóły...
    BartOwl @ kiedyś czerwona A3 ASZ-Q dziś Focus 2.0TDCi & Honda XL600V Transalp
    Na forum wybitnie rzadko
    [[[ dodawanie zdjęć do sygnaturek zepsute!!! ]]]

Strona 5 z 38 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •