Strona 2 z 38 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 380

Temat: Sposób na złodzieja / Zabezpieczenia antykradzieżowe

  1. #11
    batchko's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    kuj-pom
    Auto
    Audi A3 Sportback
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez atal
    Cytuj Oryginalnie napisane przez batchko
    hmmm pomysl fajny i tani tylko ciekawe na ile skuteczny, mi koles powiedzial w aso ze najlepiej wyjąc bezpiecznik od wtyczki do podłaczenia kompa i zawze to zaszkodzi bo niby wiekszosc zlodziei tak kradnie autka a za czym sie skumają ze nie ma bezpiecznika lub jest jakis przepalony to troche potrwa. nie wiem moze bzdury pisze ale tak słyszałem
    hmm nawet madre rozwiazanie, ale bezpiecznik pewnie odpowiada za jeszcze kilka innych rzeczy i mozemy przypadkowo cos waznego odlaczyc
    no własnie sie o to zapytalem i mowi ze nie ma problemu wyciagnać i włozyc inny ale przepalony na pierwszy rzut oka tego nie widac a jak co to zlodziej nie ma czasu na ogladanie skrzynki z bezpiecznikami nie działa wiec zmyka hmmm dobre

  2. #12
    Piotrek.1781's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    :)
    Auto
    :)
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Zamiast telefonu można zamontować moduł GSM ( albo moduł+telefon). Będzie działał tak samo a oprócz tego wysyłał sms z informacjami np o włączeniu się alarmu. Niektóre moduły umożliwiają tez odcięcie zapłonu za pomocą Sms'a
    Mam najlepsze Audi na forum !

  3. #13
    chester A3's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ok. wroclawia
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez atal
    batchko napisał/a:
    hmmm pomysl fajny i tani tylko ciekawe na ile skuteczny, mi koles powiedzial w aso ze najlepiej wyjąc bezpiecznik od wtyczki do podłaczenia kompa i zawze to zaszkodzi bo niby wiekszosc zlodziei tak kradnie autka a za czym sie skumają ze nie ma bezpiecznika lub jest jakis przepalony to troche potrwa. nie wiem moze bzdury pisze ale tak słyszałem


    hmm nawet madre rozwiazanie, ale bezpiecznik pewnie odpowiada za jeszcze kilka innych rzeczy i mozemy przypadkowo cos waznego odlaczyc
    ten bezpiecznik obsluguje: gniazdo diagnostyczne, telefon i nawigacje wiec nie ma bolu to jest sprytny pomysl

    [ Dodano: Czw 28 Cze, 2007 19:19 ]
    ale mam pytankoczy mozna jezdic z przepalonym bezpiecznikiem od gniazda (w sumie nawigacji i telefonu nie mam) z gniazda kozystam zadko wiec mozna wyciagnac na stale czy
    nie????
    OOOO UWIELBIAM




  4. #14
    batchko's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    kuj-pom
    Auto
    Audi A3 Sportback
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez chester A3
    Cytuj Oryginalnie napisane przez atal
    batchko napisał/a:
    hmmm pomysl fajny i tani tylko ciekawe na ile skuteczny, mi koles powiedzial w aso ze najlepiej wyjąc bezpiecznik od wtyczki do podłaczenia kompa i zawze to zaszkodzi bo niby wiekszosc zlodziei tak kradnie autka a za czym sie skumają ze nie ma bezpiecznika lub jest jakis przepalony to troche potrwa. nie wiem moze bzdury pisze ale tak słyszałem


    hmm nawet madre rozwiazanie, ale bezpiecznik pewnie odpowiada za jeszcze kilka innych rzeczy i mozemy przypadkowo cos waznego odlaczyc
    ten bezpiecznik obsluguje: gniazdo diagnostyczne, telefon i nawigacje wiec nie ma bolu to jest sprytny pomysl

    [ Dodano: Czw 28 Cze, 2007 19:19 ]
    ale mam pytankoczy mozna jezdic z przepalonym bezpiecznikiem od gniazda (w sumie nawigacji i telefonu nie mam) z gniazda kozystam zadko wiec mozna wyciagnac na stale czy
    nie????
    nie wiem do konca ale w ASO mowili ze można , jaki to jest bezpiecznik to wyciagne i zobacze jak sie sprawuje no jak bedzie cos nie tak to zaloze lub moze wcale bez chociaz to chyba nie ma rożnicy

  5. #15

    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kożmice
    Auto
    a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez batchko
    hmmm pomysl fajny i tani tylko ciekawe na ile skuteczny, mi koles powiedzial w aso ze najlepiej wyjąc bezpiecznik od wtyczki do podłaczenia kompa i zawsze to zaszkodzi bo niby wiekszosc zlodziei tak kradnie autka a za czym sie skumają ze nie ma bezpiecznika lub jest jakis przepalony to troche potrwa. nie wiem moze bzdury pisze ale tak słyszałem
    mniej cos podobnego radzil koles ktory zakladal mi alarm (podobno to stary zlodziej) konkretnie mowil zeby cala wiazke kabli odpiac przy wtyczce i podkleic na tasmie gdzies wyzej - jak dla mnie za duzo zabawy
    hryszek - A3 8P 2.0TDI

  6. #16
    batchko's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    kuj-pom
    Auto
    Audi A3 Sportback
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    hryszek dlaczego za duzo zabawy tego gniazda nie uzywasz czesto a jak ci samochód sprzątną to juz wtedy jest wiele wiecej niemiłej zabawy, mimo wszytsko sprobuje z tym bezpiecznikiem

  7. #17
    Jackq's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Auto
    Audi A4 B9
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    ...
    Pomogłem? to kliknij Pomógł, to nic nie kosztuje a zawsze miło być docenionym

    Życie jest zbyt krótkie by budzić się z żalem



  8. #18
    batchko's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    kuj-pom
    Auto
    Audi A3 Sportback
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Jackq
    mozna zrobic inaczej, przeciac jeden z kabelkow z gniazda diagno. i wyprowadzic 2 przewody do skrzynki bezp. i do momentu jak sie nie wlozy bezp to gniazdo dzialac nie bedzie. a ktory sobie wolny slot na bezpiecznik wybierzemy to nasz sprawa i zlodziej nie wie, a jak standardowy bezp zmienimy na spalony to moze zawsze sprawdzic.
    no to jest zabawy z tym ale najabardziej fachowe i dobre roziwązanie jak trzeba diagnostyki zapodajemy bezpiecznik i działa

  9. #19
    Jackq's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Auto
    Audi A4 B9
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    ...
    Pomogłem? to kliknij Pomógł, to nic nie kosztuje a zawsze miło być docenionym

    Życie jest zbyt krótkie by budzić się z żalem



  10. #20
    atal's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pomorskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    26 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    ja chyba mimo wszystko wsadze spalony bezpiecznik

    jak na silnik nie zaszkodzi to zlodziej powsztrzyma (jak bedzie mial malo czasu to zwatpi)


    Radzilbym wyrzucic ten temat bo niewiadomo kto czyta nasze forum, a Ci co chcieli juz przeczytali
    Pozdr

Strona 2 z 38 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •