Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokazane rezultaty 41 do 50 z 50

Temat: [8L] odpala i po sekundzie gasnie

  1. #41
    pomocnik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdansk
    Auto
    XXX
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    284 razy
    Podziękował
    481 razy

    Domyślny

    Zadnych bledow na vagu, odciecie zaplonu dziala poprawnie, wszystko sprawdzone, a mimo to na pompie paliwa cos cyknie i w tym momencie cos odcina prad na pompie, niewazne czy odpale, czy wlacze tylko zaplon. Co jest?

  2. #42
    carmar's Avatar
    Data dołączenia
    May 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krosno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Dołączam się do problemu, po sekundzie gaśnie, dzieje się to od ok. roku ale sporadycznie i zauważyłem że tylko gdy jest dużo wilgoci, mam nadzieję że to tylko kostka stacyjki którą w niedługim czasie postaram się wyciągnąć i sprawdzić.

  3. #43

    Data dołączenia
    Jul 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gorzów
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Witam, mam problem z audi, po zakupie samochód odpalał i gasł zaprogramowałem klucze i na chwile pomogło po czym znowu się rozkodował programowanie pomaga na max. 1 dzień.
    Próbowałem wyłączyć immo ale vag k+can nie uruchamia mi opcji immo off.
    Rocznik mojego samochodu to 98r. AHF(110km)
    Są wlutowane nowe eepromy w sterownik ponieważ zmieniałem mapę liczyłem że po tej operacji połączę się z sterownikiem immo, jednak dalej nie pozwala.
    Jakieś sugestię?
    Samochód odpala następnie gaśnie, po jakieś chwili od włączenia zapłonu migają swiece żarowe, po kilku próbach odpalenia auto odpala.
    Kostka była podkładana nowa i to nie ona.

  4. #44

    Data dołączenia
    Jul 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gorzów
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Immo wycięte jedna z najprostzych opcji, jednak zanim ją wybrałem próbowałem wszystkiego co znalazłem na necie.

  5. #45
    Patryk11's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Witam, mam problem gdyż odpalę auto ale od razu gaśnie co jest powodem, jak dodaje gaz to ok działa ale ja już zdejmę nogę z gazu gaśnie co jest nie tak? i smierdzi w kabinie jakby czymś przepalonym nie mam pojęcia ?

    i drugie moje pytanie miał ktoś problem z uszczelką pod głowicą jakie koszty są tego, z planowaniem, ze wszystkim jakby mógł mi ktoś przybliżyć koszty i rozpisać je co za co (tak mniej więcej chociaż)
    bo kumpel mnie nastraszył że to może być uszczelka pod głowicą ze gaśnie. Mechanik ma dzisiaj do mnie przyjechac mieszka nie daleko i może cośmi powie na ten temat ...

    z góry dzięki

    - - - Aktualizacja postu - - -

    silnik to 1.6 benzyna no i gaz sekwencja na gazie albo benzynie jest to samo ;/

    - - - Aktualizacja postu - - -

    ?????

    - - - Aktualizacja postu - - -

    ?????????

  6. #46

    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Koło
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Witam dzisiaj brata dopadł problem w golfie 1,6 sr zaczęło mrugac immo na 1 i 2 kluczyku nie idzie odpalić auta , a na vagu 3.11 nie moge polaczyć sie ze sterownikiem silnika ani wejsc w licznik ;d laczy sie z abs napewno a czy cos wiecej to nie probowalem... Jakieś propozycje ?

  7. #47
    bartekpl's Avatar
    Data dołączenia
    May 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    krakow/nowy sacz
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    kolego , cos z immobiliserem masz moze w kolumnie kierowniczej przestawila sie taka antenka

  8. #48

    Data dołączenia
    Aug 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    dolnośląskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Witam, auto po odpaleniu po sekundzie gaśnie. Wyłączę zapłon i po ponownej próbie odpalenia, załapie po 5-6s kręcenia rozrusznikiem. Dzieje się tak tylko jak auto postoi dobę nie używane, natomiast gdy jeżdżę kilka razy dziennie tego problemu nie ma. Filtr paliwa wymieniony.

  9. #49

    Data dołączenia
    Sep 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Płońsk
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Question Problem z elektryką i odpalaniem

    Witam,
    Mam audi A3 8L, 1,8 125km benzyna +LPG i od pewnego czasu mam problem z elektryką i odpalaniem.
    Sytuacja wygląda tak, że audi czasami odpala normalnie a czasami długo kręci i po jakimś czasie odpala ale obroty spadają do zera i samochód gaśnie. Najważniejsze według mnie jest to, że wtedy występują problemy z elektryką. Mimo kręcenia kluczykiem nie pojawiają się żadne kontrolki na zegarach, często wtedy też wyłącza się i resetuje się radio. Czasami po wyjęciu kluczyka ze stacyjki świecą się kontrolki od gazu, a powinny oczywiście gasnąć. Ostatnio zauważyłem też, że przy zgaszonym silniku światło w środku samochodu gaśnie i się zapala po otwarciu drzwi pasażera (powinno się tak dziać tylko i wyłącznie przy zapalonym silniku). Według mnie wygląda to tak jakby samochód był odpalony. Wtedy też nie działa pilot i nie mogę samochodu zamknąć. Do tego nawet jak nie ma kluczyka w stacyjce wskazówki zaczynają drgać i się podnosić, po przekręceniu kilka razy kluczyka w stacyjce wracają na swoje miejsce.
    Dodam też, że wymieniłem kostkę stacyjki i przez około tydzień było ok ale problem powrócił. Czytałem na forum, że zamienniki mogą się szybko psuć i najlepiej kupić oryginalną kostkę ale tylko taka była dostępna od ręki.

    Pytanie czy mieliście podobny problem i czy ktoś wie jak go skutecznie rozwiązać ?
    Czy możliwe, że po tygodniu padła ta kostka stacyjki i są identyczne problemy i jednak kupić oryginalną ?

    Jest to mój pierwszy post więc z góry przepraszam za ewentualne błędy w nim i dziękuję za pomoc.

  10. #50

    Data dołączenia
    Apr 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    mełno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    witam... 1.6 AKL... sekwencja.. Panowie na zimnym odpalam i od razu gasnie... musze pogazowac dosc zeby zaskoczyl... auto na poczatku do rozgrzania jakby bulgocze dopiero po czasie mruczy.... i tu zaskocze, po przejechaniu POLTOREJ baku paliwa nie wlaczajac w ogole gazu problem zanika ale jak zaczne uzywac gazu problem wraca.. z instalacja podobno wszystko jest okay.. czujniki temp. wymienione, bledow brak.. mozliwe ze silnik nie do gazu jest i dlatego?

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •