Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 50

Temat: [8L] odpala i po sekundzie gasnie

  1. #21

    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Z drugim kluczykiem już próbowałem-to samo jest.

    Kurcze a w zeszłym roku koleś robił mi zegary, w sensie obrotomierz czasami nie chodził i wskaźnik paliwa szwankował.

  2. #22

    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CFFB
    Pomógł
    17 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez zajcu200 Pokaż post
    Z drugim kluczykiem już próbowałem-to samo jest.

    Kurcze a w zeszłym roku koleś robił mi zegary, w sensie obrotomierz czasami nie chodził i wskaźnik paliwa szwankował.
    Miałem podobnie przez kilka lat, nie było reguły na to kiedy imo się doczepi a kiedy nie.
    Raz nie było problemu przez kilka tygodni a raz przez kilka dni...
    Wymiana kluczyków też nie pomogła, raz działał a raz nie.
    Wkładałem kluczyk przekręcałem go na raz i jak imo migało, wyjmowałem kluczyk i powtarzałem to tak aż przestawał migać bo wiadomo już było że jak zapalę to zaraz zgaśnie.

    Na Vagu zawsze było info że imo coś nie działa i pomogło coś czego się raczej nie spodziewałem, docisnąłem okrągłą ramkę wokół stacyjki która pełni rolę anteny imo i od ponad roku nie ma problemu z imo. Kluczyk jest rozpoznawany jak należy

    Popróbuj dociskać ten plastik, może się uda jak u mnie


  3. #23

    Data dołączenia
    Jul 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    Podobnie jak u innych w tym wątku moje audi nie chce odpalić, ale silnik nie włącza się nawet na chwilę. Po skanowaniu komputerem jedyny znaleziony błąd: 17 Instrument Cluster; 01314 Engine control unit: No communication
    Po dłuższej próbie odpalania na ekraniku pojawia się migająca duża kontrolka oleju i slychac krotkie sygnaly. Próbowałem odpalić obydwoma kluczykami, nie zrobiło to żadnej różnicy. Da się to zrobić samemu jeżeli nie jestem obeznany w elektronice czy raczej zwrócić się do fachowców? Pozdrawiam!

  4. #24
    WIELKA BRYTANIA DanioUk's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skelmersdale-Rybnik
    Auto
    Audi S8 A6 80 cabrio
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    258 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Sprawdzcie czy nie macie problemu ze speed sensorem silnika. To powoduje ze silnik rowniez nie odpali.
    1.6 AKL 101KM
    1.8T APY 209KM ???

  5. #25
    robakhh's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    londyn
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AVU
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez roudeath Pokaż post
    Podobnie jak u innych w tym wątku moje audi nie chce odpalić, ale silnik nie włącza się nawet na chwilę. Po skanowaniu komputerem jedyny znaleziony błąd: 17 Instrument Cluster; 01314 Engine control unit: No communication
    Po dłuższej próbie odpalania na ekraniku pojawia się migająca duża kontrolka oleju i slychac krotkie sygnaly. Próbowałem odpalić obydwoma kluczykami, nie zrobiło to żadnej różnicy. Da się to zrobić samemu jeżeli nie jestem obeznany w elektronice czy raczej zwrócić się do fachowców? Pozdrawiam!
    Ja mialem podobne objawy zrób maly test odepnij kleme i podłącz spowrotem jak wtedy zadziała to u mnie był licznik do wymiany. Zwykle vagi nie mogły sie łączyć dopiero org z czytał problem. Ja miałem tak usiebie


    Sent from my iPhone using Tapatalk 2

  6. #26
    pomocnik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdansk
    Auto
    XXX
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    284 razy
    Podziękował
    481 razy

    Domyślny

    Czesc, mam spory problem.
    Dzisiaj rano normalnie odpalilem auto i zrobilem kilkadziesiat kilometrow. Godzine temu niestety odkrylem, ze dalej nie pojade. Auto odpalilo normalnie, lecz po sekundzie zgaslo. Dzieje sie tak caly czas, auto odpala, po czym gasnie, czasami po dwoch sekundach, czasami od razu. Wczesniej nie bylo zadnego problemu. Dodam, ze gdy po odpaleniu nie puszcze kluczyka, tj. trzymam go w pozycji do odpalania, to auto nie gasnie.
    Sprawdzalem na dwoch kluczykach, immo sie nie pali, liczniki dzialaja normalnie, zadnych dodatkowych kontrolek, filtry nowe, pol baku paliwa, bezpieczniki cale.
    Szukalem, jednak nie znalazlem satysfakcjonujacej odpowiedzi w tym temacie. Co to moze byc, jak to sprawdzic, ewentualnie jak to naprawic?

  7. #27

    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LBL
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 BFQ
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Witam
    Kolego " pomocnik " spróbuj zapalić auto na po pych o ile zapali to masz do wymiany kostkę w stacyjce

  8. #28

    Data dołączenia
    Jan 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sławno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Moze lepiej niech nie odpala na pych diesla .. ? Poza tym nie padnie Ci wkoncu rozrusznik po takim ciaglym trzymaniu w pozycji odpalania ? A problemu bym szukal moze w ukladzie paliwowym ? sprobuj odpalic auto z gazem wcisnietym w blat.

  9. #29
    damianofcb's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    u mnie tak było. zapał i od razu gasł. kumpel na nowo zaprogramował mi piloty ( mam 3) i wszystko śmiga problem nie wrócił. Pozdro

    dodam tylko że u mnie włączała się kontrolka (samochodzik z kluczykiem)

  10. #30
    pomocnik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdansk
    Auto
    XXX
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    284 razy
    Podziękował
    481 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez LEMBRYK Pokaż post
    Witam
    Kolego " pomocnik " spróbuj zapalić auto na po pych o ile zapali to masz do wymiany kostkę w stacyjce
    To chyba zart?


    Cytuj Oryginalnie napisane przez GrubSooN Pokaż post
    Moze lepiej niech nie odpala na pych diesla .. ? Poza tym nie padnie Ci wkoncu rozrusznik po takim ciaglym trzymaniu w pozycji odpalania ? A problemu bym szukal moze w ukladzie paliwowym ? sprobuj odpalic auto z gazem wcisnietym w blat.
    Padnie, sprobowalem tak tylko raz, poniewaz porownywalem objawy z podobnymi przypadkami. Gaz przy odpalaniu nic nie daje.

    Czytalem o jakiejs kostce przy stacyjce, objawy takie same jak u mnie, podobno 30pln i 20 minut roboty, ktos cos wiecej?

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •