Pokazane rezultaty 1 do 4 z 4

Temat: Moc 506 KM i przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 4,2 s.

  1. #1
    Yel0n's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Ford Mustang s550
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    36 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny Moc 506 KM i przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 4,2 s.

    Moc 506 KM i przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 4,2 s. Tym może pochwalić się podkręcona wersja Audi RS5 od Senner Tuning

    http://moto.pl/MotoPL/1,88389,8845643.html

  2. #2
    uzx's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Bardzo mi się spodobał komentarz:
    "20.12.10, 15:18
    Gość: Honda
    Przykro mi to mówić, ale mam uraz do tego samochodu. Dlaczego? Bo jeszcze nie spotkałem na drogach (głównie Małopolski) miłego kierowcę tego samochodu. Same chamy go prowadzą (nie chce bynajmniej nikogo obrażać, na pewno są jakieś wyjątki). Zajeżdżają drogę, a jak użyjesz klaksonu to jeszcze chamsko przyhamują tuż przed nosem. A potem pewnie by była moja wina, bo jak udowodnię policji, że mi cham przed nosem przyhamował? Bez migaczy (no bo po co?), wpychanie się na chama, zajeżdżanie drogi, cwaniactwo, a w bagażniku pewnie pałka bejsbolowa - standard."

    Swoją drogą zazdroszczę tak częstego oglądania RS5, mi się jeszcze nie zdarzyło takowej zobaczyć w Warszawie

  3. #3
    Matrixs88's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zebrzydowice (SCI)
    Auto
    Audina
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    piękne auto
    TDI Sprzedam dokładkę zderzaka przedniego do 8L przedliftingową oraz grill przedlift. Stan bdb.

  4. #4
    Hero's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    światokoniec
    Auto
    4x O
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    ładnia prezencja ale podzielam zdanie "hondy". Mówię oczywiście nie o RS ale o samym A5. Co na drodze nie spotkam a5 to zawsze gość musi sie wpier...ć na chama tak jakby był szefem wszystkich szefów. W moich okolicach krąży taki typ w bentleyu i nie raz przyszło mi na myśl jechać jakims szrotem i wjechac w niego dla czystej zasady. Inny jeździł infinity ale zakończył swój los pod moim domem wbijając się w 40 tonową cieżarówkę.

    Metoda eliminacji.

    Rozpisałem się a temat nie o tym.
    Fiat 126p 650 Elegant (24HP) --> Fiat 126p 650 ST (24HP) --> A3 1.8 T Quattro AJQ (180 HP) --> A3 1.9 TDI ASZ (130 HP) --> A3 2.0 TDI S-line BKD (140 HP) -- > Fiat 126p 650cc ST Export (24 HP) --> Subaru Impreza WRX Prodrive 300 2.0T (300HP) --> Fiat 126p 650cc Town (24HP)--> A3 2.0 TDI S-line BMM (140 HP) -->?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •