Strona 9 z 20 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 81 do 90 z 193

Temat: [8L] CB Radio w naszym A3

  1. #81

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    eSka
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez (A)rturo
    kmiler, masz kase? to sie nie zastanawiaj
    he i tak tez sie stanie

  2. #82
    ZILLION's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    VW Passat B6 2.0 CR
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kmiler
    he i tak tez sie stanie
    Lepiej wydac raz a porzadnie... pozniej efekt zawsze jest zaj&^%$#%!!!!

  3. #83
    czaras's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    W dniu wczorajszym dolaczylem do uzytkownikow CB !!! Teraz jeeeest dopiero zabawa wogole sie na jezdzie nie skupiam tylko naslu****e hahaha. Az sie boje czy w koncu w latarnie jakas nie wjade. W kazdym razie z zakupu jestem barrrdzo zadowolony i polecam wszystkim. Moj zestawik to Uniden 520XL +antena magnesowka Hustler o wysokosci 1 metra. Na dniach /jak przestanie padac/ zamierzam zabrac sie za montaz na stale i prosibym Was o porade.
    1) Z elektryka w aucie niestety jestem na bakier i najbardziej mnie interesuje, w ktorym miejscu podlaczyc sie do zasilania i jak to zrobic. Miejsce na radio to oczywiscie poleczka pod kierownica po lewej stronie. Jesli ktos mialby moze zdjecia z operacji podlaczania to bardzo chetnie obejrze.
    2) Druga sprawa to nie wiem gdzie puscic kabel od anteny - czy jesli antene umieszcze w tylnej czesci dachu, a kabel pojdzie do bagaznika pomiedzy dachem a tylna pokrywa, to czy po pewnym czasie nie przetrze sie on od zamykania i otwierania klapy ?
    3) I ostatnie pytanko: ktoredy poprowadzic kabel juz w srodku auta, by "dojsc" do przodu auta.

    Bede wdzieczny za uwagi i spostrzezenia.

  4. #84

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olsztyn/Poznan
    Auto
    V^P!
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.4 TFSI - CMBA, CXSA (122 KM)

    Domyślny

    juz ci mowie jak to u mnie bylo. (sam tego nie robilem ale jak sie okazalo nie jest to jakas wielka filozofia). poleczka z lewej strony pod kierownica jest jak najbardziej oki i radio idelane wchodzi. nawet mialem wyciete przetloczenia na gorze tego schowka i kable dalo sie poprowadzic bez wiercenia czegokolwiek. ale od poczatku:
    zdejmujesz zaslepke od bezpiecznikow, potem torxami odkrecasz ten plastikowy stelarz bezpiecznikow. to ci da dojsce do tej wneki od wewnetrznej (lewej) strony. jak juz wspomnialem wczesniej na gorze poleczki (wneki) mialem wyciete przetloczenia wiec kabel od zasilania wyciagasz przez te szczeliny do wewnatrz. potem prowadzisz pod kierownica (takimi zeberkami) do konsoli srodkowej. wyjmujesz radio i pod jego kable podpinasz cb. w tym momencie masz juz zasilanie. teraz antena - stawiasz ja na dachu i kabel rzucasz do srodka przez bagaznik (bo rozumiem, ze tam ma antena jezdzic jak jej nie bedziesz uzywal). w srodku kabel wciskasz w szczeline tej wneki od wewnetrznej strony (odrotnie niz zasilanie) i podpinasz do cb. kabel prowadzisz pod progiem i potem pod plastikiem boczka az do bagaznika tak ze go nie widac. przykracasz bezpieczniki na swoje miejsce, wkladasz zaslepke i wsio. milej zabawy

  5. #85

    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Her
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    mam zrfobione identycznie jak opisales tylko cb podlaczylem pod zapalniczke

  6. #86

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Stalowa Wola
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Najlepiej podlaczyc radio bezposrednio do akumulatora - nie bedziesz mial zadnych zaklucen - jak np masz podlaczone do zapalniczki to wycieraczki kierunkowskazy radio zakluca prace CB ;]

  7. #87

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    szczecin
    Auto
    OOOO
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez czaras
    Uniden 520XL +antena magnesowka Hustler o wysokosci 1 metra
    Od niedawna mam ten sam zestawik podpiety na stale pod akumulator. Sprawdza sie swietnie. ANLa wogole nie uzywam. Zaklocenia praktycznie nie wystepuja. Jezeli komus radyjko nie jest potrzebne do codziennej pracy, to naprawde polecam.

  8. #88

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olsztyn/Poznan
    Auto
    V^P!
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.4 TFSI - CMBA, CXSA (122 KM)

    Domyślny

    tylko ze wtedy trzeba sie przebijac z kablami do komory silnika a z tym juz troszke wiecej zachodu

  9. #89

    Data dołączenia
    Jun 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    lubelskie
    Auto
    VW GOLF 1,6 SR
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez 2paki
    tylko ze wtedy trzeba sie przebijac z kablami do komory silnika a z tym juz troszke wiecej zachodu
    a nie łatwiej tak? ja tak zrobiłem... wpiąłem się w czerwony gruby kabel w skrzynce bezpieczników najgrubszy jaki tam jest minus przykręciłem to bylejakiej śrubki od budy samochodu jest tam ze trzy po zdjeciu tej osłony gdzie jest miejsce na radio...

    kabel od anteny progiem w boczek z boczka w góre koło szyby tylnej i wyjście z plastika podsufitki przy uszczelce i wsio

    mam jednak mały problem bo kabel mi sie przeciera miedzy klapa a dachem za ciasna tam szczelina jest...cio zrobic?
    VW Golf IV 1,6 - Generation + STAG-300

    GG: nie rozmawiam z anonimami

  10. #90
    twardy's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    dolnośląskie
    Auto
    Alfa 2,4 JTD 20V
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Stawiajcie magnesowki bezpośrednio przed antena od radia, przydaje sie przy szybszej jeździe i podczas deszczu - antena nie będzie sie przesuwać i lepszy odbiór jak stoi na środku dachu.

    Uważajcie też z folijkami i naklejkami pod magnez. Zmieniajcie to czasami, bo jak sie zwulkanizuje to może być lipa z dachem.


Strona 9 z 20 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •