Pokazane rezultaty 1 do 7 z 7

Temat: Firmy leasingowe

  1. #1
    aro06's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ojrzeń / Warszawa
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 APG
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny Firmy leasingowe

    Witam
    tak ostatnio zaczałem przegladać samochody poflotowe lecz jakis mały wybór jest i mam pytanie czy zna ktoś jakieś firmy które sprzedają samochody poflotowe? i działaja w całej polsce.

    Pozdrawiam.

  2. #2

    Data dołączenia
    Sep 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    k. łodzi
    Auto
    bmw
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    raiffeisen czy jak to sie tam pisze.. mają strone dealerską na otomoto. siedzibe mają w rawie mazowieckiej


    znalazłem http://raiffeisen-leasing.otomoto.pl...php?sect=offer

  3. #3
    Centrum dowodzenia kamilkow's Avatar
    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz / Poznań
    Auto
    Audi Sportback
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    71 razy
    Podziękował
    62 razy

  4. #4
    mixon's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Inny
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    polecam Reiffeisen Bank Polska.Miałem autko u nich w leasingu. Jak była stłuczka to formalności załatwione szybko i profesjonalnie.
    Mężczyźni są jak dzieci, tylko ich zabawki są coraz droższe

    Pierwszeństwo ma ten kto ma autocasco

  5. #5

    Data dołączenia
    Nov 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0 BLY

    Domyślny A3 w mLeasing - opinie o tym leasingu

    Planuję wziąć A3 w leasing w grudniu. mLeasing rozważam bo mam konto firmowe w tym banku, ale bank to jedno, a leasing to drugie. Opinie dość różne czytałem o tym leasingu, przy czym mam często wrażenie, że te pozytywne opinie to piszą pracownicy, a nie koniecznie ludzie. Dlatego poszukuję jakichś świeżych opinii o mleasing, od prawdziwych osób, które mają tam leasing.

    Czy ktoś z Was swoje Audi leasinguje w mLeasing? lub miał kiedyś do czynienia z tym leasingiem na jakiś inny samochód?

    W Internecie nie koniecznie polecają ten mLeasing https://antyhaczyk.blogspot.com/2019...ie-oplaty.html tu mLeasing ma 3 na 5 gwiazdek, a w eBroker 1 gwiazdkę na 5 to jeszcze gorzej.

    Jakie ewentualnie inne firmy powinienem rozważyć i porównać oferty? Zależy mi na czasie dlatego będę wdzięczny za wszelkie informacje. Tym bardziej, że to mój pierwszy leasing.

    Audi też ma tam jakieś leasingi - różne rodzaje Audi Perfect Lease, Audi Classic Leasing.

    Lepiej w banku czy w Audi?

    Ubezpieczenie lepiej od leasingu, czy oddzielnie? Wiem, że zwykle za to jest jakaś opłata, gdy bierzemy oddzielne ubezpieczenia, ale podobno te z leasingu potem idą w drugim roku w bardzo drastyczny sposób do góry.

    Edycja:

    Widzę, że mój temat został przeniesiony. Przepraszam, że zacząłem nowy wątek, ale nie widziałem tego, przy czym może dlatego, że on jest z 2010 roku, jeśli dobrze widzę po datach.
    Ostatnio edytowany przez marcincichy - 29-11-19 o 09:47
    Katowice

  6. #6

    Data dołączenia
    Mar 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny Czy Audi Leasing Volkswagen Skoda to wszystko VW Bank?

    Witam. Zastanawiam się nad kupnem Audi A3 Limousine, no i rozważam też leasing (nie znam się za bardzo, a wcześniej nie miałem). Poszperałem trochę w internecie i trochę zgłupiałem, bo jest pełno stron różnych - raz Volkswagen Leasing, gdzie indziej jest VWleasing, potem Volkswagen Bank, VWFS no i Audi Leasing, Skoda, Seat osobno dla każdej marki. Przy czym to chyba wszystko jedna firma Volkswagen Leasing?

    Na pewno ktoś z Was tu brał Audi w leasing - warto w Volkswagen Leasing czy lepiej szukać w bankach? Znajomy mi polecał bank, ale w sumie dlatego, że sam w nim miał i ogólnie nie miał w żadnym innym banku, więc to taka opinia o kant kibla. Wydaje mi się, że w Audi Leasing powinno być lepiej niż w banku, bo jeszcze przy okazji auto od nich kupujemy. O ile to ma jakiś związek, a nie są to jakieś całkiem osobne spółki. Chyba, że może ten Volkswagen Bank jest osobną częścią całej tej grupy kapitałowej Volkswagen? Ma to jakieś znaczenie? Czy po prostu oferta dla Audi to jest to co na stronie Audi Leasing lub ewentualnie w bankach? Przy czym wydaje mi się, że nie, bo na stronie Volkswagen Bank też jest kalkulator dla Audi.

    Będę wdzięczny za wasze opinie i sugestie.

  7. #7

    Data dołączenia
    Jan 2022
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez RWagiel Pokaż post
    Witam. Zastanawiam się nad kupnem Audi A3 Limousine, no i rozważam też leasing (nie znam się za bardzo, a wcześniej nie miałem). Poszperałem trochę w internecie i trochę zgłupiałem, bo jest pełno stron różnych - raz Volkswagen Leasing, gdzie indziej jest VWleasing, potem Volkswagen Bank, VWFS no i Audi Leasing, Skoda, Seat osobno dla każdej marki. Przy czym to chyba wszystko jedna firma Volkswagen Leasing?

    Na pewno ktoś z Was tu brał Audi w leasing - warto w Volkswagen Leasing czy lepiej szukać w bankach? Znajomy mi polecał bank, ale w sumie dlatego, że sam w nim miał i ogólnie nie miał w żadnym innym banku, więc to taka opinia o kant kibla. Wydaje mi się, że w Audi Leasing powinno być lepiej niż w banku, bo jeszcze przy okazji auto od nich kupujemy. O ile to ma jakiś związek, a nie są to jakieś całkiem osobne spółki. Chyba, że może ten Volkswagen Bank jest osobną częścią całej tej grupy kapitałowej Volkswagen? Ma to jakieś znaczenie? Czy po prostu oferta dla Audi to jest to co na stronie Audi Leasing lub ewentualnie w bankach? Przy czym wydaje mi się, że nie, bo na stronie Volkswagen Bank też jest kalkulator dla Audi.

    Będę wdzięczny za wasze opinie i sugestie.
    Mam podobny problem - ktoś coś?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •