Strona 221 z 268 PierwszyPierwszy ... 121171211219220221222223231 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 2,201 do 2,210 z 2680

Temat: Wybór radia wzmacniacza subwoofera głośników

  1. #2201
    mirek_smok's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    75 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Ult1mateer Pokaż post
    Dziś wsadziłem radio Sonego do swojej wczoraj kupionej A3 - no i bassu po prostu... nie ma.
    A wcześniej był ?

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Ult1mateer Pokaż post
    Wydaje mi sie ze bedzie to lepsza opcja niz kupowanie skrzyni i zostawianie wszedzie seryjnych glosnikow
    Niekoniecznie , sub dostarcza to co głośniki nigdy nie dadzą w takiej ilości .

  2. #2202

    Data dołączenia
    Aug 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    KCH
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mirek_smok Pokaż post
    A wcześniej był ?
    No właśnie nie wiem, bo nie mam kodu do mojgo Concerta i nigdy nie slyszalem jak to gra..

  3. #2203

    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.6 BGU

    Domyślny

    Poszukuję radia 1 din do swojej 8P. W tej chwili mam głosniki tylko z przodu, chcę wrzucić również na tył i do tego kupić radio z możliwością odtwarzania muzyki przez Bluetooth. Radio do około 450zł. Czy ktoś z kolegów może polecić konkretny model?

  4. #2204
    Dawid++'s Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białystok
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Co myślicie o głośniku Powerbassa 2xl-124D, max rmsu 450. I jaki wzmak pod to najlepiej by podszedł czy kondensator do potrzymania bedzie potrzebny? Znalazłem w czeluściach garażu taki wzmak i tak patrząc na jego parametry nie za bardzo to pociagnie nie http://www.peiying.eu/wzmacniacz_samochodowy/py_4b02r ? Nie chodzi mi o wioskę remizę czy inną dyskotekę, tylko o czysty i niski bass w aucie

  5. #2205

    Data dołączenia
    Aug 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    podlaskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Witam, muszę kupić radio do autka. Moje pytanie to czy przy oryginalnych głośnikach i subwooferze opłaca się kupować inne radio (wczesniej było audi chorus) ?

    takie np.
    http://olx.pl/oferta/audi-chorus-CID...tml#9b0d9f01f0
    Ostatnio edytowany przez pavliso - 26-08-16 o 21:41

  6. #2206
    dunczyk336's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    kraśnik
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam Koledzy. Jestem na ostaniej prostej z moim naglosnieniem. Mam juz wszystko glosniki przod pod wzmak 4 kanaly, wyciszone drzwi, przeprowadzone kable. Zostal mi sub w miejsce orginalnego. Mam do wyboru uDimension ProX 208 uzywke lub nowego hertza es200 co polecacie ??

  7. #2207
    dawkon13's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krotoszyn
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kasper414 Pokaż post
    Poszukuję radia 1 din do swojej 8P. W tej chwili mam głosniki tylko z przodu, chcę wrzucić również na tył i do tego kupić radio z możliwością odtwarzania muzyki przez Bluetooth. Radio do około 450zł. Czy ktoś z kolegów może polecić konkretny model?
    Posiadam Kenwood KMM-BT302 i polecam (cena ok. 330 zł)
    Dobry dźwięk, dużo możliwości jego konfiguracji + możliwość wybrania rozmiaru głośników w ustawieniach (w moim przypadku dźwięk uległ dodatkowej poprawie po wybraniu prawidłowych rozmiarów)

  8. #2208
    Rayban's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AVU
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny Zakup radia do A3 8L

    Dzień dobry,

    Od niedawna jestem posiadaczem audi a3 8l z 2001 roku. Auto kupiłem dla żony. Niestety ktoś z samochodu wyciągnął radio. Jakie radio polecacie do tego modelu ? Budżet tak około 350zł. Czy kupić używane oryginalne czy też nowe innej firmy ?

  9. #2209
    Boa7's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    AT / SZY
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Hej,

    u mnie niestey tez nie bylo Radia jak kupowalem, zakupilem jakies 4 lata temu Radio Firmy Kenwood i powiem ze jestem zadowolony, ma wyjscie na USB, karta SD, wyjscie AUX i wyjscie na Subwoofer aha no i CD jest wejscie, ogolnie tez duzo funkcji do ustawienia parametrow do sluchania muzyki, tak samo manualnie.
    Najwiekszy plus jest taki ze mozna ustawic kolor calego radia (wyswietklacz, podswietlenie USB i podwietlenie klawiszy) kolorow jest oklolo 26 ale czerwoyn jest dokladnie taki jak w a3
    teraz moze mi troche brakuje zeby mialo podloczenie bluetooth ale tez byly takie modele, wtedy kosztowalo ok 600zl ale to bylo 4 lata temu wiec teraz beda ceny pewnie podobnych kolo 300zl.

    Moje tak wyglada to jest chyba wlasnie ten MOdel KDC-5751 SD

    https://www.google.at/search?q=kenwo...5kyhzdWXDhM%3A

    nie wiem czego twoja zona bedzie potrzebowac
    Teraz: A3 8PA Sportback 2.0 TDI CFGB 170KM/350Nm Quattro S-Line
    Wczesniej: A3 8L 1.9 TDI ASV 142KM/292Nm oddane rodzinie z przebiegiem 488 tys km

  10. #2210
    Rayban's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AVU
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Dzięki za odpowiedź . A czy ktoś z Was dysponuje listą pasujących oryginalnych radyjek audi do modelu a3 8L lift, rocznik 2001 ? Najlepsze byłby numery oem audi. Radio na CD, kaseciaki odpadają.

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Zdecydowałem się na zakup radia FZ102E marki Clarion. Wydaję mi się, że będzie dobrze pasowało do wnętrza a3 z 2001 roku.

Strona 221 z 268 PierwszyPierwszy ... 121171211219220221222223231 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •