Strona 139 z 268 PierwszyPierwszy ... 3989129137138139140141149189239 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,381 do 1,390 z 2680

Temat: Wybór radia wzmacniacza subwoofera głośników

  1. #1381

    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    oswiecim
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Witam. Mam pytanko odnośnie głośników z tylu w audi a3 8l
    Otoż obecnie posiadam zestawik:
    RAdio pioner deh5800.
    Z przodu mam 13cm morele tempo 5 no i z tylu w bagazniku jest wlozona skrzynka z 20cm glosnikiem JBL (w miejscu fabrycznego suba).
    Wzmaka mam 4 kanalowy JL AUDIO.
    Ogołnie jestem zadowolony z tego systemu jednak chcialem zapytac czy gdybym zdecydował sie wlozyć z tylu glosniki to czy beda one "uslyszalne" z przodu .

    Jak wiadomo w A3 buduje sie dzwiek z przodu ale zastanawiam sie czy nie warto tez zainwestowac w glosniki morel tempo 6 i dac je w fabryczne "dziury" z tylu. Czy ktoś moglby się wypowiedziec czy warto tam cos pakowac no i czy ja jako kierowca wogole uslysze ten tył?

  2. #1382

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olsztyn
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.4T CAXC

    Domyślny

    Cześć
    Przeglądam stacje multimedialne 2din do swojego 8p. Im więcej patrzę tym większy mętlik mi się tworzy w głowie.
    Od radia oczekiwałbym oprócz oczywistych funkcji takich jak sprawne łapanie fal radiowych, GPS z możliwością wrzucenia jakiejś automapy, integracji z ipodem, wyjścia aux najlepiej z możliwością wykorzystania tego, które jest fabrycznie założone w aucie oraz bluetooth (mile widziany zewnętrzny mikrofon).
    Upatrzyłem sobie bardzo tani jak na te wymagania model Kruger Matz KM2003, z tyłu niby posiada dwa wejścia aux, więc dałoby się to raczej połączyć z fabryczną instalacją. Radio zbiera całkiem niezłe opinie choć zarzuca mu się, że słabo gra. Macie jakieś alternatywy lub opinie na temat tego sprzetu?
    Jeszcze jedno. Czy takie radio wyświetli rds na fisie?
    Ostatnio edytowany przez felix90 - 18-09-14 o 23:10

  3. #1383
    mirek_smok's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    75 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Przemoo18 Pokaż post
    Witam. Mam pytanko odnośnie głośników z tylu w audi a3 8l
    Otoż obecnie posiadam zestawik:
    RAdio pioner deh5800.
    Z przodu mam 13cm morele tempo 5 no i z tylu w bagazniku jest wlozona skrzynka z 20cm glosnikiem JBL (w miejscu fabrycznego suba).
    Wzmaka mam 4 kanalowy JL AUDIO.
    Ogołnie jestem zadowolony z tego systemu jednak chcialem zapytac czy gdybym zdecydował sie wlozyć z tylu glosniki to czy beda one "uslyszalne" z przodu .

    Jak wiadomo w A3 buduje sie dzwiek z przodu ale zastanawiam sie czy nie warto tez zainwestowac w glosniki morel tempo 6 i dac je w fabryczne "dziury" z tylu. Czy ktoś moglby się wypowiedziec czy warto tam cos pakowac no i czy ja jako kierowca wogole uslysze ten tył?
    Ja chcesz polepszyc granie to przerób drzwi na 16 z przodu taka zmiana bedzie na plus a kasa podobna

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez felix90 Pokaż post
    Upatrzyłem sobie bardzo tani jak na te wymagania model Kruger Matz KM2003, z tyłu niby posiada dwa wejścia aux, więc dałoby się to raczej połączyć z fabryczną instalacją. Radio zbiera całkiem niezłe opinie choć zarzuca mu się, że słabo gra. Macie jakieś alternatywy lub opinie na temat tego sprzetu?
    NIe kupisz nic markowego po taniości , bo nie ma dobra stacja z nawi ok 4000 , taniej kupic dvd i modół nawi sony chyba ma niedrogie plus moduł nawigacyjny jak am to audiomedia a jak ma mieć bt to pewnie z 2500 by wyszło na oko .

  4. #1384
    markopolo07's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kuj-Pom
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Panowie, czym się różni radio 8P0035186AB od 8P0035186S albo z jeszcze inną literką na końcu? Jedno jest Boscha a drugie Blaupunkt ale wszystkie z serii audi concert II+, są jakieś zasadnicze różnice?

  5. #1385

    Data dołączenia
    Sep 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    kraków
    Auto
    a3
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0 TFSI - CJXB (280 KM)

    Domyślny

    mam do sprzedania głosniki
    http://www.ebay.co.uk/itm/Audi-A3-20...-/251444417249 . jak ktos cos to pisac na meila . oknooo@interia.pl

  6. #1386
    mirek_smok's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    75 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez bulala Pokaż post
    mam do sprzedania głosniki
    http://www.ebay.co.uk/itm/Audi-A3-20...-/251444417249 . jak ktos cos to pisac na meila . oknooo@interia.pl
    nie ten dział giełda

  7. #1387

    Data dołączenia
    Aug 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    JG
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Audi A3 8l 2001r

    Planuję wymianę audio na taki zestaw:
    -Radio Kenwood DPX404U
    -Głośniki Hertz DSK 130.3 + wygłuszenie drzwi
    -Ewentualnie jakiś mały subwoofer

    Obecnie mam Symphony I + bose

    Nie chcę za bardzo kombinować, dlatego zależy mi, aby wszystko obeszło się bez większych zmian w seryjne zamocowania. Audio chcę po prostu poprawić, a nie robić dyskotekę.
    Pytanie, czy nie będzie jakiś problemów ze zmianą tego radia (potrzebuję jakieś ramki? cos jeszcze?) i głośników.
    Rozważam też subwoofer, ale też najlepiej jakby nie było za dużo kombinowania z podłączeniem go.

  8. #1388
    pimpek70's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała/UK
    Auto
    Audi RS3
    Model
    RS3 8P
    Silnik
    2.5 TFSI - CEPA (340 KM)
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Mam pytanie,czy oryginalny sub z 8L będzie jakoś grał z radiem pionniera i glosnikami Hertz 130 z przodu? Czy potrzebuje taki moduł?
    http://allegro.pl/modul-audi-a3-a4-a...576364410.html

  9. #1389
    komander's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    beskydzka małopolska
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    120 razy
    Podziękował
    127 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez pimpek70 Pokaż post
    Mam pytanie,czy oryginalny sub z 8L będzie jakoś grał z radiem pionniera i glosnikami Hertz 130 z przodu? Czy potrzebuje taki moduł?
    http://allegro.pl/modul-audi-a3-a4-a...576364410.html
    Jako tako na pewno będzie grało i Potrzebujesz na pewno taki moduł żeby uruchomić głośniki tył i sub

  10. #1390
    pimpek70's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała/UK
    Auto
    Audi RS3
    Model
    RS3 8P
    Silnik
    2.5 TFSI - CEPA (340 KM)
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Znaczy głośniki z tyłu nie wiem czy jest sens zakładać bo przód je będzie na pewno zagłuszał,ale Sub must have

Strona 139 z 268 PierwszyPierwszy ... 3989129137138139140141149189239 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •